Ať už máte rádi golf, anebo vás láká odpočinek, pobyt v Hotelu Golf Šilheřovice *** bude tím pravým. Těšte se na komfortní pokoje, chutné snídaně formou bufetu, neomezený vstup do kardio zóny, ale také na 30% slevu na golf, který je přímo u hotelu.

O ubytování

Hotel Golf Šilheřovice *** se nachází přímo na pozemcích zámku slavné rodiny Rothschildů. V bezprostřední blízkosti hotelu je velké golfové hřiště s 18 jamkami. Během pár minut procházky anglickým parkem dojdete k budově zámku Šilheřovice (700 m) a k Loveckému zámečku (1 km), který nyní slouží jako restaurace. Velmi zajímavou expozici nabízí nedaleké Hornické muzeum (10 km) v Dolních Vítkovicích. Jeho součástí je i rozhledna Landek, ze které je skvělý výhled na Ostravu i vzdálenější Beskydy. Vykoupat se můžete v nedalekém přírodním koupališti v Darkovicích (6 km). Oblíbenými turistickými cíli v Ostravě je například Zoologická a botanická zahrada (19 km) a DinoPark (22 km). V okolí vede řada turistických tras pro výlety pěšky i na kole. Vydat můžete na zámek Hlučín (11 km) a do přírodních rezervací Štěpán či Černý les.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji s balkonem. Pokoj je vybaven LCD televizí, WiFi připojením, ledničkou a vlastní koupelnou.

Na čem si pochutnáte?

Ráno si pochutnáte na snídani ve formě bufetu. Součástí hotelu je restaurace a bar. V letních měsících je k dispozici terasa, na které se podávají grilované speciality. Za pouhé 3 minuty dojdete do vyhledávané restaurace Lovecký zámeček.

Kde budete relaxovat?

Během letní sezony si můžete odpočinout u vyhřívaného krytého bazénu a v sauně.

Něco navíc

K aktivnímu odpočinku láká golfové hřiště o rozloze 98 hektarů s 18 jamkami, které se nachází hned vedle hotelu. Při nepříznivém počasí je možné využít hotelové fitness centrum s kardio zónou. Zahrát si můžete také stolní tenis a kulečník.

Hotel Golf Šilheřovice ***

Sokolská 376 , Šilheřovice
Česká republika

+420 599 500 000

recepce@hotelbrioni.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Sauna
Fitness
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
17,5 km
Zastávka
0,3 km
Aquapark
13,5 km