Užijte si relaxační dovolenou v Hotelu Radějov ****. Ve wellness, kam máte neomezený vstup, si skvěle odpočinete ve vířivce a saunách. O víkendovém pobytu vás navíc čeká degustace a neomezená konzumace moravských vín s pohoštěním a hudbou. V ceně máte také chutnou polopenzi.

O ubytování

Hotel Radějov **** leží ve stejnojmenné obci ukryté v podhůří Bílých Karpat kousek od přehrady Lučina (1 km). Vydejte se do NPR Čertoryje (1,9 km), na rozhlednu Holý vrch (6,5 km) nebo do Skanzenu Strážnice (9 km) a k přírodní památce Osypané břehy (10 km). V zimě se zas vydejte na lyžovačku do nejbližšího Ski park Filipov (26 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z 36 pokojů. Můžete si vybrat mezi pokoji Standard a luxusnějšími zrekonstruovanými pokoji Superior se zrekonstruovanou koupelnou. V obou typech pokojů je televize a vlastní koupelna. Některé pokoje mají také balkón.

Na čem si pochutnáte?

V restauraci vás čekají snídaně formou švédských stolů a večeře o třech chodech. Pochutnáte si na tradičních moravských a českých pokrmech, stranou nezůstávají ani pokrmy z evropských a mimoevropských zemí. K dispozici je také bar a letní zahrádka.

Slovácko Tip na výlet

Oblast nekonečných vinohradů, krásné přírody, dobré nálady a mnoha zajímavých historických i kulturních památek – to je Slovácko. Nechte se vtáhnout do jedinečné atmosféry jižní Moravy a užijte si vstřícnost zdejších lidí v jednom z mnoha vinných sklípků. Pokud máte zájem o túru nebo příjemnou projížďku na kole, jste tu správně, stejně jako pokud vás zajímají starobylé hrady a zámky.

Co nevynechat při návštěvě Slovácka?

  • Hrad Buchlov
  • Zámek Buchlovice
  • poutní místo Velehrad

Vydejte se i do Archeoskanzenu Modrá, Uherského Hradiště nebo Veselí nad Moravou. Ve Starém Městě navštivte Památník Velké Moravy a unikátní Kovozoo.

Více informací

Kde budete relaxovat?

Užijte si relaxaci v moderním hotelovém wellness centru, kde najdete vířivku a saunový svět s finskou, parní a infra saunou, ochlazovací bazének, zážitkové sprchy, Kneippův chodník a relaxační zónu. Dopřát si můžete i jednu z masáží.

Něco navíc

Volný čas využijte k některé ze sportovních her. V areálu je minigolf, ping pong, kulečník, ale také hřiště, trampolína a posilovna.

Hotel Radějov ****

Lučina 400 , Strážnice
Česká republika

+420602582462

info@hotel-radejov.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 100 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Dětský koutek
Dětské hřiště
Fitness
Baby friendly

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od jezera
0,4 km
Zastávka
0,8 km
Sjezdovka
25 km