Relaxujte u slovenského "Mrtvého moře" v Podhájské. Ubytování dle Vašeho výběru v komfortních penzionech jen 300 metrů od termálního koupaliště a dalších atrakcí oblíbené Podhájské. Snídaně a sleva na vstup do Římských lázní.

Ubytování podle Vašeho gusta hned u termálního koupaliště

Penziony Quatro II. a III. najdete ve vzdálenosti jen 300 metrů od termálního aquaparku v Podhájské. Každý z pokojů má TV, ledničku, minibar a balkón nebo terasu. Nový penzion Quatro IV. leží od aquaparku asi 500 metrů v tichém prostředí pod lesem u vinic a vedle vybavení penzionů II. a III. má na pokoji také rychlovarnou konvici.

Penzion Quatro I. se nachází sice nejdál (asi 1200 metrů), zato v jeho okolí můžete využít široké možnosti sportovních aktivit, dětské hřiště, bar a venkovní posezení. K dispozici je Vám zde i bazén.

Každý penzion má vlastní restauraci.

Aquapark s novými tobogány, slevy do Římských lázní a další možnosti relaxu


Není lepšího místa k oddychu než u slovenského "Mrtvého moře". V Podhájské totiž na jednom místě najdete:

  • Termální lázně Podhájská a koupaliště s novými tobogány
  • Stylové římské koupele s termální vodou o teplotě od 33 do 38° C a slevou na vstup
  • Wellness centrum Aquamarín s množstvím vodních atrakcí (vířivky, trysky, fontánky, venkovní i vnitřní bazény a bohaté wellness)

Na výlet se vydejte do Štiavnických vrchů, ke zřícenině kláštera Mariánska Čeľaď, či do hvězdárny.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Daniela P.)

Výborné snídaně, velmi milý a ochotný personál. Hotel v tichém prostředí, přesto v blízkosti koupaliště. Určitě se příští rok vrátíme.

Vynikající (Michaela B.)

Po příjezdu došlo ke komplikaci s ubytováním. Tam, kde jsme měli být ubytováni, tak o nás nevěděli, resp. neměli pro nás připravená místa. Ovšem během několika minut byla tato situace vyřešena a my jsme získali ubytování ve druhém penzionu Quatro s velice ochotnou mladou paní a navíc mnohem blíže k termálním lázním, tudíž z naší strany nelze nic vytknout.

Skvělé (Irena D.)

S pobytem jsme byli spokojeni,odpovídal nabídce.Všude bylo čisto,snídaně bohaté,personál velmi ochotný.

Vynikající (Soňa M.)

S pobytem jsme byli spokojeni, odpovídal popisu v prezentaci, služby byly kvalitní, personál příjemný a ochotný, ubytování pěkné, jen snídaně trochu nesplnili naše očekávání.

Vynikající (Danuše P.)

Penzion Quatro IV jsme navštívili již podruhé. S ubytováním i stravou jsme byli opakovaně spokojeni. Rovněž tak s milým a ochotným personálem. Letos jsme zvolili převážně relaxaci v Římských lázních a byla to opravdu dobrá volba!

Vynikající (František Z.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni,bohaté snídaně,velký výběr jídel a pití.Jen termály byly dost daleko,avšak paní majitelka nám zařídila odvozy na termál.Po domluvě s panem řidičem pro nás přijel i z koupání a odvezl na baráček.Spokojenost byla veliká.

Skvělé (Lubomír N.)

Byli jsme spokojeni, ale bylo by pro příště dobré lépe vyřešit termíny rezervace pobytu.

Vynikající (Václav F.)

Vážení přátelé, se službami a vlídným přijetím v penzionu Quatro IV jsme byli naprosto spokojeni. Snídaně přímo nadprůměrné, pokoje pěkné, jenom jsme při příjezdu nemohli penzion najít, ale doptali jsme se.

Vynikající (Petra M.)

S pobytem jsme byla velice spokojena. Z tohoto důvodu zde jezdím každý rok. Personál velmi ochotný. Jídlo dobré.

Vynikající (Jiří S.)

Pension Quatro plně odpovídal nabídce na Travelkingu (navštěvuji opakovaně). V ceně poukazu je snídaně formou bohatého výběru (sýry, uzeniny, vajíčka, buchty, ... ) a stylem "najez se do sytosti". Je v blízkosti jak vlakové stanice, tak wellness areálu (300 m). Pěkný výlet je do blízkého města Levice (hrad) a nebo třeba do hřebčína v Topolčiankách (tam ale jen autem).