Hotel Unicornis ***

Hotel Unicornis ***

Hibay Károly utca 2., Eger
Maďarsko

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 5 000 Ft/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 2 000 Ft/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Fitness

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
10 m
Vzdálenost od lázní
0,6 km
Zastávka
0,3 km
Aquapark
0,6 km

O ubytování

Hotel Unicornis *** se nachází přímo v srdci města Eger. Pouze pár kroků od hotelu leží egerský hrad (500 m) i oblíbené termální lázně. V historickém centru najdete spoustu památek včetně hvězdárny, proboštského paláce či františkánského kostela. Okolí Egeru je vyhlášená vinařská oblast, a tak vynikající místní víno můžete ochutnat téměř všude.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v moderním dvoulůžkovém pokoji. Všechny pokoje disponují klimatizací, LED televizí, WiFi připojením a vlastní koupelnou se sprchou a fénem.

Třílůžkové pokoje jsou prostornější a jsou tedy ideální pro pobyt rodiny s dítětem.

Čtyřlůžkové pokoje poskytují 4 pevná lůžka, hodí se tedy pro větší rodiny. Na výběr je také čtyřlůžkový apartmán, který je opravdu prostorný a kromě dostatečného počtu lůžek nabízí také jídelní stůl s židlemi.

Na čem si pochutnáte?

Těšte se na moderní pokrmy maďarské i mezinárodní kuchyně. V hotelové restauraci se podávají snídaně, obědy i večeře formou bohatého bufetu.

Kde budete relaxovat?

V hotelu nechybí ani wellness centrum s velkou vířivkou, finskou saunou a parní lázní. Dopřát si zde můžete také masáže, například švédskou, čokoládovou nebo Kleopatřinu. Pro sportovce je k dispozici fitness centrum.