Vyzkoušejte léčivé účinky termálních lázní Podhájská. Ubytováni budete v pohodlných pokojích Penzionu Pulse s výhledem na lesy. V ceně balíčku jsou bohaté bufetové snídaně a servírované večeře o třech chodech, v letní sezóně také doprava na koupaliště, bazén s mořskou vodou a klimatizace.

O ubytování

Ubytujte se v Penzionu Pulse se skvělou atmosférou, který se nachází v té nejkrásnější části obce Podhájska - Belek, odkud se můžete kochat výhledem na lesy. Termální koupaliště je vzdáleno jen 1,5 km od penzionu.

Kde budete spát?

Budete ubytováni v zrenovovaných pokojích s balkonem, televizí a WiFi připojením, kde nechybí ani vlastní koupelna se sprchou. V letních měsících vás potěší klimatizace v každém pokoji.

Na čem si pochutnáte?

V restauraci penzionu se můžete těšit na snídani z bohatého snídaňového menu i večeře s výběrem ze dvou nebo tří menu. Personál restaurace pro vás připraví tradiční speciality jižního Slovenska, nechybí ani mezinárodní pochoutky. Pochutnáte si zde také na dobrém víně od domácích vinařů.

Kde budete relaxovat?

Kromě termální vody v na koupališti či v lázních Podhájska nevynechejte ani koupání ve bazénu se slanou vodou přímo v areálu penzionu.

Penzion Pulse Podhájska

Belek 402 , Podhájska
Slovenská republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Venkovní bazén
Možnost procedur
Restaurace
Dětské hřiště

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od lázní
1,5 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
1,5 km

Tipy na výlet

Termální koupaliště Podhájská Tip na výlet

Areál lázní se rozprostírá na 12 ha. Najdete zde několik bazénů s termální vodou – sedací, ochlazovací i dětský bazén. Dále také tobogány, sportovní hřiště a spoustu atrakcí. Voda v lázních se často srovnává s vodou z Mrtvého moře. Unikátní složení vody pozitivně působí na kožní onemocnění, choroby dýchacích cest, bolesti kloubů a zad a pobyt zde pomohl tisícům návštěvníkům. V tomto areálu najdete také Wellness centrum Aquamarín s 9 bazény a množstvím vodních atrakcí (vířivky, trysky, fontánky, venkovní i vnitřní bazény a bohaté wellness).

Otevírací doba: (do 30.9.2021)

  • PO: 13:00 - 22:00 hodin
  • ÚT - NE: 9:00 - 19:00 hodin

Vstupné na koupaliště:

  • ve všední dny: dospělí: 6 €/celodenní vstup, snížené vstupné: 5,5 €/celodenní vstup, děti do 15 let: 3,5 €/celodenní vstup
  • víkendy a svátky: dospělí: 6 €/celodenní vstup, snížené vstupné: 6 €/celodenní vstup, děti do 15 let: 4 €/celodenní vstup

Vstupné do wellness centra:

  • Bazénový svět: dospělí: 10€/vstup na 3 h, děti do 15 let: 5 €/vstup na 3 h
  • Vitální svět: 9 €/jednotný samostatný vstup, 6 €/doplatek ke vstupu do bazénového světě

Pozor, termální koupaliště je otevřené, ale bazény s termální vodou jsou až do odvolání mimo provoz. Více informací zde.

Více informací
Římské lázně v Podhájské
Levický hrad
Skalní obydlí Brhlovce