Odpočívejte v krásné přírodě Valašska a Beskyd - ubytování v Beskydském hotelu Relax pro dva s polopenzí, neomezeným vstupem do vyhřívaného bazénu, masáží a spoustou dalších výhod. Atraktivní poloha hotelu v Rožnově pod Radhoštěm.

Relaxační pobyt v Beskydském hotelu Relax*** v centru hor

Beskydský hotel najdete v samém centru Beskyd - přímo v Rožnově pod Radhoštěm, avšak v jeho klidné části. Hotel je situován na okraji lesoparku na kopečku, odkud se procházkou dostanete asi za 20 minut do centra města. Pokoje hotelu jsou příjemně vybaveny, mají vlastní sociální zařízení a TV.

Součástí hotelu je i restaurace, kde můžete ochutnat valašskou kuchyni. V hotelu je i kavárna Atrium. Nechybí ani wellness centrum s vyhřívaným bazénem a saunou. Hotel má také širokou nabídku masáží a vodoléčby, stejně jako sportovního vyžití - fitcentrum, kuželna, tenisový a volejbalový kurt. Pro děti je k dispozici dětské hřiště.

Atraktivní lokalita vhodná k výletům


Hotel leží v samém centru Beskyd - kousek to odsud máte na Radhošť, Pustevny i Lysou horu. Přímo v Rožnově pak najdete známý skanzen Valašské muzeum v přírodě. Pokud fandíte golfu, navštivte vyhlášenou Čeladnou. Zajímavé je i Valašské Mezeříčí nebo Kopřivnice s muzeem Tatry.

Beskydský hotel Relax ***

Lesní 1689, Rožnov pod Radhoštěm
Česká republika

+420 571 648 100

hotelrelax@seznam.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 500 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Sauna
Restaurace
Fitness

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,8 km
Zastávka
0,5 km
Sjezdovka
13 km