Hledáte pohodovou dovolenou v srdci Jeseníků? Pobyt v Hotelu Park *** v Ostružné na okraji Hrubého Jeseníku bude správnou volbou. Dopřejte si neomezené koupání ve vnitřním i termálním venkovním bazénu a další výhody v podobě slev na parafínové zábaly rukou, termoterapii, vířivku nebo saunu. Čeká vás zde také skvělá strava formou polopenze.

O ubytování

Dvě samostatné, ale těsně sousedící, budovy Hotelu Park *** se nachází v horské vesničce Ostružná v Jeseníkách. V Ramzovském sedle, na které z 1 351 m n. m. shlíží Šerák si užijete skvělou dovolenou v létě i zimě.

Kde budete spát?

V hlavní budově hotelu je 12 pokojů a 6 apartmánů, ve vedlejší můžete být ubytováni v jenom z 9 pokojů. Všechny pokoje i prostornější apartmány jsou vybaveny televizí, WiFi připojením, ledničkou a vlastní koupelnou se sprchou a fénem.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci se posilníte bohatými rautovými snídaněmi a večer tříchodovými servírovanými večeřemi. Součástí restaurace je i prostorná terasa a salónek, kde si můžete vychutnat sklenku vína nebo výbornou kávu.

Jeseníky Tip na výlet

Takzvanou Jesenickou oblast na severu Moravy tvoří nejvyšší moravské pohoří Hrubý Jeseník spolu se svým podhůřím Nízkým Jeseníkem, Kralickým Sněžníkem a Rychlebskými horami. Chráněná krajinná oblast Jeseníky však zahrnuje pouze Hrubý Jeseník s přilehlou Hanušovickou a Zlatohorskou vrchovinou. Nejvyšším a nejznámějším bodem Jeseníků je Praděd s výškou 1 491 m n.m. Tyto krásné hory nabízí uprostřed podmanivé přírody s čistým vzduchem stovky značených tras pro pěší i cyklisty, najdete tu ale také vyhlášená zimní střediska, lázně, relaxační centra i památky.

Největší lákadla Jeseníků:

  • Praděd
  • Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně
  • Karlova Studánka

Při svých procházkách byste ale neměli minout ani vrcholy Petrovy kameny či Keprník, chaty na Červenohorském sedle, Ovčárnu, vodopády Bílé Opavy a rašeliniště Skřítek či Rejvíz. Pokud do Jeseníků míříte spíše za odpočinkem, navštivte třeba Termální lázně ve Velkých Losinách (kde si můžete zároveň udělat prohlídku Muzea papíru) a v Jeseníku či Balneopark Priessnitzovy lázně.

Více informací

Kde budete relaxovat?

K relaxací poslouží wellness centrum. Odpočiňte si ve vířivce, finské sauně, krytém vnitřním bazénu nebo vyhřívaném venkovním s mořskou vodou o teplotě 32 - 35 °C. Dopřát si můžete i různorodé procedury - zábaly, masáže či tzv. termoterapii.

Cestujete s dětmi?

Děti v hotelu objeví dětský koutek plný hraček i venkovní hřiště s houpačkou, skluzavkou a pískovištěm.

Něco navíc

U hotelu je možné grilovat. Využít můžete po předchozí domluvě gril a posezení v kryté pergole. Zavzpomínat budete moci také na pravidla stolního tenisu.

Hotel Park ***

Ostružná 133, Branná
Česká republika

+420 777 870 857

info@hotelparkjeseniky.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 300 Kč/noc (velká rasa po dohodě s hotelem)
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Venkovní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Fitness
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
0,3 km
Sjezdovka
1 km