Probouzejte se ráno s výhledem na Lomnický štít a dýchejte svěží horský vzduch při nezapomenutelných túrách ve Vysokých Tatrách. Z pohodlné postele v Apartmánech Belveder se vám nebude chtít vstávat, ale nesmíte přece přijít o bohaté snídaně. Večer si dopřejte relax ve wellness s vířivkou a saunou nebo si odpočiňte v pivní koupeli. Dokonalý pobyt v Tatranské Lomnici už na vás čeká!

Lomnický štít Tip na výlet

Vydejte se s rodinou na výlet na druhý nejvyšší štít Vysokých Tater - Lomnický štít. Dopravte se nad mraky moderní lanovkou a prožijte neopakovatelné výhledy na okolní štíty nejmenších velehor světa. Garantujeme vám zážitek, na který nezapomenete.

Ubytování přímo pod Lomnickým štítem

Apartmány Belveder jsou vyhlášené svým pohodlím a skvělou dostupností vrcholů okolních hor. Nechte se i vy okouzlit jejich zařízením v horském stylu. V prostorných apartmánechvám bude dispozici ložnice s pohodlným dvojlůžkem, obývací pokoj s TV/SAT a rozkládací pohovkou, která poslouží jako přistýlka. Chybět vám nebude ani vybavená kuchyňka včetně lednice či mikrovlnky a samostatná koupelna se sprchovým koutem. Dvojice potěší novinka - dvoulůžkové pokoje se stolem, židlí a vlastní koupelnou.

Na snídani seběhněte do Restaurace Corner přímo v budově Apartmánů Belveder. Budou na vás čekat skvělé pokrmy, díky kterému budete mít dostatek energie na celý den. Do zdejší restaurace se přijďte najíst i během dne - hosté se sem rádi vrací pro výborný hamburger či marinovaná žebírka. Potěší vás i pozorný personál, který vám s výběrem vždy rád pomůže.

Perfektní den ve Vysokých Tatrách zakončete relaxací v březovém háji - v relaxační místnosti ozdobené i provoněné březovým dřevem. Ve wellness navštivte také vířivku, saunu a nevynechejte ani pivní koupel.

Poznejte všechna zákoutí Vysokých Tater

V Tatranské Lomnici nastupte do kabinové lanovky a dopravte se na vrchol Lomnického štítu. Naskytnou se vám z něj dechberoucí výhledy na široké okolí a nespočet turistických možností. Vyvézt se můžete také na Skalnaté pleso. Nebo se k němu vydat pěšky - túra není náročná a je vhodná i pro rodiny s dětmi či seniory. Středně náročnou túru si můžete udělat kolem krásných Vodopádů Studeného potoka, které uvidíte cestou k Zamkovského chatě.

Apartmány Belveder

Tatranská Lomnica 14674, Tatranská Lomnica
Slovenská republika

+421 948 505 010

info@apartmanybelveder.sk

Check in
14:00 - 18:30
Check out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Restaurace
Dětský koutek
Kolárna
Lyžárna

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
0,5 km
Aquapark
16,7 km
Sjezdovka
1,1 km

Tipy na výlet

Bobová dráha v Tatranské Lomnici

V centru oblíbené Tatranské Lomnice si můžete dopřát adrenalinový zážitek, který si rozhodně budete chtít zopakovat. Horská dráha funguje tak, že vás obsluha v dolní stanici zajistí bezpečnostními pásy a automatický systém vás vyveze po vlečné dráze až na vrcholní stanici. Tam se bob odepne z lana vy se vezete dolů báječných 482 m. Rychlost bobu přitom určujete sami tím, jak moc nebo málo budete brzdit.

Muzeum Tatranského národního parku

Muzeum seznamuje návštěvníky s charakterem tatranské přírody, s její ochranou i s dějinami zpřístupňování Tater. Patří mezi nejnavštěvovanější muzea svého druhu na Slovenku (navštíví jej cca 30 000 návštěvníků ročně). Výstavní část je rozdělená na přírodovědnou, historickou, etnografickou a přírodo-ochranářskou.

Expozice tatranské přírody

Na severovýchodním okraji Tatranské Lomnice najdete rozsáhlou botanickou zahradu o rozloze 3,2 ha. Expozice čítá až 290 druhů tatranských rostlin v nejrůznějším stupni ochrany.