Užijte si pobyt v lázeňském městě Eger v Hotelu Unicornis ***, kde vás čeká chutná polopenze a celodenní vstup do vyhlášených termálních lázní. Ty jsou navíc vzdálené jen 400 m od hotelu. Navíc budete jen kousek od egerského hradu (500 m) a všech dalších krás, které toto kouzelné historické město nabízí.

O ubytování

Hotel Unicornis *** se nachází přímo v srdci města Eger. Město a okolí se pyšní sáhodlouhou historií, která na vás dýchne z krásných dobových staveb, včetně středověkého hradu. Navíc se jedná o vyhlášenou vinařskou oblast, a vynikající místní víno tak můžete ochutnat takřka na každém kroku.

Pouze pár kroků od hotelu leží egerský hrad (500 m), v současnosti sídlo muzea a galerie, a ještě blíže budete mít oblíbené lázně. Ty zde najdete rovnou dvoje – Turecké lázně (350 m) se stovkami let historie a Městské termální lázně (400 m) s areálem o ploše 5 hektarů a 13 bazény. V historickém centru na vás čeká také spousta památek, včetně hvězdárny (500 m), arcibiskupského paláce (650 m) či františkánského kostela (210 m). V parku Lajose Szmrecsányiho (750 m) se potom pokocháte pohledem na krásné fontány i zajímavé sochy.

Na výlet si můžete vyrazit do nedalekého Egerszalóku (7,1 km). Jeho perlou je nádherný, moderní lázeňský komplex a uvidíte zde i jeden přírodní unikát – Solný kopec rozloze 1 200 m² vytvořený vyvěráním minerální vody. Za dalšími přírodními krásami vyrazte do malebného údolí Szilvásvárad (27,7 km) a nechte se ohromit kouzelným Závojovým vodopádem, prozkoumejte jeskyni Istállóskői a rozšiřte si obzory v Lesním nebo v Lesnickém muzeu.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v moderním, komfortně vybaveném pokoji. Všechny pokoje disponují klimatizací, WiFi připojením a vlastní koupelnou se sprchou. Vybírat můžete z těchto variant:

 • Dvoulůžkový pokoj o ploše 20-25 m² je vybavený manželskou postelí, stolkem s křesly, psacím stolem, televizí, telefonem a fénem na vlasy.

 • Třílůžkový pokoj měří 30-35 m² a disponuje 3 jednolůžkovými postelemi (2 mohou být spojené do dvoulůžka), psacím stolem, posezením s křesly, telefonem, televizí a vysoušečem vlasů.

 • Čtyřlůžkový pokoj má plochu 50 m² a skládá se ze 2 samostatných ložnic. V těch najdete v něm 4 jednolůžkové postele nebo manželskou postel a 2 jednolůžka. Nechybí telefon, televize, stolek s posezením, fén na vlasy a psací stůl.

 • Čtyřlůžkový apartmán nabídne stylovější vybavení a plochu 55-60 m². Ve 2 samostatných ložnicích najdete manželskou postel a 2 samostatné postele, televizi, posezení s křesly, psací stůl, telefon a fén.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci si pochutnáte na moderních pokrmech maďarské i mezinárodní kuchyně.

Hotel Unicornis ***

Hotel Unicornis ***

Hibay Károly utca 2. , Eger
Maďarsko

Provozuje společnost:
Székely Sas Kft IČ: 10-09-032038


+36 36 790 842

info@hotelunicornis.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 5 000 Ft/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 2 000 Ft/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Fitness
Wellness

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
10 m
Vzdálenost od lázní
0,6 km
Zastávka
0,3 km
Aquapark
0,6 km

Tipy na výlet

Lázně Eger

Lázně Eger Tip na výlet

Termální lázně Eger, založené už v roce 1932, patří mezi nejhezčí městská koupaliště v Maďarsku. Nacházejí se přímo v centru Egeru, na hranici historického jádra města. V krásném, udržovaném areálu lázní plném stromů a zeleně o rozloze 5 hektarů se rozprostírá 13 různých bazénů. Zde mohou hosté využívat benefitů jedinečné radonové léčivé vody a sírové termální vody po celý rok.

K dispozici je 13 bazénů:

 • Oblázkový léčebný bazén s radonovou léčivou vodou (kavicsos), který je napájen vlastním zdrojem. Část dna bazénu je oblázková, odtud ten název, takže příjemně chladná radonová léčivá voda zde může tryskat nepřetržitě.
 • Sezónní termální bazén se sirnou vodou o teplotě 37 °C, částečně zakrytý s několika zážitkovými prvky jako masážní fontány a sprchy
 • Dětský léčebný bazén, který je napájen pramenem turecké lázně, je ideální pro odpočinek a zotavení.
 • Léčebný bazén pro dospělé
 • Stálý, mělký termální bazén se sirnou vodou o teplotě 37 °C
 • Polokrytý zážitkový bazén
 • Dětský zážitkový bazén se skluzavkami a hradem
 • Plavecký bazén s 50metrovými plaveckými dráhami
 • Pool Slides
 • Bazén pro batolata (brouzdaliště)
 • Lázeňský dům I. (kénes termálvíz)
 • Lázeňský dům II. (kénes termálvíz)
 • Odpočinkový bazén s radonovou léčivou vodou

Termální voda v lázních Eger je vhodná k léčbě kloubních onemocnění a revmatu, nemocí páteře, kloubů, svalů a šlach, určitých druhů gynekologických potíží a mnoha dalších onemocnění.

Více informací
Město Eger
Město Eger
Minaret Eger
Minaret Eger
Lázně Egerszálok
Lázně Egerszálok