Vyzkoušejte léčivé účinky termálních lázní Podhájská. Ubytováni budete v pohodlných pokojích Penzionu Pulse s výhledem na lesy. V ceně balíčku jsou bohaté bufetové snídaně a servírované večeře o třech chodech, v letní sezóně také doprava na koupaliště, bazén s mořskou vodou a klimatizace.

O ubytování

Ubytujte se v Penzionu Pulse se skvělou atmosférou, který se nachází v té nejkrásnější části obce Podhájska - Belek, odkud se můžete kochat výhledem na lesy. Termální koupaliště je vzdáleno jen 1,5 km od penzionu.

Kde budete spát?

Budete ubytováni v zrenovovaných pokojích s balkonem, televizí a WiFi připojením, kde nechybí ani vlastní koupelna se sprchou. V letních měsících vás potěší klimatizace v každém pokoji.

Na čem si pochutnáte?

V restauraci penzionu se můžete těšit na snídani z bohatého snídaňového menu i večeře s výběrem ze dvou nebo tří menu. Personál restaurace pro vás připraví tradiční speciality jižního Slovenska, nechybí ani mezinárodní pochoutky. Pochutnáte si zde také na dobrém víně od domácích vinařů.

Kde budete relaxovat?

Kromě termální vody v na koupališti či v lázních Podhájska nevynechejte ani koupání ve bazénu se slanou vodou přímo v areálu penzionu.

Penzion Pulse Podhájska

Penzion Pulse Podhájska

Belek 402 , Podhájska
Slovenská republika

+421 905 277 257

penzion.pulse@gmail.com

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Venkovní bazén
Možnost procedur
Restaurace
Dětské hřiště

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od lázní
1,5 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
1,5 km