Ideální místo pro odpočinkovou dovolenou

Hotel Das Sonnreich *** se nachází ve východním Štýrsku v obklopení vinic a v bezprostřední blízkosti lázní Loipersdof.

K dispozici jsou vám prostorné pokoje s klimatizací, satelitní TV a koupelnou. K dalšímu vybavení patří župany, pantofle nebo konvice na čaj.

V restauraci si pochutnáte na bohatých snídaních s nabídkou čerstvého pečiva, zeleniny a skvělých džemů, během dne ochutnáte také pokrmy štýrské kuchyně. Restaurace má navíc velkou terasu s panoramatickým výhledem.

Odpočinek najdete v hotelovém wellness s krytým bazénem, saunami a fitness centrem. Ke zdejším službám patří také nejrůznější masáže a kosmetické procedury. Uvolněte se během procedur nebo si třeba zajděte na šálek čaje do lobby.

Tipy na výlet

Bad Waltersdorf

Co všechno nabízí Bad Waltersdorf? Krásný park, romantické prostředí či uličky, kde si můžete pořídit něco na památku. Nachází se tady také Římské muzeum opatrující kousky pocházející z prvního a druhého století n.l., zahrát si můžete tenis, squash nebo golf. Chcete-li prožít svou dovolenou netradičně, proleťte se balónem nad městem ve svitu zapadajícího slunce.

Levandulové království Bad Waltersdorf

Lavendelgut Bad Waltersdorf je unikátní, levandulí provoněné místo, kde můžete nakoupit suvenýry pro své blízké. Moderní obchod nabízí velký výběr levandulových výrobků - od kosmetiky až po jídlo.

Großhart - Auffen

Auffen-Großhart je malá okouzlující vesnice v krásné nedotčené přírodě. Proto je to oblíbený cíl výletu mnoha pěších turistů. Zavřete oči, zhluboka se nadechněte a vychutnejte si přírodu v její nejkrásnější podobě. Najdete tu také areál, kde se chovají pštrosi (přibližně 100 ks) a k tomu tematicky laděný obchod s dárkovými suvenýry.

Hotel Das Sonnreich ****

Schaffelbadstraße 219, Loipersdorf
Rakousko

+43 3382 20 000

info@sonnreich.at

Check in
od 15:00
Check out
do 12:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel je bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 15 €/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno