Hledáte pohodovou dovolenou v srdci Jeseníků? Pobyt v Hotelu Park *** v Ostružné na okraji Hrubého Jeseníku bude správnou volbou. Dopřejte si neomezené koupání ve vnitřním i termálním venkovním bazénu a další výhody v podobě slev na parafínové zábaly rukou, termoterapii, vířivku nebo saunu. Čeká vás zde také skvělá strava formou polopenze.

O ubytování

Dvě samostatné, ale těsně sousedící, budovy Hotelu Park *** se nachází v horské vesničce Ostružná v Jeseníkách. V Ramzovském sedle, na které z 1 351 m n. m. shlíží Šerák si užijete skvělou dovolenou v létě i zimě.

Kde budete spát?

V hlavní budově hotelu je 12 pokojů a 6 apartmánů, ve vedlejší můžete být ubytováni v jenom z 9 pokojů. Všechny pokoje i prostornější apartmány jsou vybaveny televizí, WiFi připojením, ledničkou a vlastní koupelnou se sprchou a fénem.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci se posilníte bohatými rautovými snídaněmi a večer tříchodovými servírovanými večeřemi. Součástí restaurace je i prostorná terasa a salónek, kde si můžete vychutnat sklenku vína nebo výbornou kávu.

Kde budete relaxovat?

K relaxací poslouží wellness centrum. Odpočiňte si ve vířivce, finské sauně, krytém vnitřním bazénu nebo vyhřívaném venkovním s mořskou vodou o teplotě 32 - 35 °C. Dopřát si můžete i různorodé procedury - zábaly, masáže či tzv. termoterapii.

Cestujete s dětmi?

Děti v hotelu objeví dětský koutek plný hraček i venkovní hřiště s houpačkou, skluzavkou a pískovištěm.

Něco navíc

U hotelu je možné grilovat. Využít můžete po předchozí domluvě gril a posezení v kryté pergole. Zavzpomínat budete moci také na pravidla stolního tenisu.

Hotel Park ***

Hotel Park ***

Ostružná 133 , Branná
Česká republika

+420 777 870 857

info@hotelparkjeseniky.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 350 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Venkovní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Fitness
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
0,3 km
Sjezdovka
1 km

Tipy na výlet

Jeseníky

JeseníkyTip na výlet

Takzvanou Jesenickou oblast na severu Moravy tvoří nejvyšší moravské pohoří Hrubý Jeseník spolu se svým podhůřím Nízkým Jeseníkem, Kralickým Sněžníkem a Rychlebskými horami. Chráněná krajinná oblast Jeseníky však zahrnuje pouze Hrubý Jeseník s přilehlou Hanušovickou a Zlatohorskou vrchovinou. Nejvyšším a nejznámějším bodem Jeseníků je Praděd s výškou 1 491 m n.m. Tyto krásné hory nabízí uprostřed podmanivé přírody s čistým vzduchem stovky značených tras pro pěší i cyklisty, najdete tu ale také vyhlášená zimní střediska, lázně, relaxační centra i památky.

Největší lákadla Jeseníků:

  • Praděd
  • Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně
  • Karlova Studánka

Při svých procházkách byste ale neměli minout ani vrcholy Petrovy kameny či Keprník, chaty na Červenohorském sedle, Ovčárnu, vodopády Bílé Opavy a rašeliniště Skřítek či Rejvíz.Pokud do Jeseníků míříte spíše za odpočinkem, navštivte třeba Termální lázně ve Velkých Losinách (kde si můžete zároveň udělat prohlídku Muzea papíru) a v Jeseníku či Balneopark Priessnitzovy lázně.

Více informací
Králický Sněžník
Králický Sněžník
Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně
Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně
Stezka v oblacích Dolní Morava
Stezka v oblacích Dolní Morava