• Domácí mazlíček za poplatek 500 Kč/noc

  • Hotel je částečně bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Pohodový pobyt v centru hor

Beskydský hotel RELAX *** najdete v samém centru Beskyd - přímo v Rožnově pod Radhoštěm, avšak v jeho klidné části. Hotel je situován na okraji lesoparku na kopečku, odkud se snadno dostanete do samotného centra města.

Těšte se na ubytování v útulně zařízených pokojích, které disponují vším, co člověk v dnešní době potřebuje. V každém pokoji najdete TV a vlastní sociální zařízení. Většina pokojů má také balkón ze kterého budete mít nádherný výhled do okolí.


Zákazníci Travelkingu si nemohou vynachválit personál hotelu. Kladně hodnotí také umístění hotelu.


Součástí hotelu je i restaurace, kde můžete ochutnat valašskou kuchyni nebo šálek kávy v místní kavárně Atrium.

Odpočiňte si v hotelovém wellness

V hotelovém wellness nechybí vyhřívaný plavecký bazénem (28 °C) s protiproudem a sauna. Po celou dobu pobytu můžete také využít širokou nabídku masáží a vodoléčby, stejně jako sportovního vyžití - fitcentrum nebo tenisový a volejbalový kurt. Pro ty nejmenší je k dispozici dětské hřiště.

Hodnocení od zákazníků

Dobré (Patrik K.)

Ubytování - malé pokoje pro 2 dospělé a 2 děti. Strava - vše podle představ, všem chutnalo. Wellness - vše ok, pěkné prostředí. Personál - bez problémů, vždy vyšli vstříc požadavkům.

Skvělé (Richard N.)

Vše bylo v pořádku. Typy na výlet - Valašské muzeum, Pustevny, Rozhledny, Pivovar a mnoho dalšího.

Vynikající (Martina B.)

Hotel je v krásném místě. Masáž i koupel moc příjemná, snídaně bohaté jen s večeřemi to bylo slabší. Škoda že fitcentrum má krátkou otvírací dobu a stolní tenis pouze do 21hod tak jsme ho nestihli ani využít.