Relaxujte u slovenského "Mrtvého moře" v Podhájské. Ubytování dle Vašeho výběru v komfortních penzionech jen 300 metrů od termálního koupaliště a dalších atrakcí oblíbené Podhájské. Snídaně a sleva na vstup do Římských lázní.

Ubytování podle Vašeho gusta hned u termálního koupaliště

Penziony Quatro II. a III. najdete ve vzdálenosti jen 300 metrů od termálního aquaparku v Podhájské. Každý z pokojů má TV, ledničku, minibar a balkón nebo terasu. Nový penzion Quatro IV. leží od aquaparku asi 500 metrů v tichém prostředí pod lesem u vinic a vedle vybavení penzionů II. a III. má na pokoji také rychlovarnou konvici.

Penzion Quatro I. se nachází sice nejdál (asi 1200 metrů), zato v jeho okolí můžete využít široké možnosti sportovních aktivit, dětské hřiště, bar a venkovní posezení. K dispozici je Vám zde i bazén.

Každý penzion má vlastní restauraci.

Aquapark s novými tobogány, slevy do Římských lázní a další možnosti relaxu


Není lepšího místa k oddychu než u slovenského "Mrtvého moře". V Podhájské totiž na jednom místě najdete:

  • Termální lázně Podhájská a koupaliště s novými tobogány
  • Stylové římské koupele s termální vodou o teplotě od 33 do 38° C a slevou na vstup
  • Wellness centrum Aquamarín s množstvím vodních atrakcí (vířivky, trysky, fontánky, venkovní i vnitřní bazény a bohaté wellness)

Na výlet se vydejte do Štiavnických vrchů, ke zřícenině kláštera Mariánska Čeľaď, či do hvězdárny.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Eva R.)

Penzion byl čistý, na pokojích sice zima, ale zachránil nás přímotop, v koupelničce jako v ledničce. Snídaně ucházející, nebylo máslo, pouze margarín, čaj pouze z velké termonádoby. Slevové kupóny byly vlastně neslevové. V lázních při kombinaci služeb vyšel pobyt dráž s kuponem než bez něj. A opatrně v restauraci, kde kupón taky "lze" uplatnit , musíte jej nahlásit už při objednávce jídla, jinak jej neuznají. Na hotovku jako halušky jsme čekali 40 minut, přinesli je studené, ohřev trval dalších 10 minut. Docela neštěstí :-). Ale celkový dojem až na slevové služby fajn.

Vynikající (Pavel K.)

Výborna strava,pohodový personál izba presne podľa cien-výborne.K tomu nam vyšlo super počasie.O rok sa vratime na dlhšie.

Vynikající (Karla Z.)

S pobytem v penzionu Quatro IV jsme byly spokojené. Snídaně byly bohaté a každý si mohl vybrat z pestré nabídky. Personál byl milý a ochotný.

Vynikající (Dana B.)

Vše bylo v naprostém pořádku. Personál velmi příjemný. Odvoz z penzionu byl vždy zajištěn.

Vynikající (Martina M.)

Ubytovanie aj služby zodpovedali popisu, personál milý a ústretový. Boli sme spokojný!

Skvělé (Naděžda P.)

Prostředí penzionu pěkné, čisté, útulné. Vybrali jsme si ho, protože byl nejblíže koupališti. Bylo to ale poměrně dost do kopce, pro starší osoby by to mohl být problém. Personál milý, ochotný, snídaně dobré, přestože jsme chodili jako poslední, vždy jsme měli vše. Vše, pro co jsme na pobyt přijeli, jsme dostali. Doporučuji!

Skvělé (Lubomír N.)

Byli jsme spokojeni, ale bylo by pro příště dobré lépe vyřešit termíny rezervace pobytu.

Vynikající (Ivana Z.)

Prostředí pěkné, pobyt odpovídal popisu, vše podle kupónu jsme dostali. Se službami spokojenost, snídaně výtečné, personál vstřícný, vše v pořádku, rádi se vrátíme.

Vynikající (Zdeněk N.)

Moc se nám líbilo prostředí i koupání, jen prodavači v některých stáncích a obchodech to kazili.

Vynikající (Petra M.)

S ubytováním i snídaněmi jsme byli spokojeni. Jezdíme sem každý rok. Personál ochotný.