Hukvaldy 24, Hukvaldy
Česká republika

+420 725 174 008

hotelhukvaldy@gmail.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00

Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Fitness
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,1 km
Zastávka
100 m
Sjezdovka
11 km

O ubytování

Rodinný Hotel Hukvaldy *** se nachází ve stejnojmenném městečku pod Moravskoslezskými Beskydami. Hukvaldy jsou známé především coby rodiště hudebního génia Leoše Janáčka.

Při procházce oborou s daňky nebo na hukvaldský hrad nezapomeňte pro štěstí pohladit sochu Lišky Bystroušky. Na výlet se můžete vypravit i do blízké Kopřivnice (9 km), Štramberka (12,4 km) nebo lanovkou na Pustevny (15,4 km). V zimě dejte přednost lyžování v Ski areálu Palkovice (11 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z 24 moderních pokojů, které jsou vybaveny televizí a vlastní koupelnou. Ve vybraných pokojích s manželskou postelí se pak můžete těšit také na minibar.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci si pochutnáte na bufetových snídaních a servírovaných večeřích, které si budete moci vybrat ze 3 jídel. V letním období si užijete posezení na slunečné terase.

Kde budete relaxovat?

Na zasloužený relax se těšte do krásného hotelového bazénu s masážními tryskami, protiproudem a dalšími atrakcemi. Součástí wellness je vířivka se vzduchovou i hydro masáží, finská a infra sauna.

Dopřát si můžete i masáže a abyste na dovolené nevypadli z formy, můžete navštívit hotelové fitness.