Recenze a hodnocení: S-centrum Benešov *** (Střední Čechy)

4,6/5
(Celkem 68 hodnocení)Skvělé
Benešov, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4/5  
(Helena K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 4. 2024
Spokojená
5/5  
(Krasomila P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 1. 2022
Bylo to moc fajn a okolí super, venkovní bazén byl příjemné osvěžení v parném horku.
5/5  
(Petr D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 8. 2021
Vše bylo super, ubytování, stravování, služby.
Reakce hotelu
Moc děkujeme za recenzi a hlavně za návštěvu! :) Lucie
5/5  
(Jiřina H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 9. 2020
Ubytování pěkné, čisté. Strava výborná, personál milý, vstřícný, ochotný. Obdrželi jsme vše. Spokojenost veliká, určitě se sem vrátíme.
Reakce hotelu
Dobrý den, děkujeme moc za tak krásnou recenzi. Těší nás, že jsme splnili Vaše očekávání. Budeme se na Vás v budoucnu moc těšit. S pozdravem, Veronika
4/5  
(Zuzana P. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 19. 11. 2019
Prostredie hotela bolo príjemné a pekné. Možno tak trochu nevýhoda bola, že neboli poskytnuté neobmedzene služby wellness (sauna a vírivka). Pri výbere večere (pri polopenzii) bola ponuka iba zo 4 jedál, boli by sme privítali aspoň jedno národné jedlo. Jedlo však bolo veľmi chutné. Personál hotela veľmi milí, pozorní, ústretoví a ochotní. Tip na výlet - určite Konopište, dá sa zvládnuť aj peši :)
Reakce hotelu
Velmi děkujeme za Vaši recenzi.
5/5  
(Jan N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 5. 2019
Vše super, ubytování, strava, vstřícný personál. Určitě navštívit Konopiště a čapí hnízdo.
Reakce hotelu
Moc děkujeme za recenzi.
4/5  
(Alena S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 10. 2018
Hotel byl pěkný, prostředí příjemné. Trochu jsem měla problém s poskytnutými službami. Pobyt jsem chtěla s neomezeným wellnessem, ale asi jsem špatně pochopila slovo ve "vyhrazeném čase", které se týkalo vířivky a sauny. Na recepci jsem zjistila, že mám pouze 1 hodinu vířivky a sauny v balíčku zdarma. Možná by bylo lepší do služeb pobytu, které jsou v balíčku, napsat tu 1 hodinu než ve vyhrazeném čase. To jediné nás s manželem zklamalo. Proto jsme každý den jsme využívali krytý bazén, který je nedaleko hotelu, který nám nabídl za velmi přijatelnou cenu vířivku, saunu, i plavání. Jinak jsme byli s pobytem spokojeni. Personál hotelu byl slušný, bez připomínek. Z výletů bych doporučila Konopiště, hornické muzeum, rozhlednu Špulka.
5/5  
(Lenka P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 9. 2018
Ubytování, strava, vířivka, fitko vše super.
Reakce hotelu
Děkujeme za recenzi!
4/5  
(Aneta S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 8. 2018
Prostředí hotelu bylo velmi příjemné a pěkné, jídlo nám velice chutnalo. Pokoje byly čisté a upravené. v okolí byl klid, takže jsme se krásně vyspali :) ! Jediné mínus byla neomezené wellness, tedy sauna a vířivka. Představovali jsme si pod neomezeným opravdu neomezený a ne jen 20 minut. Jinak krásný pobyt.
Reakce hotelu
Děkujeme za recenzi. Jsme rádi, že se Vám u nás líbilo. V rámci pobytu je neomezeně fitness, wellness je jako jednorázový vstup v čase určeném hotelem. Většinou otevíráme wellness pro všechny pobyty 16-19 hod. podle počtu osob, lze si doplatit privátní využití. Většinou je vstup pro hosty minimálně hodinový. Zřejmě došlo k nedorozumění, recepční jsou zvyklé pronajímat 20 minut jako to máme obvykle, při příští návštěvě Vám to zkusíme vynahradit :).
5/5  
(Jakub C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 8. 2018
S pobytem jsem velice spokojený. Hotel byl nad moje očekávání a personál byl velice příjemný. Balíček služeb jsme využili na 90% ale to jen z důvodu času, nebo počasí.
Reakce hotelu
Děkujeme za Vaše hodnocení a návštěvu!
4/5  
(Helena V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 8. 2018
Obsluha ochotná, prostředí pěkné, personál recepce vstřícný. Snad jen plíseň v koupelně. Chtělo by to odstranit plíseň ve dveřích sprchy a utřít prach nahoře na dveřích. Ale to je asi profesionální deformace, neboť pracuji v Praze na housekeepingu. Ale pravda je, ze pach v koupelně je problém skoro všude. Jinak spokojenost.
