Park Hotel Čingov ***

Park Hotel Čingov ***

Čingov – Hradisko, Smižany
Slovenská republika

+421 53 442 20 22

info@travelking.cz

Check In
od 16:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 8 €/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Kolárna
Lyžárna
Půjčovna kol
Baby friendly

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
3 km
Zastávka
0,5 km
Aquapark
18,5 km
Sjezdovka
15,8 km

O ubytování

Ideální poloha Park Hotelu Čingov *** zajišťuje, že se na svém pobytu rozhodně nebudete nudit. Všude okolo vás se rozprostírá Slovenský ráj, který nebyl vyhlášený národním parkem náhodou. Zdatnější turisté si mohou projít třeba půvabnou dolinu Prielom Hornádu (21,6 km). Najdete zde naučnou stezku s informačními tabulemi, ale i adrenalinový "chodník Horské služby", kde si zažijete, co je to přecházet železná stupadla přímo nad rozbouřenou hladinou řeky.

Pokud preferujete klidnější výlety, k majestátnímu Spišskému hradu, nejrozsáhlejší hradní zřícenině ve střední Evropě, to budete mít jen 30 km. Vyrazit můžete také do Spišské Nové Vsi (6,1 km), projít si místní zoo, prohlédnout si půvabný evangelický kostel a navštívit expozici Slovenského technického muzea věnovanou hornictví. A ať už cestujete sami, nebo s dětmi, AquaCity Poprad (25,4 km) stojí za návštěvu v každém případě.

V zimě si zase budete užijete parádní lyžovačku. Nejbližší lyžařský vlek je vzdálený necelých 16 km a v okruhu cca 35 km najdete lyžařské středisko Levočská Dolina (26,6 km) se 4 sjezdovkami, Ski park Závada (31,5 km) s 4,8 km sjezdovek a 15 km běžkařských tratí, Ski Brodok (24,9 km), Ski resort Mlynky (34,5 km) a další lyžařské areály. A dokonce si můžete dopřát i zimní koupání pod širým nebem – v termálních bazénech Thermal Parku Vrbov (19,5 km)

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z 22 komfortních pokojů s velkým balkónem, odkud si naplno vychutnáte pohled na panorama Slovenského ráje a Vysokých Tater. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a k dispozici budete mít i WiFi připojení, televizi a psací stůl s židlí.

Na čem si pochutnáte?

Součástí hotelu je útulná restaurace a bar. V jídelním lístku najdete kromě typických slovenských jídel i různé sezónní speciality, které místní kuchaři pravidelně obměňují.