Vyrazte na dovolenou do Hotelu Alpejski *** a užijte si krásnou horskou atmosféru a zajímavé výlety. V hotelu na vás potom čeká wellness centrum s bazénem, saunou a párou, stejně jako výtečná snídaně/polopenze plná specialit alpské a polské kuchyně a domácích uzených výrobků.

O ubytování

Hotel Alpejski *** se nachází ve městě Polanica-Zdrój, oblíbeném turistickém resortu v podhůří Bystřických a Stolových hor. Město je lákavé pro milovníky horské turistiky, sportovce, ale i pro ty, kteří si na dovolené rádi užijí odpočinek v horské přírodě.

Pokud rádi zdoláváte vrcholy, vydejte se na Szczeliniec Wielky (15,6 km), nejvyšší horu Stolových hor, na jejímž vrcholu najdete největší polské "skalní město". Láká vás naopak výlet pod zem? Projděte si rozsáhlou podzemní turistickou trasu Tisíciletí polského státu s počátkem v Kladsku (11, 6 km). Nebo navštivte Medvědí jeskyni v Kletně (41,4 km), která je považovaná za jednu z nejkrásnějších zpřístupněných jeskyní v Polsku.

Historické nadšence zase jistě zláká město Duszniki-Zdrój (9,6 km), kde na ně čeká Muzeum papíru, sídlící ve staré papírně, a Chopinův zámek z 19. století. Sportovci ocení okolí města Polanica-Zdrój bohaté na cyklostezky a v zimě si užijete lyžování ve známých střediscích Zielenec (18,4 km) a Czarna Góra (35,6 km). Vyrazit můžete také do biatlonového centra v Jamrozowé Polaně (13,1 km).

Na čem si pochutnáte?

Klimatizovaná restaurace potěší vaše chuťové buňky pokrmy z alpské a polské kuchyně z regionálních surovin, včetně specialit z domácí udírny. Část restaurace tvoří útulné posezení, kde můžete relaxovat v teple kachlových kamen a obdivovat krásnou krajinu Kladského údolí. V prostorách hotelu najdete také Tyrolský Grill-Bar, který je častým místem konání nejrůznějších akcí.

Kde budete relaxovat?

Dokonale si odpočinete v moderním wellness centru s krytým bazénem, finskou saunou a parní kabinou. Svůj relaxační zážitek můžete ještě povýšit masáží nebo jinou pečující procedurou. A pokud na dovolené neradi zahálíte, navštivte místní posilovnu.

Hotel Alpejski ***

Hotel Alpejski ***

Zdrojowa 89 , Polanica-Zdrój
Polsko

Provozuje společnost:
PHUP "FOTPOL" s.c. G.W. Bokun IČ: 012494240


+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za 10 Zł/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Dětské hřiště
Lyžárna
Fitness
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Přednáškový sál
Fén
Wellness
Vnitřní bazén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,7 km
Vzdálenost od lázní
1,5 km
Zastávka
1,8 km
Sjezdovka
18,4 km
Běžkování
21 km