Vychutnejte si unikátní pobyt v lázeňském Miškovci u hranic se Slovenskem. Ubytování pro dva v luxusním hotelu Öreg Miskolcz****, polopenze, neomezený vstup do wellness a vstup do jedinečných jeskynních lázní. Platnost nově do 31.3.2015.
Vychutnejte si unikátní pobyt v lázeňském Miškovci u hranic se Slovenskem. Ubytování pro dva v luxusním hotelu Öreg Miskolcz****, polopenze, neomezený vstup do wellness a vstup do jedinečných jeskynních lázní. Platnost nově do 31.3.2015.

Stylové ubytování plné luxusu v historickém Miškolci

Hotel Öreg Miskolcz**** leží v centru města, avšak v klidné, historické uličce. Hotel je zařízen ve stylu art deco, v pokojích nechybí ani klimatizace. Ve wellness zóně můžete neomezeně relaxovat v infra, parní a finské sauně, ochlazovacím bazénu či v hydromasážní sprše.

Exkluzivní jeskynní lázně s léčivou vodou

Jako jediné místo na světě Vám právě Miškolc může nabídnout unikátní termální lázně, kde na jednom místě najdete léčivé prameny a jezero ukryté v jeskyni. Areál lázní najdete asi 6 km za městem a je otevřený celoročně. Léčivý vliv pramenů jezera Várhegy působí hlavně na dýchací obtíže a kloubní onemocnění.

Na výlet do nádherné oblasti Lillafüred

Nejen jeskynní lázně dělají tuto lokalitu jedinečnou - je to také oblast Lillafüred asi 12 km za Miškolcem. Jde o nádherné prostředí s jezery, vodopády, jeskyně, zkrátka čistou přírodou, která je vyhledávaných cílem turistů.

V blízkém okolí nechybí ani ZOO, hrad Diósgyör či rekreační oblast u jezera Hamori s historickými domy. O zážitky nebudete ochuzeni ani při procházce historickým centrem města.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Kateřina T.)

Byli jsme velice spokojeni, jak s ubytováním, službami hotelu, jídlem i službami hotelu. Personál byl velice milý. Obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu uvedeno.

Vynikající (Zuzana K.)

Termály Miskolc úžasné,předčilo naše očekávání.Určitě příští rok zavítáme opět.Proto bychom byli rádi,kdy by se opět objevily v nabídce.Ale by nám vyhovoval červen,kdy děti ještě chodí do škol,aby jich tam tolik nebylo. Ubytování v hotelu Oreg taky dobré,jen škoda,že s personálem se nedalo domluvit,třeba ani rusky.Naše generace totiž anglicky neumí.Můj věk 46 let.

Vynikající (Vladimír B.)

Prostředí hotelu dobré. Co bylo na kupónu jsme obdrželi. Služby perfektní. Personál hotelu dobrý.

Vynikající (Jaromíra ?.)

popis odpovídal tomu, co jsme od toho očekávali.V hotelu byli velmi příjemní,jídlo skvělé

Vynikající (Janka K.)

Vrelo odporúčam tento pobyt, hotel príjemný, hotelový personál veľmi milí, super lokalita, strava skvelá a wellness v jaskyni.

Vynikající (Jaroslava ?.)

Vsetko zodpovedalo popisu, hotelova restauracia super (sice nizka variacia jedal, ale na 4 dni to bolo super).

Vynikající (Jaroslav H.)

Hotel Oreg Miskolcz super a nádhera. Vřelé jednání pokoj s klimatizací, každodenní úklid pokoje včetně doplnění použitého vybavení koupelny a wc nebylo třeba o cokoliv žádat. Recepce maximální snaha vyhovět ve všem. Zvířecí miláček zdarma hotel bez zvýšeného poplatků za víkendové dny oproti jiným hotelům, klidně prostředí s bezpečným parkováním na chráněném a hlídaném parkovišti ve dvoře. Fungující polopenze jídlo výborně a v hojném množství jídelní lístek super v několika jazycích nebylo třeba trapné domlouvat co si objednáte, večeře při svíčce dojali k slze, opravdu rodinný přístup a hýčkání si ubytovaných, děkujeme určitě se příští rok rádi vrátíme.

Skvělé (magdalena P.)

Hotel čistý,personál milý,strava jednoduchá,ale výborná!škoda,že nemajú vo wellnese aj bazénik na plávanie,nakoľko ochladzujuci bazén pre toľko ľudí by mal mať cirkulaciu s filtraciou.Obsluha,ochota personálu na jednicku!

Vynikající (Anna T.)

S pobytom sme boli veľmi spokojní, izby boli pekné, hotel je veľmi príjemný. Personál bol príjemný a ochotný.

Vynikající (Maroš V.)

S pobytom sme boli nad mieru spokojný môžem odporučiť každému. Personál bol veľmi profesionálny a hlavne nápomocný a ústretový.