Penzion Betty ***

Penzion Betty ***

Čičovská cesta 3649, Veľký Meder
Slovenská republika

+421 905 187194

pensionbetty@gmail.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 10 €/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Restaurace

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
0,3 km
Aquapark
0,5 km

O ubytování

Penzion Betty *** se nachází v oblíbeném lázeňském městečku Veľký Meder přibližně 30 km od maďarských hranic. Vyhlášené termální koupaliště Thermal Corvinius budete mít od penzionu jen 400 m a do lanového parku Tarzania Veľký Meder 900 m. Objevte i kousek okolní přírody, například u blízkého Okočského jezera (4,1 km) nebo v chráněné přírodní oblasti Dropie (20 km). Za trochou kultury zajeďte 27,5 km do Muzea vodního mlynářství v Kolárově.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v příjemně zařízených pokojích s televizorem, CD/DVD přehrávačem, balkónem a vlastní koupelnou. Do některých pokojů je možné umístit i přistýlku.

Na čem si pochutnáte?

Během pobytu si v restauraci pochutnáte na pokrmech domácí i zahraniční kuchyně. V létě je v provozu terasa, kde šéfkuchař připravuje speciality na grilu. Po skvělém jídle se zastavte ve stylovém pubu nebo v kavárně a vychutnejte si lahodnou místní kávu, dezerty, sklenku vína či míchaného nápoje.

Kde budete relaxovat?

Součástí penzionu je i wellness centrum o rozloze 200 m². Těšte se na krytý relaxační bazén se třemi protiproudy, vířivkou a finskou i parní saunou.

Něco navíc

Hned u penzionu si můžete zasportovat na hřišti s umělou trávou vhodném na fotbal či tenis.