Ve Ferienhotelu Alber *** ve Vysokých Taurách vás čeká rozšířená polopenze a neomezený vstup do wellness s vířivkou a saunami. Turistiku ve Vysokých Taurách si s výbavou zapůjčenou v hotelu užijete na maximum a pak si můžete odpočinout v termálech v Bad Gasteinu. Děti do 6 let mají pobyt zdarma.

O ubytování

Ferienhotel Alber *** je rodinný hotel v srdci Národního parku Vysoké Taury v rakouských Korutanech. Prozkoumejte jeho krásy pěšky či na kole, je zde opravdu co k vidění - nespočet vyhlídek s dechberoucími pohledy, vodopády a dalšími přírodními krásami na vás čeká. Pro odpočinek pak zvolte jedinečné skalní lázně v Bad Gastein. V zimě si zde skvěle zalyžujete, k dispozici vám bude hned několik lyžařských vleků vzdálených cca 2 km.

Kde budete spát?

Pokoje jsou útulně zařízené, najdete zde kabelovou TV, rádio, telefon, trezor a koupelnu s WC a sprchou nebo vanou. Některé pokoje mají také balkón s výhledem.

Na čem si pochutnáte?

Těšit se můžete na špičkovou regionální kuchyni. Snídaně se podávají formou bufetu a večer se těšte na čtyřchodové menu složené z předkrmu, hlavního chodu, dezertu a salátového bufetu.

Kde budete relaxovat?

Hotel disponuje wellness zařízením, kde načerpáte novou energii. Najdete zde saunu, parní lázeň i vířivku. V nabídce jsou dále různé masáže a kosmetické služby. Sportovci uvítají fitness a stolní tenis, pro děti je tu dětský klub a klidnější povahy prozkoumají hotelovou knihovnu.

Ferienhotel Alber ***

Ferienhotel Alber ***

Arnoldstraße 26 , Mallnitz
Rakousko

Provozuje společnost:
Alber Maria IČ: 26261602


+43(4784)525

info@ferienhotel-alber.at

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 10 €/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vířivka
Sauna
Restaurace
Fitness
Baby friendly

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
10 m
Sjezdovka
4 km
Běžkování
0,4 km

Tipy na výlet

Jezera Weißsee, Grünsee a Tauernmoossee

Jezera Weißsee, Grünsee a Tauernmoossee Tip na výlet

Máte-li rádi pěší tůry, horská ledovcová jezera a nekonečná alpská panoramata, pak se vydejte na trasu od elektrárny Enzigernboden přes menší jezero Grünsee, až do světa ledovců a třítisícových vrcholů okolo "Bíleho jezera" Weißsee, které vám poskytne nezapomenutelný turistický zážitek. Pokud se vydáte po svých, připravte se na náročný celodenní výlet. Cestou zpátky pak můžete udělat okruh a sestoupit také k impozantní přehradní nádrži Tauernmoossee. Pokud zvolíte cestu lanovkou, těšte se na daleké výhledy, vodopády i všudypřítomné kamzíky, které můžete vidět na svazích.

Více informací
Bad Gastein
Bad Gastein
Skalní lázně Bad Gastein
Skalní lázně Bad Gastein
Visutý most a vyhlídka Glocknerblick
Visutý most a vyhlídka Glocknerblick