Užijte si pobyt v přírodě Žďárských vrchů kousek od Nového Města na Moravě. Nudit se nebudete. K pobytu dostanete vstup do wellness se saunou a vířivkou, Penzion Sykovec má navíc soukromou pláž u rybníka Sykovec a stojí vedle lanového parku.

Rybník je v létě vhodný ke koupání, penzion má navíc vlastní pláž. V dojezdné vzdálenosti od ubytování se nachází také moderní sportovní areál Vysočina arena.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Karin H.)

Vše proběhlo dle nabídky, spokojenost po všech stránkách - vstřícný personál, ubytování odpovídající, strava taktéž v pohodě.

Vynikající (Sasa V.)

Hotel odpovídal popisu. Obdrželi jsme vše, jak bylo uvedeno na kupónu. Personál hotelu byl velice milý a vstřícný. Strava a prostředí perfektní.

Skvělé (Helena P.)

Penzion v krásném místě. V pokoji málo světla (malá okna), TV nefunkční (ale vedoucí nám večer pustila velkou televizi v přízemní nevyužívané místnosti). Chyběl háček v koupelně, nebylo kam pověsit ručník, odložit oblečení. Jídlo nám chutnalo, jen pivo bylo trochu dražší. Celkový dojem dobrý, počasí jsme měli nádherné, hledali jsme kešky, procházeli okolí. Prý z důvodu nemoci málo personálu, vedoucí nestíhala, přebíhala z recepce, do wellness, do restaurace.

Vynikající (Eva H.)

S pobytem jsme byli moc spokojeni, služby odpovídaly nabídce na kuponu. Mohu doporučit.

Skvělé (Jana P.)

S hotelem včetně stravy jsme byl velmi spokojeni, personál je velmi vstřícný a ochotný, pouze počasí nás zradilo.