Miskolc Tapolca jsou nejoblíbenější maďarské jeskynní lázně s léčivou termální vodou. Hotel Kitty *** leží pouhých několik kroků od nich a nabízí pohodlné ubytování. Kromě vstupenky do termálů vás tu čeká hotelová vířivka a infra nebo finská sauna.

O ubytování

Hotel Kitty *** se nachází uprostřed parkové zeleně ve městě Miskolc. Známé jeskynní lázně Miskolctapolca jsou vzdáleny pouze 200 m od hotelu. Na výlet se můžete vydat na hrad Diósgyőr (10 km), do zoologické zahrady (12 km) či do zahrady Népkert obklopené malebnými historickými domy. Okolí je vyhlášenou vinařskou oblastí, a tak vynikající místní víno ochutnáte téměř všude.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji s balkonem. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, LCD televizí, WiFi připojením, minibarem, trezorem, telefonem a vlastní koupelnou s fénem.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci s terasou připravují vynikající maďarskou a mezinárodní kuchyni. Ráno si vychutnáte snídani ve formě bufetu. Večer se zde podávají servírované večeře.

Kde budete relaxovat?

Po náročném dnu si odpočinete v hotelovém wellness. Kromě vířivky zde najdete finskou a infra saunu. Dopřát si můžete také masáž.

Hotel Kitty ***

Pazér István stny , Miskolc
Maďarsko

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vířivka
Sauna
Restaurace
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,8 km
Vzdálenost od lázní
90 m
Zastávka
0,3 km
Aquapark
0,7 km

Tipy na výlet

Jeskynní lázně Miskolctapolca Tip na výlet

Důvodem číslo jedna pro návštěvu maďarského Miskolce jsou unikátní jeskynní lázně Miskolc Tapolca. Koupání v jeskynních zákrutách je opravdu netradiční zážitek sám o sobě, o to více, když se u toho necháváte léčit místní unikátní termální vodou o teplotě 29–35 °C. Areál o rozloze 3,6 hektarů je otevřený celoročně a nachází se v něm několik plaveckých, zážitkových bazénů.

V lázních najdete:

  • 2 termální bazény v podzemí s teplotou vody 33–35 °C
  • Římský bazén v jeskyni
  • Bazén pod hvězdnou oblohou (32 °C) (tzv. "Star Hall)
  • Dětský bazén
  • 3 venkovní dětské bazény
  • Otevřený zážitkový jezerní bazén
  • Otevřený mušlový plavecký bazén

Místní termální voda pomáhá zejména při dýchacích obtížích a kloubních onemocněních. Celodenní vstup pro dospělou osobu stojí 2 600–3 600 HUF podle sezóny.

Více informací
Termální lázně Ellipsum Adventure
Město Miskolc
Bobová dráha Miskolctapolca