• Domácí mazlíček za poplatek 500 Kč/noc

  • Hotel je částečně bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Pohodový pobyt v centru hor

Beskydský hotel RELAX *** najdete v samém centru Beskyd - přímo v Rožnově pod Radhoštěm, avšak v jeho klidné části. Hotel je situován na okraji lesoparku na kopečku, odkud se snadno dostanete do samotného centra města.

Těšte se na ubytování v útulně zařízených pokojích, které disponují vším, co člověk v dnešní době potřebuje. V každém pokoji najdete TV a vlastní sociální zařízení. Většina pokojů má také balkón ze kterého budete mít nádherný výhled do okolí.


Zákazníci Travelkingu si nemohou vynachválit personál hotelu. Kladně hodnotí také umístění hotelu.


Součástí hotelu je i restaurace, kde můžete ochutnat valašskou kuchyni nebo šálek kávy v místní kavárně Atrium.

Odpočiňte si v hotelovém wellness

V hotelovém wellness nechybí vyhřívaný plavecký bazénem (28 °C) s protiproudem a sauna. Po celou dobu pobytu můžete také využít širokou nabídku masáží a vodoléčby, stejně jako sportovního vyžití - fitcentrum nebo tenisový a volejbalový kurt. Pro ty nejmenší je k dispozici dětské hřiště.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Andrea ?.)

Na pobytu jsme byli velmi spokojeni. Poskytované služby a přístup personálu byl velmi příjemný. Procházka únorovou Valašskou dědinou byla kouzelná.

Vynikající (Jana K.)

Hotel příjemný a čistý, u bazénu teplo, voda lehce vlažnější, ale dobrý. Jídlo dobré. Personal příjemný a ochotný. Kuželky fajn i ping pong. Jediné co, tak na chodbách a v koupelně šílená zima a není kde sušit v zimě plavky i topeni je zakryté. Rádi se sem ale vrátíme. Parkování u hotelu zdarma. Kavárna fajn, ceny přijatelné - vlastně i nižší, než by si člověk myslel, je možno se tam i naobědvat.

Skvělé (Kristýna M.)

Byli jsme moc spokojeni, personál byl milý a ochotný, jídlo výborné, služby super. Hodně tam jezdí rodiny s dětmi a starší lidé. Možná bych se víc zaměřila na ty děti ať mají vyžití. Prostory hotelu vypadají dost staré a dětský koutek byl zklamáním.