• Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Ubytování přímo pod Lomnickým štítem

Apartmány Belveder jsou vyhlášené svým pohodlím a skvělou dostupností vrcholů okolních hor. Nechte se i vy okouzlit jejich zařízením v horském stylu. V prostorných apartmánechvám bude dispozici ložnice s pohodlným dvojlůžkem, obývací pokoj s TV/SAT a rozkládací pohovkou, která poslouží jako přistýlka. Chybět vám nebude ani vybavená kuchyňka včetně lednice či mikrovlnky a samostatná koupelna se sprchovým koutem. Dvojice potěší novinka - dvoulůžkové pokoje se stolem, židlí a vlastní koupelnou.

Na snídani seběhněte do Restaurace Corner přímo v budově Apartmánů Belveder. Budou na vás čekat skvělé pokrmy, díky kterému budete mít dostatek energie na celý den. Do zdejší restaurace se přijďte najíst i během dne - hosté se sem rádi vrací pro výborný hamburger či marinovaná žebírka. Potěší vás i pozorný personál, který vám s výběrem vždy rád pomůže.

Perfektní den ve Vysokých Tatrách zakončete relaxací v březovém háji - v relaxační místnosti ozdobené i provoněné březovým dřevem. Ve wellness navštivte také vířivku, saunu a nevynechejte ani pivní koupel.