Odpočívejte v krásné přírodě Valašska a Beskyd - ubytování v Beskydském hotelu Relax pro dva s polopenzí, neomezeným vstupem do vyhřívaného bazénu, masáží a spoustou dalších výhod. Atraktivní poloha hotelu v Rožnově pod Radhoštěm.

Relaxační pobyt v Beskydském hotelu Relax*** v centru hor

Beskydský hotel najdete v samém centru Beskyd - přímo v Rožnově pod Radhoštěm, avšak v jeho klidné části. Hotel je situován na okraji lesoparku na kopečku, odkud se procházkou dostanete asi za 20 minut do centra města. Pokoje hotelu jsou příjemně vybaveny, mají vlastní sociální zařízení a TV.

Součástí hotelu je i restaurace, kde můžete ochutnat valašskou kuchyni. V hotelu je i kavárna Atrium. Nechybí ani wellness centrum s vyhřívaným bazénem a saunou. Hotel má také širokou nabídku masáží a vodoléčby, stejně jako sportovního vyžití - fitcentrum, kuželna, tenisový a volejbalový kurt. Pro děti je k dispozici dětské hřiště.

Atraktivní lokalita vhodná k výletům


Hotel leží v samém centru Beskyd - kousek to odsud máte na Radhošť, Pustevny i Lysou horu. Přímo v Rožnově pak najdete známý skanzen Valašské muzeum v přírodě. Pokud fandíte golfu, navštivte vyhlášenou Čeladnou. Zajímavé je i Valašské Mezeříčí nebo Kopřivnice s muzeem Tatry.

Beskydský hotel Relax ***

Lesní 1689, Rožnov pod Radhoštěm
Česká republika

+420 571 648 100

hotelrelax@seznam.cz

Check in
od 13:00
Check out
do 10:00
4,65/5
Celkem 96 hodnocení