Osobně ověřené nabídky

U nás v Travelkingu pobyty osobně ověřujeme a ručíme za to, že každý z nich bude stát za to.

Podle čeho pobyty ověřujeme?

Každý pobyt označený nálepkou Osobně ověřeno musí splňovat alespoň 2 ze 3 kritérií:

 • Pobyt ověřil člen Travelking týmu

  Všechno jsme si vyzkoušeli a víme, co vám nabízíme.
 • Z pobytu se vracejí spokojení zákazníci

  Vážíme si vaší zpětné vazby. Hodnocení alespoň 4/5 je známka vaší spokojenosti.
 • Zákazníci si pobyt vybírají opakovaně

  Věříme, že pokud se k pobytu zákazníci vracejí i po sté, je skutečně kvalitní.

Kráľova hoľa

Kdo by neznal alespoň jeden verš z básně či písně o Kráľově holi? Poznejte Kráľovu hoľu (1 949 m n. m.) ve východní části Nízkých Tater i osobně a vydejte se sem na turistiku. Cesta na vrchol je sice kondičně náročná, ale protože patří k technicky nenáročným, je možné ji absolvovat i s dětmi. Nezapomeňte však přibalit sobě i rodině teplé oblečení – vrchol Kráľovy hole je známý jako větrný a sychravý. Výstup až k televiznímu vysílači na vrcholu ale rozhodně stojí za to. Vychutnáte si z něj široký výhled na Vysoké Tatry, Slovenský ráj, Muránskou planinu i Klenovský Vepor.

Trasy:

 • Ze Šumiaca po modré turistické značce loukami i lesy do Predného sedla a potom dále lesem až na vrchol. Cesta je dlouhá 5,1 km s převýšením 1 066 m. Výstup vám zabere 3 až 4 hodiny.
 • Z Telgártu po červené trase (Cesta hrdinů Dukly) dolinou přes Dolné a Horné až pod vysílač. Má délku 5,5 km a převýšení 1 065 m. Zvolit můžete také trasu po zelené značce přes Štráfy a Kráľovu Studnu. Přestože je cesta náročná na kondičku, zvládnete ji i se zdatnějšími dětmi. Je dlouhá 6,3 km a zdoláte ji za 3 až 4 hodiny.

Cyklotrasa:

 • Pokud patříte ke skutečně zkušeným a zdatným cyklistům, dostat se na vrchol Kráľovy hole můžete i na horském kole. Cesta začíná v obci Šumiac a pokračuje přes Predné sedlo. Celková délka je 10 km a návrat je možný jen po stejné trase.

Zobrazit mapu

Tento tip na výlet naleznete v lokalitách: Polské Tatry, Nízké Tatry

Pobyty v okolí

Další pobyty

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK