Vyzkoušejte léčivé účinky termálních lázní Podhájská. Ubytováni budete v pohodlných pokojích Penzionu Pulse s výhledem na lesy. V ceně balíčku jsou bohaté bufetové snídaně a servírované večeře o třech chodech, k tomu i sleva na vstup do Římských lázní. V letní sezóně také doprava na koupaliště, bazén s mořskou vodou a klimatizace.

O ubytování

Penzion Pulse se nachází v oblíbeném lázeňském městečku Podhájska na jihu Slovenska. Přijeďte si ke „slovenskému Mrtvému moři“ odpočinout a načerpat nové síly.

Areál termálních lázní Aquamarin leží jen 2 km od penzionu, a tak to za relaxací v unikátní léčivé vodě budete mít jen kousek. Součástí komplexu je bazénový svět s 9 bazény a vitální svět se saunami, tepidáriem a odpočinkovou zónou. Voda ze zdejších termálních pramenů je slaná a její blahodárné účinky na celý organismus jsou srovnatelné s vodou Mrtvého moře.

Malebnou vinařskou krajinu v okolí Podhájské můžete objevovat při výletech po turistických a cyklistických trasách. Zavedou vás například ke zřícenině kláštera Mariánska čeľaď (4 km) nebo do obce Trávnica (4,5 km), kde můžete navštívit hned tři zámečky: klasicistní zámeček Baloghovců, barokní zámeček Rudnyánszkých a pozdně klasicistní zámeček Ladislava Barlanghiho. Za vidění stojí také rozsáhlá zřícenina Levického hradu (26 km) s jedinečnou tajemnou atmosférou.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve zrenovovaných dvoulůžkových pokojích s vlastní koupelnou a balkonem. Součástí vybavení je klimatizace, televize a WiFi připojení. Na některé pokoje je možné umístit přistýlku.

Na čem si pochutnáte?

V restauraci penzionu si každé ráno pochutnáte na vydatné snídani ve formě bufetu s pestrým výběrem teplých i studených pokrmů. Večer se můžete těšit na servírovanou tříchodovou večeři skládající se z polévky, hlavního chodu a dezertu. V nabídce se objevují jak tradiční slovenská jídla, tak speciality mezinárodní kuchyně.

Kde budete relaxovat?

Během letní sezóny se přímo v areálu penzionu můžete osvěžit v bazénu se slanou vodou.

Penzion Pulse Podhájska

Penzion Pulse Podhájska

Belek 402 , Podhájska
Slovenská republika

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Venkovní bazén
Možnost procedur
Restaurace
Dětské hřiště

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od lázní
1,5 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
1,5 km

Tipy na výlet

Termální koupaliště Podhájská

Termální koupaliště PodhájskáTip na výlet

Areál lázní se rozprostírá na 12 ha. Najdete zde několik bazénů s termální vodou – sedací, ochlazovací i dětský bazén. Dále také tobogány, sportovní hřiště a spoustu atrakcí. Voda v lázních se často srovnává s vodou z Mrtvého moře. Unikátní složení vody pozitivně působí na kožní onemocnění, choroby dýchacích cest, bolesti kloubů a zad a pobyt zde pomohl tisícům návštěvníkům.V tomto areálu najdete také Wellness centrum Aquamarín s 9 bazény a množstvím vodních atrakcí (vířivky, trysky, fontánky, venkovní i vnitřní bazény a bohaté wellness).

Otevírací doba: (do 30.9.2021)

  • PO: 13:00 - 22:00 hodin
  • ÚT - NE: 9:00 - 19:00 hodin

Vstupné na koupaliště:

  • ve všední dny: dospělí: 6 €/celodenní vstup, snížené vstupné: 5,5 €/celodenní vstup, děti do 15 let: 3,5 €/celodenní vstup
  • víkendy a svátky: dospělí: 6 €/celodenní vstup, snížené vstupné: 6 €/celodenní vstup, děti do 15 let: 4 €/celodenní vstup

Vstupné do wellness centra:

  • Bazénový svět: dospělí: 10€/vstup na 3 h, děti do 15 let: 5 €/vstup na 3 h
  • Vitální svět: 9 €/jednotný samostatný vstup, 6 €/doplatek ke vstupu do bazénového světě

Pozor, termální koupaliště je otevřené, ale bazény s termální vodou jsou až do odvolání mimo provoz. Více informací zde.

Více informací
Římské lázně v Podhájské
Římské lázně v Podhájské
Levický hrad
Levický hrad
Skalní obydlí Brhlovce
Skalní obydlí Brhlovce