Park Hotel Čingov ***

Park Hotel Čingov ***

Čingov – Hradisko, Smižany
Slovenská republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 16:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 8 €/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Kolárna
Lyžárna
Půjčovna kol
Baby friendly

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
3 km
Zastávka
0,5 km
Aquapark
18,5 km
Sjezdovka
11,5 km

O ubytování

Ideální poloha Park Hotelu Čingov *** zajišťuje, že se na svém pobytu rozhodně nebudete nudit. Všude okolo vás se rozprostírá Slovenský ráj, který nebyl vyhlášený národním parkem náhodou. Pokud si v hotelu zapůjčíte jízdní kolo, budete moci prozkoumat okolní přírodu i na kole. K majestátnímu Spišskému hradu, který rozhodně musíte vidět, to budete mít jen 30 km. Ať už cestujete sami, nebo s dětmi, AquaCity Poprad stojí za návštěvu v každém případě. V zimě si zase budete moci užít parádní lyžovačku, nejbližší sjezdovka se nachází přibližně 11,5 km a 37 km už stojí samotné Vysoké Tatry se všemi svými parádními lyžařskými středisky.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v dvoulůžkových pokojích s velkým balkónem, ve kterých najdete WiFi, TV, psací stůl s židlí a vlastní koupelnu se sprchovým koutem.

Na čem si pochutnáte?

Hotel nabízí stravu formou polopenze, kdy si snídaně i večeře budete moci přizpůsobit aktuálním chutím a náladě –⁠⁠ obojí je formou bufetu. Hotel nabízí i vlastní restauraci a bar. V jídelním lístku najdete kromě typických slovenských jídel i různé speciality, které místní kuchaři pravidelně obměňují.