Užijte si dokonalý odpočinek během 10denního pobytu v horské přírodě Jeseníků. Priessnitzovy lázně jsou vyhlášené klimatické a léčebné lázně, ve kterých si užijete různé procedury, procházky po krásné přírodě i chutnou polopenzi. Ubytováni budete v Lázeňském domě Bezruč *** v pokoji Standard.

O ubytování

Lázeňský dům Bezruč *** najdete ve městečku Jeseník asi 350 m od hlavní budovy Priessnitzových léčebných lázní, kterou je Hotel Priessnitz ****. Lázeňský dům se nachází v klidné části města v obklopení vrcholů Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor. Zdolat můžete například protilehlý Studniční vrch (3,5 km), na jehož svazích se nachází na 80 lázeňských pramenů. Okolí nabízí spoustu možností volnočasových aktivit. Pouze pár minut chůze je to na minigolf (550 m), do balneoparku (850 m) či do Muzea V. Priessnitze (160 m). Nádhernými panoramaty se můžete kochat na mnoha vyhlídkách.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v komfortních jedno či dvoulůžkových pokojích Standard. Vybaveny jsou pohodlným lůžkem, satelitní televizí, telefonem, ledničkou, posezením a vlastní koupelnou. Většina pokojů má také balkon.

Na čem si pochutnáte?

V Jídelně Bezruč se těšte na chutnou polopenzi, která se podává servírovanou formou. Večeři si vyberete z menu. Při příjezdu vám bude přidělen stravovací čas a místo k sezení z důvodu omezené kapacity.

Kde budete relaxovat?

Přímo v Lázeňském domě Bezruč najdete ordinaci lékaře a inhalace.

Další wellness a léčebné služby využijete v Hotelu Priessnitz ****. Jeho součástí je zázemí pro procedury a wellness s vířivkou, bazénem a saunovým světem. Dopřát si můžete mnoho druhů masáží a léčebných či kosmetických procedur jako jsou koupele, zábaly, vodoléčba a další. V areálu lázní najdete také lesopark s krásným balneoparkem, ve kterém najdete přírodní lázně horních a dolních končetin, koupel nohou s akupresurou, Priessnitzovu lavičku s bazénkem a také Priessnitzovy střiky a Slunné lázně. V areálu lázní si můžete dopřát také akupunkturu, speciální indonéské masáže nebo vstup do solné jeskyně.

Cestujete s dětmi?

Pro malé hosty na připraveno dětské hřiště.

Něco navíc

O zábavu během pobytu bude postaráno. Můžete si zde zahrát tenis, kulečník, minigolf či discgolf.

Lázeňský dům Bezruč ***

Lázeňský dům Bezruč ***

Priessnitzova 299/12 , Jeseník
Česká republika

info@travelking.cz

+420 538 880 980

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Placené parkování - více informací o ceně v sekci Příplatky.

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Dětské hřiště
Půjčovna kol
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
70 m
Sjezdovka
7,7 km