Reakce hotelu
Velmi děkujeme za Vaše hodnocení a návštěvu hotelu. Ujišťuji Vás, že naše paní pokojské dělají pro čistotu pokojů i ostatních prostor maximum. Přesvědčili mě o tom hosté, neboť v každé druhé recenzi zmiňují slovo "čisté". Samozřejmě jim Vaši připomínku předám, protože usnout na vavřínech by se nemělo, ale zároveň je hned po té budu muset pochválit za jinak skvělou práci, kterou odvádějí :). Přeji Vám krásný den, Lucie
5/5  
(Miroslava Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 8. 2018
Hotel odpovídal popisu, velmi příjemné prostředí, personál. Všechno čisté. Nemohli bychom si na nic stěžovat.
Reakce hotelu
Velmi děkujeme za hodnocení.
4/5  
(nadezda M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 7. 2018
Strava výborná jen zrovna bylo příšerné teplo, ale zato nemůže personál.
Reakce hotelu
Děkujeme za recenzi :). Vedrem trpíme bohužel všichni, kuchaři dvojnásob :) . Pro zpříjemnění pobytu hostům jsme alespoň zakoupili několik ventilátorů k zapůjčení na pokoje.
4/5  
(Marcela M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 7. 2018
Prostředí hotelu bylo hezké. Pobyt odpovídal popisu i dle recenzi s hlučným odvětráváním na pokoji, který trošku rušil při spaní. Obdrželi jsme vše co bylo na kuponu. Strava byla výborná, domácí těstoviny ,,luxusní" jen každé jídlo bylo více osolené. Wellness byl dle očekávání, možnost využít i privátně, který jsme za poplatek rádi využili. Personál hotelu velmi milí, pozorný vše na jedničku. Tipy na výlet s dětmi bych určitě doporučila Farmapark Soběhrady cca 12 km a Konopiště.
Reakce hotelu
Děkujeme Vám za recenzi! Lámeme si hlavu, co by mohlo na pokojích hučet, snad ventilátor v koupelně, který má časovač a nereaguje na vypnutí okamžitě a dobíhá. Každopádně problém zkusíme najít a vyřešit :). Jsme rádi, že se Vám u nás líbilo a děkujeme za návštěvu!
4/5  
(Josef S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 7. 2018
Přestože je hotel blízko centra je v klidném prostředí, v dosahu plavecký bazén a přírodní koupaliště, zajištěné parkování pro hosty ubytování na úrovni, všude čisto, pokoje dostatečně vybavené pro krátkodobý pobyt. Personál ochotný, milý k hostům strava dobrá, chutná, výběr z nabízených jídel jídel dostačující, vybere si každý. Využita vířivka. Doporučuji návštěvu zámku Konopiště zejména Růžovou zahradu a některou z prohlídkových tras na zámku, rovněž návštěva Zámecké restaurace stojí za to.
Reakce hotelu
Děkujeme za Vaši obsáhlou recenzi. Těší nás Vaše spokojenost.
4/5  
(Ivo L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 5. 2018
Prostředí hotelu je pěkné, čisté, personál velmi příjemný. Obdrželi jsme vše co bylo na kupónu, některé služby jsme ale nevyužili. Jídlo bylo výborné. Vzhledem k umístění restaurace a terasy pod hotelovými pokoji, byl v pokoji slyšet hluk jak od hostů na terase, tak od úklidu stolů a židlí v restauraci. Jinak to byl velmi pěkný pobyt, rádi se někdy vrátíme.
Reakce hotelu
Děkujeme za Vaši recenzi.
5/5  
(David K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 5. 2018
Příjemný pobyt, výborné jídlo, ochotný personál. Jen na nás tvrdší postele, jinak vše v pohodě.
Reakce hotelu
Děkujeme za recenzi.
5/5  
(Naďa D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 5. 2018
Pobyt příjemný, výborně vařili.
Reakce hotelu
Děkujeme za recenzi. Jsme rádi, že Vám u nás chutnalo.
5/5  
(Vlasta Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 5. 2018
Byly jsme velice spokojené. Výborné jídlo, milá a ochotná obsluha. Služby byly přesně podle domluvy. Skvěle vybavená posilovna. Pohodlné postele. Moc děkujeme.
Reakce hotelu
Moc děkujeme za recenzi. Jsme rádi, že jste byly spokojené.
5/5  
(Radka E. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 5. 2018
Moc hezký hotel, příjemný personál, výborné jídlo?
Reakce hotelu
Děkujeme za Vaši recenzi.
5/5  
(Jana Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 4. 2018
Hotel se nám líbil, obdrželi jsme vše co bylo na voucheru, příjemný personál, strava dobrá. Velice jsme ocenili mnoho sportovního vyžití co hotel nabízí, pro rodiny, které jsou sportovně založeni - ideál!
Reakce hotelu
Děkujeme za Vaši recenzi.
