Odpočívejte v krásné přírodě Valašska a Beskyd - ubytování v Beskydském hotelu Relax pro dva s polopenzí, neomezeným vstupem do vyhřívaného bazénu, masáží a spoustou dalších výhod. Atraktivní poloha hotelu v Rožnově pod Radhoštěm.

Relaxační pobyt v Beskydském hotelu Relax*** v centru hor

Beskydský hotel najdete v samém centru Beskyd - přímo v Rožnově pod Radhoštěm, avšak v jeho klidné části. Hotel je situován na okraji lesoparku na kopečku, odkud se procházkou dostanete asi za 20 minut do centra města. Pokoje hotelu jsou příjemně vybaveny, mají vlastní sociální zařízení a TV.

Součástí hotelu je i restaurace, kde můžete ochutnat valašskou kuchyni. V hotelu je i kavárna Atrium. Nechybí ani wellness centrum s vyhřívaným bazénem a saunou. Hotel má také širokou nabídku masáží a vodoléčby, stejně jako sportovního vyžití - fitcentrum, kuželna, tenisový a volejbalový kurt. Pro děti je k dispozici dětské hřiště.

Atraktivní lokalita vhodná k výletům


Hotel leží v samém centru Beskyd - kousek to odsud máte na Radhošť, Pustevny i Lysou horu. Přímo v Rožnově pak najdete známý skanzen Valašské muzeum v přírodě. Pokud fandíte golfu, navštivte vyhlášenou Čeladnou. Zajímavé je i Valašské Mezeříčí nebo Kopřivnice s muzeem Tatry.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Kratochvíl S.)

Prostředí hotelu bylo velmi pěkné a odpovídalo popisu na internetu. To co bylo na kupónu uvedeno jsme obdrželi a spokojeni. Strava - snídaně v podobě švédských stolů bohatá, každý si mohl vybrat na co měl chuť. Obědy za své - pěkný výběr a velké porce. Večeře průměrné - pánům to asi nestačilo. Jinak strava výborná. Wellness a služby okolo nich dobré. Personál hotelu slušný a rádi poradili. Výletů do okolí je hodně a tak se může každý rozhodnout kam jít nebo co mu vyhovuje.

Vynikající (Jindřich F.)

Dostalo se nám vše, co bylo v kuponu obsaženo. Personál byl vždy vstřícný, není si na co stěžovat. Doporučujeme prohlídku vyhlídkové věže nad Rožnovem a prohlídku muzea v Kopřivnici.

Vynikající (Barbora K.)

Hotel byl pěkný, pobyt odpovídal popisu, obdrželi jsme vše co bylo uvedeno, personal byl velmi ochotný. Akorát mohl být větší výběr na večeři.

Skvělé (Monika C.)

V hotelu se nám velmi líbilo. S kamarádkou jsme byly maximálně spokojené s ubytováním, jídlem, wellness, personálem. Prostě vše na velkou 1.

Skvělé (petr A.)

Ubytování strava prostředí vynikající, jen doplňky jako kuželky, stolní tenis - obojí staršího data, žádná sláva.

Skvělé (Květoslava K.)

Byli jsme spokojeni , hotel byl čistý, personál stále milý, jídlo dobré.Krásné procházky okolo Valašského muzea, mají tam krásný park.

Skvělé (Nela V.)

Pobyt byl úžasný! Jídlo skvělé, ale trošku se netrefili do našich chutí. I tak bylo ovšem velice chutné. Lidé velmi příjemní a služby provedené neodfláknutě. Nádherné okolí!

Skvělé (Jarmila D.)

Celkově pobyt odpovídal očekávání, ubytování hezké, personál milý a vstřícný.

Vynikající (Tibor B.)

Ubytování a veškeré poskytování služby na nejvyšší odpovídající úrovni. Personál vynikající.

Vynikající (Pavla J.)

Pobyt odpovídal popisu. Obdrželi jsme vše, co bylo na kuponu. Strava i wellness bylo vynikající, personál ochotný a milý. Jenom bazén byl studený, měl pouze 27 stupňů. Jinak jsme byli spokojeni. Navštívili jsme pivní lázně a vzhledem k dobrým sněhovým podmínkám jsme lyžovali na Bílé.