Miskolc Tapolca jsou nejoblíbenější maďarské jeskynní lázně s léčivou termální vodou. Hotel Kitty *** leží pouhých několik kroků od nich a nabízí pohodlné ubytování. Kromě vstupenky do termálů vás tu čeká hotelová vířivka a infra nebo finská sauna.

Jeskynní lázně Miskolctapolca Tip na výlet

Areál o rozloze 3,6 hektarů je otevřený celoročně nachází se v něm 2 termální bazény s teplotou vody 33 - 35 °C, římský bazén v jeskyni, tzv. "Star hall" - bazén pod hvězdnou oblohou (32 °C) a dětský. Místní termální voda pomáhá při dýchacích obtížích a kloubních onemocněních. Celodenní vstup pro dospělou osobu stojí 2 050 HUF - 3 600 HUF (dle sezóny).

Dovolená u slavných jeskynních lázní

Hotel Kitty *** v maďarském Miskolci je skvělou volbou pro romantickou dovolenou v páru, ale i pro pobyt s rodinou. Hotel stojí přímo v parku jen pár kroků od světově proslulých jeskynních lázní. Do okolního prostředí nádherně zapadí působivou architekturou, uvnitř je moderně a elegantně zařízený. Jedná se o jedno z nejlepších míst v této populární destinaci.

Standardní pokoje v Hotelu Kitty *** jsou dvoulůžkové a jsou vybaveny tak, abyste si během pobytu užili ten největší komfort. Každý pokoj má LCD televizi, WiFi připojení, telefon, klimatizaci, minibar, trezor a vlastní balkon. Zdarma vám zapůjčí také ručník do sauny, fén a žehličku. Některé mají také balkón.

Za příplatek se ubytujte v prostorném Suite pokoji, který se nachází v romantické věži hotelu a skládá se ze dvou pokojů. Z komfortní ložnice, kde najdete pohodlné manželské lůžko a televizi, dále z krásného obývacího pokoje, který je vybaven pohovkou (možnost rozložení) a křesly. Nechybí samozřejmě ani koupelna. V té je rohová vana.

Kuchaři v místní restauraci pro vás připraví to nejlepší z maďarské, ale i světové kuchyně.

Nechte se hýčkat ve wellness

Kromě vstupu do jeskynních lázní se těšte na skvělé hotelové wellness, do kterého máte neomezený vstup. Zajděte si do sauny a vyberte si mezi infra a finskou saunou. Následně si dopřejte relaxaci ve vířivce. Na místě lze dokoupit i masáže.

Můžete také odpočívat na terase hotelu se sklenicí lahodného maďarského vína v ruce a za zvuku bublání nedalekého potoka.

Hotel Kitty ***

Pazér István stny, Miskolc
Maďarsko

+3646508042

info@hotelkitty.hu

Check in
od 15:00
Check out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vířivka
Sauna
Restaurace
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,8 km
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
90 m
Zastávka
0,3 km
Aquapark
0,7 km