Probouzejte se ráno s výhledem na Lomnický štít a dýchejte svěží horský vzduch při nezapomenutelných túrách či lyžování ve Vysokých Tatrách. Z pohodlné postele v Apartmánech Belveder se vám nebude chtít vstávat, ale nesmíte přece přijít o bohaté snídaně. Večer si dopřejte relax ve wellness s vířivkou a saunou nebo si odpočiňte v pivní koupeli. Dokonalý pobyt v Tatranské Lomnici už na vás čeká!

Ubytování přímo pod Lomnickým štítem

Apartmány Belveder jsou vyhlášené svým pohodlím a skvělou dostupností vrcholů okolních hor. Nechte se i vy okouzlit jejich zařízením v horském stylu. V prostorných apartmánechvám bude dispozici ložnice s pohodlným dvojlůžkem, obývací pokoj s TV/SAT a rozkládací pohovkou, která poslouží jako přistýlka. Chybět vám nebude ani vybavená kuchyňka včetně lednice či mikrovlnky a samostatná koupelna se sprchovým koutem. Dvojice potěší novinka - dvoulůžkové pokoje se stolem, židlí a vlastní koupelnou.

Na snídani seběhněte do Restaurace Corner přímo v budově Apartmánů Belveder. Budou na vás čekat skvělé pokrmy, díky kterému budete mít dostatek energie na celý den. Do zdejší restaurace se přijďte najíst i během dne - hosté se sem rádi vrací pro výborný hamburger či marinovaná žebírka. Potěší vás i pozorný personál, který vám s výběrem vždy rád pomůže.

Perfektní den ve Vysokých Tatrách zakončete relaxací v březovém háji - v relaxační místnosti ozdobené i provoněné březovým dřevem. Ve wellness navštivte také vířivku, saunu a nevynechejte ani pivní koupel.

Užijte si lyžovačku s celou rodinou

V Tatranské Lomnici nastupte do kabinové lanovky a dopravte se na vrchol Lomnického štítu. Naskytnou se vám z něj dechberoucí výhledy na široké okolí a nespočet turistických možností. Vyvézt se můžete také na Skalnaté pleso. Nebo se k němu vydat pěšky - túra není náročná a je vhodná i pro rodiny s dětmi či seniory.

Pokud hledáte lyžovačku vhodnou pro všechny, vypravte se do lyžařského střediska Tatranská Lomnica. Nachází se zde nejvýše položená a zároveň nejstrmější sjezdovka z Lomnického sedla ve výšce 2190 m.n.m. Středisko ale vítá i rodiny s dětmi, ty si zde zalyžují na méně náročných, ale stejně dobře upravených sjezdovkách s krásnými výhledy.

Tipy na výlet

Ski Muzeum

Expozice, kterou musíte vidět. Muzeum zimních sportů v Tatranské Lomnici nabízí k vidění nádherné, unikátní kousky, které se budou líbit dětem i dospělým. Dozvíte se více o vzniku a vývoji tatranských zimních sportů od počátku tatranských osad, převážně do roku 1945.

Lyžování, bruslení, curling, horolezectví, sáňkování i jízda na bobech, to vše vás čeká v tomto muzeu. Každý tematický okruh je doplněný exponáty a dobovými fotografiemi, díky kterým si uděláte dokonalý obrázek o tom, jak to dřív se zimními sporty vlastně vypadalo. Podívejte se na 3,07 m dlouhé lyže z roku 1885 nebo závodní boby, které kdysi brázdily bobové dráhy v Tatranské Lomnici.

Ski areál Tatranská Lomnica

Ski areál je doslova rájem pro všechny lyžaře. I ty nejnáročnější z vás uspokojí nejvýše položená a nejstrmější sjezdovka z Lomnického Sedla s převýšením 1 300 m. Sníh je zde garantován po celých 5 měsíců, zároveň si užijete moderní sedačkové a kabinkové lanovky. A až vás unaví lyžování, odpočiňte si na vyhlídkové věži na Skalnatém Plese, je z ní dech beroucí výhled. Pro ty nejmenší je tu pak 6 km lehkých tras, rodiče ocení i vnitřní funpark Kamzíkovo na Skalnatém plese, který poskytuje babysitting.

Bobová dráha v Tatranské Lomnici

V centru oblíbené Tatranské Lomnice si můžete dopřát adrenalinový zážitek, který si rozhodně budete chtít zopakovat. Horská dráha funguje tak, že vás obsluha v dolní stanici zajistí bezpečnostními pásy a automatický systém vás vyveze po vlečné dráze až na vrcholní stanici. Tam se bob odepne z lana vy se vezete dolů báječných 482 m. Rychlost bobu přitom určujete sami tím, jak moc nebo málo budete brzdit.

Apartmány Belveder

Tatranská Lomnica 14674, Tatranská Lomnica
Slovenská republika

+421 948 505 010

info@apartmanybelveder.sk

Check in
14:00 - 18:30
Check out
do 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel není bezbariérový
Domácí mazlíček
Mazlíček zakázán
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno