Víte, proč se Luhačovice řadí k nejpopulárnějším lázním u nás? Pro nádherné parky, křupavé oplatky, celou řadu léčivých pramenů a širokou nabídku služeb. Ubytujte se v Penzionu Vincent a zažijte to vše na vlastní kůži. Těšte se také na spoustu zážitků jako je vstup do infrasauny, zapůjčení Xboxu, deskových her, kriketu a badmintonu, ale také na vstupenku na plovárnu, láhev vína a čerstvě praženou kávu.

Luhačovice Tip na výlet

Nejoblíbenější moravské lázně Luhačovice nabízejí spoustu možností trávení volného času od různých sportovních aktivit přes výlety k blízkým památkám až po procházky po kolonádě spojené s popíjením minerálních pramenů a vychutnáváním lázeňských oplatek. Zajít si můžete i k blízké přehradě, zarybařit si, projet se na šlapadle nebo si užívat krásný vzduch v místních alejích a parcích. Neodolatelné kouzlo město získalo díky souboru staveb architekta Dušana Jurkoviče.

Co patří mezi skvosty Luhačovic?

  • Jurkovičův dům a soubor dalších staveb ve stylu lidové secese.
  • Lázeňský park
  • Lázeňská kolonáda

Za relaxací zamiřte do Městské plovárny Luhačovice nebo na klidnou procházku k Jezírku lásky. Za poznáním se vydejte do Muzea luhačovického Zálesí.

Více informací

Ticho, klid a pohoda v Luhačovicích

Penzion Vincent nabízí ubytování v devíti pokojích a jednom apartmánu s kuchyňkou. Pokoje mají možnost přistýlky, vybavené jsou pohodlnou postelí s kvalitní matrací, televizí, většina má vlastní koupelnu s WC a sprchou, případně vanou. Některé podkrovní pokoje však mají koupelnu sdílenou pro 5 pokojů.

Každé ráno se těšte na chutnou snídani - výběr z domácího müsli s jogurtem a mlékem.

O zábavu bude postaráno

K dispozici je společenská místnost s barem, Xboxem, deskovými a společenskými hrami a s možností zapůjčení příslušenství na pétanque, kriket či badminton.

Největší předností Penzionu Vincent je klidná tichá lokalita, zároveň to ale odsud máte kousek ke všemu zajímavému. Profesionální Sportovní Centrum Radostova se nachází asi 400 m nad penzionem, dolů zase sejdete k restauraci, nádraží a supermarketu. Velmi snadno a za krátkou dobu se dostanete také do centra města (cca 850 m, 10 minut vycházkové chůze) k promenádám, parku a pramenům.

Penzion Vincent

Hradisko 467, Luhačovice
Česká republika

+420 720 072 780

ahoj@vincentluhacovice.cz

Check in
14:00 - 18:00
Check out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domáci mazlíček zakázaný
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnost procedur
Dětský koutek
Kolárna
Půjčovna kol
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
2 km
Zastávka
0,3 km
Sjezdovka
2 km