Dovolená v oceněném hotelu Slovan ****

Nechte se hýčkat jen kousek od Lázní Jeseník při pobytu s gurmánským nebo relaxačním balíčkem. Vynikající služby a nadstandardní ubytování vám poskytne Hotel Slovan ****, který získal cenu Hotel roku 2014, 2016 a 2017 v kategorii 4* v prestižní soutěži Czech Hotel Awards. 

Hotel má tradici sahající až do roku 1868 - zkušenosti, kvalita služeb a skvělý servis jsou zde zaručeny. Pokoje hotelu jsou stylově sladěné, mají LCD TV, trezor, minibar a samozřejmě vlastní koupelnu s toaletou a fénem. Pro děti je k dispozici dětský koutek.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Vlastimír H.)

Měli jsme pobyt na 4 dny s polopenzí, snídaně formou švédského stolu, večeře servírované - polévka, hlavní jídlo, zákusek. Jídlo chutné, porce na nás hodně velké, obsluha rychlá. Pokoj jsme měli s výhledem na náměstí, prostorný , čistý a slušně zařízený, totéž se dá říci o koupelně . Personál milý, vstřícný.

Skvělé (Jana H.)

Prostředí i personál - vše v pořádku. Pracovnice na recepci velmi ochotné. Obdrželi jsme vše, jak bylo uvedeno v popisu. Bohužel nám počasí moc nepřálo, ale jeskyně Na pomezí byla krásná, doporučejeme. Jeseníky jako oblast jsou nádherné. Wellness dle mého názoru mohla být lepší, ale dobrý dojem z pobytu nám to nezkazilo.

Vynikající (Jiřina C.)

Vybavení pokoje pěkné, hlavně jsme byli spokojení s postelí, jídlo chutné a personál vstřícný, vyhlídka na náměstí z oken pokoje také hezký.