• Check in od 13:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 300 Kč/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Pohodový pobyt v centru hor

Beskydský hotel RELAX *** najdete v samém centru Beskyd - přímo v Rožnově pod Radhoštěm, avšak v jeho klidné části. Hotel je situován na okraji lesoparku na kopečku, odkud se snadno dostanete do samotného centra města.

Těšte se na ubytování v útulně zařízených pokojích, které disponují vším, co člověk v dnešní době potřebuje. V každém pokoji najdete TV a vlastní sociální zařízení. Většina pokojů má také balkón ze kterého budete mít nádherný výhled do okolí.


Zákazníci Travelkingu si nemohou vynachválit personál hotelu. Kladně hodnotí také umístění hotelu.


Součástí hotelu je i restaurace, kde můžete ochutnat valašskou kuchyni nebo šálek kávy v místní kavárně Atrium.

Odpočiňte si v hotelovém wellness

V hotelovém wellness nechybí vyhřívaný plavecký bazénem (28 °C) s protiproudem a sauna. Po celou dobu pobytu můžete také využít širokou nabídku masáží a vodoléčby, stejně jako sportovního vyžití - fitcentrum nebo tenisový a volejbalový kurt. Pro ty nejmenší je k dispozici dětské hřiště.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Vladimír K.)

Spokojenost se vším. Také se službami i s jídlem.

Vynikající (Libor K.)

Chyběla manželská postel jinak všechno v pořádku.

Standard (Iveta F.)

Prostředí hotelu bylo pěkné. Neobdrželi jsme z kuponu vše co tam bylo. Měli jsme zaplacené masáže atd. a protože měli problém se sousedy co bydleli ve vedlejším pokoji, tak nám paní ředitelka jak malým dětem vše zakázala. Nevím jak si to mohla dovolit a přitom s námi osobně vůbec nemluvila, Neuvědomuje si, že jsme dospělí lidi a ne děti ze školky. Personál jak který. Jsou tam příjemní lidé, ale taky takoví, co se neumí usmát a jsou nepříjemní. Byli jsme tam s manželem už několikrát, protože se nám tam líbilo, ale po této zkušenosti to bylo naposledy.