Vyzkoušejte si na vlastní kůži, jaké to je na chvíli bydlet v luxusním lázeňském hotelu, který ke svému pobytu běžně využívají prezidenti a zahraniční hvězdy. Ve světoznámém karlovarském pětihvězdičkovém hotelu Imperial se o vás postarají s profesionalitou a vstřícností zároveň. Posílí tu vaše zdraví 3 různými zdravotními procedurami i výbornými pokrmy v rámci polopenze, a k tomu všemu můžete využívat hotelového wellness centra naprosto bez omezení.

Ověřeno Travelkingem

“Pobyt jsme si užili od samého začátku, kdy na nás hned po příjezdu na hotel dýchla atmosféra lázní spojená s luxusem, a zároveň vše působilo moc příjemně, přirozeně. Určitě bych vypíchl postele na pokojích, které byly velice pohodlné. Strava byla chutná a rozmanitá a samostatnou kategorií pak bylo umístění hotelu nad kolonádou, s hezkým výhledem na okolí. Wellness s masáží postačilo k odpočinku po procházkách. Díky tomu všemu a také milému personálu se sem jistě vrátím.” Přečtěte si celou recenzi

Martin Dittert - Obchodní tým
Osobně ověřeno v: Únoru 2022

O ubytování

Hotel Imperial *****, postavený už na počátku 20. století, se řadí nejen mezi nejluxusnější hotely v Karlových Varech, který ubytovává slavné osobnosti, ale i mezi významné karlovarské památky. Tyčí se nad historickým centrem města jako majestátní zámek, je obklopen krásným parkem a vede k němu historická lanovka. I díky ní to máte přímo do centra jen pár minut. K největšímu pramenu termální vody Vřídlo nebo Kostelu sv. Máří Magdaleny je to jen 400 metrů, k Tržní kolonádě nebo Mlýnské kolonádě zase 500 m.

Snadno se dostanete také na Sovovu stezku (1,9 km), která vás zavede na ty nejkrásnější vyhlídky, odkud uvidíte Karlovy Vary jako na dlani. Překrásná panoramata se vám rozprostřou z rozhledny Diana (2,8 km), z vyhlídky Jelení skok (1 km) či z vyhlídky Karla IV. (2,1 km). Při návštěvě Karlových Varů byste rozhodně neměli minout působivou budovu Grandhotelu Pupp (800 m). Oblíbené je také sklářské muzeum Moser (5,2 km) a Muzeum Jana Bechera (2,3 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom ze dvoulůžkových pokojů, odkud se budete moci pokochat nádherným výhledem buďto na Karlovy Vary nebo les. V každém pokoji naleznete komfortní postel s kvalitními matracemi, satelitní televizi, telefon, WiFi, minibar, župan a pantofle, menší posezení a vlastní koupelnu s vanou, umyvadlem, fénem, kosmetickým zrcátkem, toaletou i bidetem.

  • Pokoje Superior měří 27-35 m² a nabízejí výhled na lázeňské lesy, který si náležitě užijete, jelikož je většina těchto pokojů vybavená i balkonem. Kromě klasických postelí, ať už ve formě dvoulůžka nebo oddělených jednolůžek, nabízí také možnost přistýlky.

  • Pokoje Superior City View (27-35 m²) jsou stejně velké a totožně vybavené jako pokoje Superior, jediný rozdíl spočívá v tom, že tato varianta má výhled na město. I v tomto případě se dočkáte balkonu a možnosti přistýlky.

  • Pokoje Junior Suite měří 47 m² a skládají se z ložnice a odděleného obývacího prostoru. U této varianty máte k dispozici navíc také polštářové menu, ze kterého si můžete vybrat ideální polštář pro vás. Nechybí balkon a je možné přidat i přistýlku.

Na čem si pochutnáte?

Nad restauracemi v budově hotelu jistě zaplesá srdce nejednoho gurmána. Navštívit můžete zážitkový restaurant Paris s nabídkou české a evropské kuchyně, bufetový restaurant Prague s otevřenou kuchyní, skvělým výběrem a luxusním interiérem nebo stylovou kavárnu Café Vienna, kde si pochutnáte na prvotřídních dezertech a kvalitní kávě. V každém z těchto podniků se o chuťové buňky hostů postará tým profesionálních kuchařů, cukrářů a dalšího kvalifikovaného personálu.

Kde budete relaxovat?

V Hotelu Imperial ***** si budete moci dopřát mnohé lázeňské terapie, jako jsou například minerální koupele, masáže, oxygenoterapie a kosmetické služby. K dispozici je také vířivka, sauna a sportcentrum s fitness centrem a tenisovými kurty. Na místě nechybí ani kadeřnictví.

Hotel Imperial *****

Hotel Imperial *****

Libušina 1212/18 , Karlovy Vary
Česká republika

Provozuje společnost:
Imperial Karlovy Vary a. s. IČ: 45359318


+ 420 353 203 113

reservation@spa-hotel-imperial.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
za 750 Kč/noc
Bezbariérovost
Úplná
Parkování
Parkování za 500 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Dětské hřiště
Lyžárna
Fitness
Půjčovna kol
Minibar
Fén
Wellness
Vnitřní bazén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,5 km
Zastávka
0,3 km

Tipy na výlet

Karlovy Vary

Karlovy Vary Tip na výlet

Karlovy Vary byly založeny již roku 1350 na povel Karla IV. Historie léčby zde trvá již více než 660 let. Zlatou éru a největší rozkvět ale lázně zažívají až 18. a 19. století, kdy získávají celosvětový věhlas a také dnešní architektonicky úchvatnou podobu. Léčivé prameny zde pomocí termálních koupelí a pitné kúry pomáhají k léčbě onemocnění pohybového a trávícího ústrojí a při poruchách látkové výměny.

Nejkrásnější kolonády Karlových Varů:

  • Tržní kolonáda
  • Mlýnská kolonáda
  • Sadová kolonáda
  • Vřídelní kolonáda
  • Všechny kolonády ukrývají prameny, které můžete ochutnat. Pořiďte si v jednom z místních stánků lázeňský pohárek a vydejte se na průzkum. K odpočinku je k dispozici velké množství laviček. Posaďte se a vychutnávejte nezapomenutelnou atmosféru.

Při návštěvě města byste neměli vynechat několik památek a atrakcí. Patří k nim pravoslavný kostel sv. Petra a Pavla, rozhledna Diana, u které se nachází Motýlí dům a výletní restaurace, sklárny Moser a Návštěvnické centrum Becherovka. K procházkám lázeňským lesem zve několik vyhlídek. Nejznámější je vyhlídka Jelení skok, jeden ze symbolů města. K Varům neodmyslitelně patří i tradiční lázeňské oplatky. Při procházkách městem si je můžete vychutnávat jednotlivě v podobě horké oplatky. Celá balení jsou potom v nabídce i v dárkovém provedení a nabízí mnoho příchutí.

Více informací
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Muzeum Jana Bechera
Muzeum Jana Bechera
Bazénové centrum v Karlových Varech
Bazénové centrum v Karlových Varech