Relaxujte u slovenského "Mrtvého moře" v Podhájské. Ubytování dle Vašeho výběru v komfortních penzionech jen 300 metrů od termálního koupaliště a dalších atrakcí oblíbené Podhájské. Snídaně a sleva na vstup do Římských lázní.

Ubytování podle Vašeho gusta hned u termálního koupaliště

Penziony Quatro II. a III. najdete ve vzdálenosti jen 300 metrů od termálního aquaparku v Podhájské. Každý z pokojů má TV, ledničku, minibar a balkón nebo terasu. Nový penzion Quatro IV. leží od aquaparku asi 500 metrů v tichém prostředí pod lesem u vinic a vedle vybavení penzionů II. a III. má na pokoji také rychlovarnou konvici.

Penzion Quatro I. se nachází sice nejdál (asi 1200 metrů), zato v jeho okolí můžete využít široké možnosti sportovních aktivit, dětské hřiště, bar a venkovní posezení. K dispozici je Vám zde i bazén.

Každý penzion má vlastní restauraci.

Aquapark s novými tobogány, slevy do Římských lázní a další možnosti relaxu


Není lepšího místa k oddychu než u slovenského "Mrtvého moře". V Podhájské totiž na jednom místě najdete:

  • Termální lázně Podhájská a koupaliště s novými tobogány
  • Stylové římské koupele s termální vodou o teplotě od 33 do 38° C a slevou na vstup
  • Wellness centrum Aquamarín s množstvím vodních atrakcí (vířivky, trysky, fontánky, venkovní i vnitřní bazény a bohaté wellness)

Na výlet se vydejte do Štiavnických vrchů, ke zřícenině kláštera Mariánska Čeľaď, či do hvězdárny.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Aleš M.)

Navštívili jsme již po druhé, tentokrát Q3. Opět kvalitní snídaně, přiměřené ubytování. Byli jsme spokojeni. V prosinci přes týden max. spokojenost protože v termálech bylo málo lidí.

Vynikající (Jozef G.)

Výborná poloha hotela, blízko je železničná stanica aj kúpalisko. Veľmi milý a ochotný personál. Dobrý výber jedál. Odporúčam.

Vynikající (Jaroslav J.)

Pobyt v Quatro3 byl moc pěkný. Byli jsme ubytováni v 1.patře. Pokoj s balkónem a pěkným výhledem směrem k termálnímu koupališti. Snídaně švédské stoly s širokou nabídkou - kromě výběru teplých i studených uzenin, sýrů, vajíček, pomazánek také čerstvá zelenina, jogurt, občas kyselá ryba, sardinky. Dobrý chleba a makové buchty. Chyběly mi jen maličkosti - věšák na bundy a botníček. Co se týká samotné obce Podhájská - bazény skvělé, značení turistických chodníčků špatné, bufety a restaurace spíše pro milovníky masa a větších porcí, méně pro zdravé stravování.

Vynikající (Alena V.)

Penzion pěkný, v těsné blízkosti koupaliště. S kvalitou snídaní jsme byli velmi spokojeni, také zásluhou příjemného personálu. Vřele doporučujeme.

Vynikající (Andrea M.)

Maximální spokojenost, v penzionu Quatro IV jsme byli již po několikáté, příjemný personál. Bohaté snídaně, vždy rádi vyhoví a pomůžou.

Vynikající (Jiří H.)

Vše splnilo anoncované!!! Jídlo je v rozsahu krajových zvyklostí, což je v této uspěchané době velmi příjemné a až nostalgické.

Skvělé (Lubomír N.)

Byli jsme spokojeni, ale bylo by pro příště dobré lépe vyřešit termíny rezervace pobytu.

Skvělé (Margita J.)

S pobytom sme boli veľmi spokojní po všetkých stránkach, strava, ubytovanie, prístup personálu.

Vynikající (Jozef K.)

pobyt ok, vstřícný a ochotný personál, z vlastní iniciativy poskytli ubytování blíže k bazénům, zajistili odvoz z nádraží. Perfektní snídaně

Skvělé (Patrik P.)

Bydlení bylo pěkné a příjemné, snídaně výborná. Penzion byl situován asi 5 minut chůze od termálních lázní a zároveň to od něj nebylo daleko na vlakovou stanici, či do obchodu.