Načerpejte novou energii během víkendu ve známém Medical Wellness Hotelu Máj *** v Piešťanech a dopřejte si odpočinek v hotelovém bazénu, anebo řadu wellness procedur. V ceně balíčku máte také stravování formou polopenze.

Oblíbený hotel v lázeňských Piešťanech

Nově zrekonstruovaný Medical Wellness Hotel Máj*** najdete v srdci Piešťan v klidném prostředí nedaleko řeky Váh a lázeňského ostrova. Komfortní hotel je ideální pro pobyt párů, seniorů, ale i rodin s dětmi. Celý hotel je bezbariérový a panuje zde rodinná atmosféra. O jeho oblíbenosti svědčí také fakt, že bývá na měsíce dopředu vyprodaný.

Dvoulůžkové pokoje jsou příjemně zařízené, nechybí pohodlná postel, satelitní televize, telefon, WiFi připojení, trezor a lednice. V létě přijde vhod také ventilátor a balkón s posezením. Samozřejmostí je vlastní koupelna se sprchou či vanou, WC a fénem. Na vyžádání je možné na pokoj umístit přísavná madla, stupínek k vaně a další vybavení pro hosty se sníženou pohyblivostí. Některé pokoje mají možnost přistýlky či umístění dětské postýlky.

Za příplatek se ubytujte v prostorném pokoji XXL (Junior Suite) s předsíní a gaučem, který poslouží jako přistýlka pro 2 děti nebo 1 dospělou osobu, anebo v moderním hotelovém apartmánu.

Chutná strava v hotelové restauraci

V hotelu nechybí restaurace, kde se podává chutná a bohatá strava. Snídaně jsou formou teplého a studeného bufetu a podávají se od 7:00 do 9:30 hodin, o víkendu pak ještě déle. Pochutnáte si třeba na vejcích na různé způsoby, uzeninách, sýrech, sladkém i slaném pečivu a nechybí ani čerstvé ovoce, cornflakes a jogurty. Rádi vám však připraví i palačinky, kaše a další dobroty.

V restauraci si můžete dopřát také oběd à la carte, anebo si připlatit za plnou penzi, u které si oběd vyberete z menu ze 6 jídel. Večeře se podávají od 17:45 do 20:00 hodin a vyberete si ze 6 jídel, nejčastěji je na výběr jeden pokrm s masem, poté bez masa, s drůbeží, s rybou, dietní pokrm a sladké jídlo. Domluvit se můžete také na dietním stravování dle potřeby.

Na kávu či něco dobrého zajděte do kavárny, kde se pravidelně pořádají taneční večery.

Wellness s bazénem a nabídka téměř 50 procedur

V hotelovém wellness si užijete relaxaci v krytém bazénu (32 °C), vířivce, sauně či soláriu. K dispozici je také sluneční terasa. Kromě toho si můžete vybrat z téměř 50 léčebných, relaxačních a zkrášlovacích procedur. K dispozici jsou tu pro vás zkušení fyzioterapeuti, maséři, ale také kosmetička, kadeřnice či pedikérka.

Tipy na výlet

Piešťany

Piešťany poskytují mnoho možností trávení volného času – od procházek po lázeňské kolonádě, přes menší výlety do okolí, až po výlety do nedalekých Malých Karpat. Piešťany nejsou jenom lázeňským městem, pulzují také historií a kulturou. V letních měsících můžete navštívit třeba oblíbené hudební festivaly Grape a Topfest. O zajímavý program navečer se postará Kursalon - Kúpeľná dvorana v centru města, kde se odehrává množství kulturně-společenských akcí (koncerty, taneční večery, výstavy, divadelní představení apod.).

Čertova pec

Menší krasová jeskyně Čertova pec leží v pohoří Považský Inovec a je tvořena vápenatými horninami - dolomity. Měří 27 metrů a je průchozí z obou stran. Jeskyně je velice významná především z historického hlediska, archeologové zde totiž našli známky o osídlení lovci neandertálského typu ve starší době kamenné. Jedná se tak o nejstarší osídlení jeskyně na území Slovenska.

Dům umění Piešťany

Tento moderní architektonický skvost Ferdinanda Milučkého zdobí městský park v Piešťanech. V jeho útrobách můžete navštívit rozmanité kulturní akce jako jsou výstavy, hudebně-zábavná představení i filmové akce a přenosy oper z Metropolitní opery v New Yorku. Dům umění Piešťany patří pod folklorní soubor Lúčnica, díky čemuž zde soubor pravidelně vystupuje. Častým hostem je i Divadlo Bolka Polívky z Brna se svým pestrým programem. Dům také několikrát do roka poskytuje zázemí pro nejrůznější lokální i mezinárodní festivaly, mezi nimi Cinematik, Piešťanské Rendezvous či Music festival Piešťany.

Medical Wellness Hotel Máj ***

Hlboká 49, Piešťany
Slovenská republika

+421 949 050 070

recepcia@hotelmaj.sk

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel je částečně bezbariérový
Domácí mazlíček
Mazlíček zdarma
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno
4,76/5
Celkem 17 hodnocení