O ubytování

Beskydský Hotel Relax *** najdete na severní Moravě v samém centru Beskyd, a to přímo v Rožnově pod Radhoštěm, avšak v jeho klidné části. Hotel je situován na okraji lesoparku na kopečku, odkud se snadno dostanete do samotného centra města během 20 minut chůze. Kam to odtud ještě budete mít kousek? Do Valašského muzea, Rožnovských pivních lázní, ale také na Pustevny.

Kde budete spát?

Těšte se na ubytování v jednom z 85 útulně zařízených dvoulůžkových pokojů, které disponují vším, co člověk v dnešní době potřebuje. V každém pokoji najdete satelitní televizi, telefon, internet a vlastní sociální zařízení. Všechny pokoje mají také balkón ze kterého budete mít nádherný výhled do okolí a na lesy.

Na čem si pochutnáte?

Součástí hotelu je i restaurace, kde můžete ochutnat místní valašskou kuchyni. Také se zde podávají snídaně formou bufetu, obědy a večeře formou výběru ze 3 jídel či lístku. Na kávu a dezert si zajděte do kavárny Atrium. Během léta je k dispozici terasa s posezením.

Kde budete relaxovat?

V hotelovém wellness si skvěle odpočinete. Nechybí krytý vyhřívaný plavecký bazén (30 °C) s protiproudem a sauna. Využít můžete širokou nabídku masáží, vodoléčby a elektroléčby. Co třeba vířivá a podvodní masáž, anebo uhličitá koupel? V letní sezóně je k dispozici také venkovní vyhřívaný bazén.

Cestujete s dětmi?

Děti se mohou těšit na dětský koutek plný hraček a na venkovní dětské hřiště.

Něco navíc

Hotel nabízí také možnosti dalšího vyžití. K dispozici je fitness centrum, stolní tenis, kuželková dráha, minigolf, tenisový kurt a kurt na volejbal.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Pavel F.) ( - Česko)

Vše jsme obdrželi, jak bylo uvedeno. Bohužel omezení ohledně covidu, ale za to vedení hotelu nemůže.. :(. Celkově jsme byli spokojeni.

Vynikající (Petr R.) ( - Česko)

S pobytem jsme byli velice spokojeni personál hotelu na vysoké úrovni strava pestrá a vyšlo nám počasí takže maximální spokojenost

Skvělé (František K.) ( - Česko)

Prostředí hotelu bylo pěkné. Pobyt odpovídal popisu. Strava byla výtečná. Wellness trochu zklamání, nefungovala masážní tryska i když jsem jsi o ní řekl. A špatné vylézaní z masážních van, jsou hlubší a pro menší osoby je horší vstup a výstup. Personál hotelu byl vždy milý a vstřícný.