• Domácí mazlíček za poplatek 200 Kč/noc

  • Hotel je částečně bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Dovolená v oceněném hotelu Slovan ****

Nechte se hýčkat jen kousek od Lázní Jeseník při pobytu s gurmánským nebo relaxačním balíčkem. Vynikající služby a nadstandardní ubytování vám poskytne Hotel Slovan ****, který získal cenu Hotel roku 2014, 2016 a 2017 v kategorii 4* v prestižní soutěži Czech Hotel Awards. 

Hotel má tradici sahající až do roku 1868 - zkušenosti, kvalita služeb a skvělý servis jsou zde zaručeny. Pokoje hotelu jsou stylově sladěné, mají LCD TV, trezor, minibar a samozřejmě vlastní koupelnu s toaletou a fénem. Pro děti je k dispozici dětský koutek.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Lucie ?.)

Velmi spokojeni. Pobyt odpovídal popisu, strava byla dobrá, milý personál. Tip na výlet: Lesní bar, Ramzová.

Skvělé (Eliška K.)

Prostředí hotelu hezké, čisté, obdrželi jsme vše, co bylo na voucheru napsané - jen jsme čekali masáž plosek nohou ručně a ne přístrojově, navíc v masérně (kde pracují dvě paní) byl dost nepořádek (špinavý koberec, deka na křesle, nevyměnili ani ručníky na lehátku po dvou paních před námi a vymalovat by také neuškodilo). Naopak skvělá masáž hlavy u pána maséra, který měl i hezky voňavo a čisto ve své masérně! Doporučili bychom navštívit Priesnitzovy lázně - wellness (sauny) a určitě Jeskyni na pomezí.

Vynikající (Petr K.)

Prostředí hotelu odpovídá popisu. Příjemný pobyt. Výborné wellness. Skvělá paní masérka.