TIP! Věděli jste, že ze Slovenska pochází známá Živáňská pečeně a že mezi Polskem a Slovenskem existuje dlouholetý spor o to, kdo vynalezl oštiepok? Přečtěte si našeho gastroprůvodce.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Radka K.)

Penzion blízko u termálního koupaliště. Strava vyhovující. Bazén perfektní. Pokoje čisté. V budově výtah. Personál milý a usměvavý. Vše super. Vřele doporučuji. Letos se tam ještě podíváme.

Vynikající (Gabriela ?.)

S pobytom sme boli veľmi spokojný, prostredie bolo veľmi pekné, personál veľmi ústretový, izby útulné, presne to, čo sme očakávali, sme aj dostali. Plánujeme sa tam ešte niekedy vrátiť.

Skvělé (Zdeňka B.)

Pension Betty je nový a velmi pěkný. Má bazén, který bylo možné využít v kteroukoliv denní dobu, stejně tak sauny. Vířivky jsou součástí bazénu a mohli jsme si je sami zapínat podle potřeby. Navštívili jsme penzion v době před vánocemi a byli jsme v něm skoro sami, přesto personál byl ochotný a vycházel nám vstříc, kdykoliv jsme potřebovali. Snídaně vzhledem k malému počtu klientů nebyly formou bufetu, ale výběrem z jídelního lístku + pečivo, džusy, čaj, káva, ovoce, jogurty, zcela dostačující.

Vynikající (Vratislava V.)

Personál vstřícný, penzion čistý a možnost využívání místního bazénu v kteroukoliv hodinu bylo báječné. Doporučuji všem svým známým, není vyloučeno, že se tam ještě v budoucnu nevrátíme.

Vynikající (Jana P.)

S pobytem jsme byli spokojeni. Personál ochotný, jídlo dobré. K úplné spokojenosti mě jen chyběl v koupelně fén na vlasy.

Skvělé (Soňa J.)

Penzion je velmi pěkný, standardní vybavení pokojů. V penzionu je bazén ,ale není k dispozici, na pokoji či v šatně u bazénu fén. Jinak bylo vše perfektní - teplý bazén 29 st., jídlo chutné - možnost výběru. Personál milý a vstřícný.

Vynikající (martina N.)

Naprosto skvělý pobyt v super penzionu s nej bazénem, ochotným a velmi milým personálem!!!

Vynikající (Vladislava B.)

Penzion odpovídal našim představám, personál byl ochotný, strava výborná, určitě jsme tam nebyli naposledy a vřele doporučuji.

Vynikající (Leona Švecová ?.)

Penzión byl moc pěkný,velké plus je vyhřívaný bazén a sauny (finská i infra), obojí jsme mohli využívat neomezené. Jídlo bylo také dobře, ráno švédské stoly a večeře o třech chodech, předkrm byl většinou malý salát nebo i polévka, hlavní jídlo si vybíráte že stálého lístku a určitě si vybere každý, v nabídce byly pokrmy z vepř.a kuř.masa, bezmasá jídla a vyberete si i přílohu dle chutí. Dezert byla např. palačinka či banán v čokoládě. Co se týče jídla i ubytování, my byli opravdu spokojeni. Personál byl také ochotny. A pokud se chystáte do Termálních koupelí, ty jsou od penziónu ani ne 5 min. chůze. Takže za nás penzión Betty mohu doporučit :-)

Vynikající (Evženie M.)

Velice chválím,jídlo,služby vynikající. Personál ochotný, usměvavý, vždy poradil a vysvětlil co jsme potřebovali. Jenom malinký nedostatek, v popisu jsou uvedeny snídaně formou bufetu. Ale jídlo jste si vybírali s jídelního lístku / snídaňového /. Bufet byly jenom jogurty, máslo, marmeláda a ovoce. Ale vůbec to nevadilo, myslím si, že každý si vybral.