Odpočiňte si v pivních lázních v Poděbradech a poznejte památky i krásy okolí. Ubytováni budete v pohodlném Hotelu Soudek *** se snídaní či polopenzí a užijete si pivní koupel s neomezenou konzumací piva i následný relax na lehátku.

O ubytování

Hotel Soudek se nachází přímo v srdci lázeňského města Poděbrady nedaleko nábřeží řeky Labe s příjemnou lázeňskou kolonádou. Nádherné náměstí Krále Jiřího s památníkem a zámkem Poděbrady (200 m) budete mít z hotelu doslova pár kroků. Ve městě je řada upravených parků s minerálními prameny i spousta vynikajících cukráren, kaváren a restaurací. Z hotelu je blízko i do Polabského muzea (100 m) či do poděbradské sklárny Bohemia Crystal (600 m). S dětmi byste neměli vynechat Dětský orloj u vstupu na kolonádu. Během léta se můžete vykoupat v Poděbradském jezeře (1,5 km), zahrát si golf na golfovém hřišti (1,5 km) nebo si zasportovat na cyklistické a in-line stezce do Nymburka.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v komfortně vybaveném dvoulůžkovém pokoji s klimatizací, satelitní televizí, WiFi připojením, lednicí a vlastní koupelnou se sprchou.

Na čem si pochutnáte?

Součástí hotelu je oblíbená Jihočeská restaurace s terasou. V nabídce najdete tradiční české a krajové speciality, stejně jako mezinárodní pokrmy. Ráno si zde vychutnáte snídani ve formě bufetu. Večer se podávají servírované večeře s výběrem z menu. Nechybí ani točené pivo a pestrá nabídka moravských vín z Valtic.

Lázně v pivovaru Poděbrady

Husova 24/11 , Poděbrady
Česká republika

+420 603 326 397

info@laznevpivovaru.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázaný
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
50 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Lázně
Restaurace

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,7 km
Vzdálenost od lázní
0,7 km
Zastávka
0,5 km

Tipy na výlet

Poděbrady Tip na výlet

Historie Poděbrad jako přechodu řeky Labe sahá daleko před vznik českého království. I přesto je město známé především díky českému králi Jiřímu z Poděbrad. Dnes je to ale především lázeňské město s řadou parků, kaváren, pavilonů a také město minerální vody Poděbradka. Nejznámější pramen Hohenhole naleznete v zámeckém příkopu vedle vstupní brány.

Co byste měli navštívit v Poděbradech?

  • Zámek Poděbrady
  • Poděbradské jezero
  • Polabské muzeum
  • Za vidění stojí květinové hodiny, dětský orloj, sklárny Crystal BOHEMIA nebo Film Legends Museum.

Užít si můžete také vyhlídkovou plavbu na výletní lodi Král Jiří nebo výlet po cyklo/inline stezce do Nymburku.

Více informací
Zámek Poděbrady
Lázně Poděbrady
Film Legends Museum