Lyžování ve Slovenském ráji

Namísto túry po národním parku se v zimě vydejte do Slovenského ráje za skvělou lyžovačkou. Objevíte zde množství malých, ale o to sympatičtějších lyžařských areálů s moderními vleky, skvělými službami i dětskými sjezdovkami a lyžařskými školami.

  • Za vynikající lyžovačkou spojenou s kvalitními službami se vydejte do Ski resortu Mlynky - Biele Vody. Čekají vás tu 2 sjezdovky a 2 vleky (z toho jeden dětský) a také 14 km běžeckých tratí. Nejen rodiče tu ocení lyžařskou školu i školku, a také ledovou plochu na bruslení.
  • Ski centrum Dedinky nabízí lyžování v soukromí, takže se tu bude líbit hlavně začínajícím lyžařům. Středisko totiž disponuje jen jedním vlekem a jednou sjezdovkou, která je však skvěle udržovaná, zasněžována a připravena i na večerní lyžování.
  • Ve Ski Relax Centru Plejsy vás na vrchol sjezdovek s celkovou délkou 4,5 km vyveze 5 vleků, o pohodu se postará několik restaurací, lyžařská i snowboardová škola nebo i dětský koutek a babysitting.
  • Ski centrum Telgárt najdete v malebném údolí mezi Nízkými Tatrami, Slovenský rájem a Slovenským Rudohořím. Na své si tu přijdou jak zkušení lyžaři a snowboardisté, tak i úplní začátečníci. Zdejší sjezdovky členěny do 10 částí různých náročností jsou ideální na sjezdové a freeridové lyžování či snowboarding.

Zobrazit mapu

Tento tip na výlet naleznete v lokalitách: Slovenský ráj, Polské Tatry

Pobyty v okolí

Další pobyty

Chaty a chalupy v okolí

Tipy na výlet v okolí

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet