Vychutnejte si unikátní pobyt v lázeňském Miškovci u hranic se Slovenskem. Ubytování pro dva v luxusním hotelu Öreg Miskolcz****, polopenze, neomezený vstup do wellness a vstup do jedinečných jeskynních lázní. Platnost nově do 31.3.2015.

Stylové ubytování plné luxusu v historickém Miškolci

Hotel Öreg Miskolcz**** leží v centru města, avšak v klidné, historické uličce. Hotel je zařízen ve stylu art deco, v pokojích nechybí ani klimatizace. Ve wellness zóně můžete neomezeně relaxovat v infra, parní a finské sauně, ochlazovacím bazénu či v hydromasážní sprše.

Exkluzivní jeskynní lázně s léčivou vodou

Jako jediné místo na světě Vám právě Miškolc může nabídnout unikátní termální lázně, kde na jednom místě najdete léčivé prameny a jezero ukryté v jeskyni. Areál lázní najdete asi 6 km za městem a je otevřený celoročně. Léčivý vliv pramenů jezera Várhegy působí hlavně na dýchací obtíže a kloubní onemocnění.

Na výlet do nádherné oblasti Lillafüred

Nejen jeskynní lázně dělají tuto lokalitu jedinečnou - je to také oblast Lillafüred asi 12 km za Miškolcem. Jde o nádherné prostředí s jezery, vodopády, jeskyně, zkrátka čistou přírodou, která je vyhledávaných cílem turistů.

V blízkém okolí nechybí ani ZOO, hrad Diósgyör či rekreační oblast u jezera Hamori s historickými domy. O zážitky nebudete ochuzeni ani při procházce historickým centrem města.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Petra P.)

Pobyt byl moc vydařený. Vše bylo naprosto úžasné. Personál vynikající,strava perfektní. Služby na úrovni.

Skvělé (Marta H.)

Ubytovanie bolo na úrovni, večere boli neskutočne dobré a soľné jaskyne Vám dajú nový zážitok.

Vynikající (Lujza H.)

S hotelom sme boli veľmi spokojny, výborné miesto - blizko centra mesta, welnes v hoteli bol fajn, (boli k dispozicii dve sauny). Jedlo bolo výborné, mali sme polopenziu, odporúčam. Cena výborná -159€ za dve noci pre dve osoby s polopenziou.

Skvělé (Júlia)

Boli sme spokojní so službami hotela Oreg, ubytovanie aj strava boli v poriadku, personál bol veľmi ochotný.V priebehu pobytu sme navštívili jaskynné kúpele v Miskolc-Tapolca, navigácia nás zaviedla ku hotelu Kitty, pred ktorým je veľké parkovisko. Pracovník na parkovisku nás však poslal zaparkovať o ulicu ďalej - na ulicu Varhégy. Po návrate s kúpeľov sme mali rozbité sklo na aute a chýbala i GPS navigácia, ktorá bola skrytá pod sedadlom. Chcela by som preto upozorniť záujemcov o tento pobyt, aby si dávali pozor na poľsky hovoriaceho strážcu parkoviska pred hotelom Kitty a v žiadnom prípade neparkovali na ulici Varhégy - začína sa tam cigánska osada. Až neskôr nám došlo, že nás poslal preč z parkoviska, pretože videl že máme navigáciu, boli sme dvomi autami a vykradnuté bolo práve to, v ktorom bola navigácia. Celý pobyt nám pokazilo 5 hodinové čakanie na policajtov, asistenčnú službu, telefonáty na ambasádu v Budapešti, do poisťovne... Treba si uvedomiť, že v Maďarsku sa po anglicky dohovoríte len veľmi ťažko, takže v každom prípade sa treba obrátiť na ambasádu. Kvôli týmto nepríjemnostiam sa do Maďarska už určite nevrátime.

Vynikající (milan M.)

S pobytom sme boli spokojní, personál hotela vynikajúci, plne kompenzuje slabšie miesta stravovania a wellnesu.

Vynikající (Jiří M.)

Splnilo to naše očekávání. Ubytování i pobyt v lázních Tapolca nás velmi uspokojil.

Vynikající (Michal B.)

Pobyt zodpovedal prezentácii. V hoteli prijemní a mladí kolektív. Informácie mali pripravené v Slovenčine a Češtine, takisto aj menu.

Vynikající (Jan J.)

Hezký hotel v centru s příjemným personálem. Dostali jsme vše co bylo uvedeno na voucheru.

Vynikající (Anna T.)

S pobytom sme boli veľmi spokojní, izby boli pekné, hotel je veľmi príjemný. Personál bol príjemný a ochotný.

Skvělé (magdalena P.)

Hotel čistý,personál milý,strava jednoduchá,ale výborná!škoda,že nemajú vo wellnese aj bazénik na plávanie,nakoľko ochladzujuci bazén pre toľko ľudí by mal mať cirkulaciu s filtraciou.Obsluha,ochota personálu na jednicku!