Vánoční trhy v Miskolci

Je jen jedno období v roce, kdy je maďarský Miskolc ještě krásnější než kdy jindy. O Vánocích se ulice tohoto historického města rozsvítí světelnými řetězy, na náměstí se pyšní vánoční strom, na každém rohu voní svařené víno a znějí koledy. Tradiční vánoční trhy v Miskolci jsou opravdovým zážitkem a není divu, že se řadí mezi nejkrásnější v celém Maďarsku. V centru města panuje magická atmosféra doprovázená hudbou a sladkou vůní. Od konce listopadu až do Silvestra se navíc pořádají kulturní akce, které čekání na Ježíška příjemně zpestří. Ať už jde o koncerty, loutková představení, pohádky i prodej rukodělných výrobků, bohatý program vás bude provázet po celou dobu trvání trhů. Těšit se můžete samozřejmě i na tradiční maďarské pochutiny i vánoční dobroty.

Největším lákadlem svátečního času v Miskolci je speciální vánoční tramvaj, která se vydává na jízdu ulicemi počátkem adventu. Již několikrát byla oceněna jako nejkrásnější vánoční tramvaj v celé Evropě. V den, kdy se tramvaj rozjede a světla rozsvítí, se koná tradiční zahajovací průvod městem, kterým započne kouzelná sváteční atmosféra.

Zobrazit mapu

Tento tip na výlet naleznete v lokalitách: Miskolc

Pobyty v okolí

Další pobyty

Tipy na výlet v okolí

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet