Spa & Wellness Hotel Karlsbad Grande Madonna ****

Spa & Wellness Hotel Karlsbad Grande Madonna ****

Moravská 2A, Karlovy Vary
Česká republika

+420 353 169 500

reception@hotel-kgm.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 250 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za 300 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Fitness
Půjčovna kol
Baby friendly
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,2 km
Zastávka
0,5 km

O ubytování

V samém srdci historické a lázeňské zóny Karlových Varů, jen 100 m od nejznámějšího pramene Vřídlo, najdete luxusní čtyřhvězdičkový Spa & Wellness Hotel Karlsbad Grande Madonna. Sám o sobě je skvělým, klidným ubytováním, kde si vás budou hýčkat od první minuty příjezdu, ale jeho poloha v bezprostřední blízkosti léčebných pramenů, velkolepých kolonád a barokního kostela sv. Máří Magdalény mu dodává na exkluzivitě. Jedná se tak o ideální místo pro revitalizující lázeňské procedury a zároveň perfektní výchozí bod pro poznávání všech krás Karlových Varů.

Kde budete spát?

Ubytování ve Spa & Wellness Hotel Karlsbad Grande Madonna **** je skvělým zážitkem, ať už spíte v kterémkoliv pokoji. Ve všech najdete luxusní vybavení, které je navíc do detailů sladěno pro váš skvělý pocit. LED TV, WiFi připojení, telefon, minibar, trezor, deštník, koupelna s vanou, toaletními a kosmetickými přípravky, ručníky, župany a pantoflemi nechybí v žádném z pokojů.

Standardní dvoulůžkové pokoje měří 21-23 m², některé mají i balkón. Za příplatek můžete zvolit luxusnější pokoj Suite, který je prostornější (41,7 m²), má samostatný obývací prostor s rozkládací pohovkou a francouzský balkón s výhledem na kostel sv. Máří Magdalény.

Na čem si pochutnáte?

Součástí lázeňského pobytu musí být jednoznačně i adekvátní, zdravá strava. A hotelová dvoupatrová Grande Restaurant se vám o ni rozhodně postará. Snídaně se podává formou bufetu, případná další jídla pak výběrem z menu.

Součástí hotelového komplexu je i prvotřídní, místními obyvateli oblíbená restaurace U Křížovníků v podobě středověké krčmy Řádu Křižovníků. Pro příjemné posezení nad kávou či čajem je pak hostům k mání hotelový lobby bar.

Kde budete relaxovat?

Ve Spa & Wellness si můžete užít komplexní karlovarské lázeňské léčení pod lékařským dohledem včetně mnohých dalších léčebných, regeneračních, relaxačních a wellness procedur. Naprostým unikátem je fakt, že se pro tyto procedury využívá léčivá termální voda přímo z nedalekého Vřídla (72 °C).