4/5  
(Jana N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 4. 2018
Pobyt byl fajn, určitě bych ocenila lepší vybavenost pokoje - minibar a koupelny - vysoušeč vlasů, výborné jídlo - možná by mohlo být k večeři pití zdarma, jinak příjemný a ochotný personál, pokoje čisté, prostředí příjemné.
Reakce hotelu
Děkujeme za hodnocení, Vaše připomínky určitě zvážíme.
5/5  
(Simona R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 2. 2018
Hotel podle popisu, večeře však bez pití, které se platí, wellness společné s ostatními zákazníky na 2 hodiny.
Reakce hotelu
Děkujeme za hodnocení.
5/5  
(Dana Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 2. 2018
Výborné jídlo, příjemný a ochotný personál, vše jak má být. Prohlédli jsme si Ptačí hnízdo a muzeum motorek, které je nedaleko.
Reakce hotelu
Děkujeme za recenzi, jsme rádi, že jste byli spokojeni.
5/5  
(Radek F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 12. 2017
Vše na vysoké úrovni, hlavně strava byla excelentní.
Reakce hotelu
Velmi děkujeme za Vaši recenzi. Jsme moc rádi, že Vám u nás chutnalo.
5/5  
(Jana K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 11. 2017
Už jsme zde byli 3x. Hotel je čistý, pokoje prostorné, personál milý. Naprosto super je obsluha v restauraci. Často se nesetkávám s takovou rychlostí obsluhy, včetně odnášení talířů a přinesení dalšího chodu.
Reakce hotelu
Dobrý den paní Kolářová, velmi nás Vaše recenze potěšila a určitě předáme pochvalu do restaurace. Děkujeme za Vaše návštěvy!
5/5  
(Libuše B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 10. 2017
Hotel byl velice pěkný, všechny služby byly v pořádku, ochotný personál - díky za pobyt.
Reakce hotelu
Děkujeme za hodnocení!
5/5  
(Anna D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 9. 2017
Vše bylo pěkné, v pořádku, jen bazén byl venkovní, tudíž v září k nepoužití. Takže nabídka - neomezeně bazén se nedala využít. Místo toho by měla být v nabídce alespoň 1krát sauna zdarma.
Reakce hotelu
Dobrý den, děkujeme za recenzi. Ihned se podíváme na úpravu prezentace, pokud nebylo jasné, že je bazén venkovní, velmi se omlouváme. Nabídka na bude připravena i na zimní variantu. Hezký den
4/5  
(Martina S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 8. 2017
Prostředí hotelu bylo pěkné. Navíc jsme obdrželi slevu na bowling, která byla vyšší než na zakoupeném kuponu. Personál hotelu byl přátelský.
Reakce hotelu
Děkujeme za hodnocení!
5/5  
(Magda M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 8. 2017
S pobytem jsme byli velmi spokojeni. Strava výborná. Personál vstřícný, ochotný, měli i vytisknuté mapky Benešova pro lepší orientaci. Vždy nám ochotně poradili. Navštívili jsme zámek Konopiště a údolí řeky Sázavy.
Reakce hotelu
Děkujeme za hodnocení!
5/5  
(Marta M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 8. 2017
Vše bylo v pořádku. Moc se nám tam líbilo. Velice příjemný a ochotný personál. Strava byla výborná. Tipy na výlety doporučujeme zámek Konopiště, vyhlídku Máj.
Reakce hotelu
Děkujeme za hodnocení. Jsme rádi, že se Vám u nás líbilo.
5/5  
(Gabriela B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 8. 2017
Všechno odpovídalo popisu v nabídce balíčku, byli jsme velmi spokojeni. Skvělá kuchyně, ochotný personál.
Reakce hotelu
Děkujeme za hodnocení. Vaše spokojenost nás velmi těší.
5/5  
(Alena Ondrová O. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 8. 2017
Hotel super, vše odpovídalo, personál velmi vstřícný.
Reakce hotelu
Děkujeme za hodnocení.
4/5  
(renata V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 8. 2017
Pobyt příjemný, hezký čistý pokoj. Jídlo dobré. U bazénu málo lehátek.
Reakce hotelu
Děkujeme za hodnocení. Lehátka k bazénu přikoupíme.
5/5  
(Sandra B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 8. 2017
Velmi milý a ochotný personál, příjemné prostředí.
Reakce hotelu
Děkujeme za hodnocení.
4/5  
(Veronika B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 7. 2017
Pokoj byl čistý, personál velmi ochotný, strava výborná, výhodou byl dětský koutek. Bazén byl čistý, ale počasí nám nepřálo, tak jsme ho bohužel nemohli vyzkoušet. Doporučujeme výlet na Konopiště. Jediné mínus bylo umístění pokoje na straně rušnější silnice. Určitě doporučuji.
Reakce hotelu
Děkujeme za hodnocení.
5/5  
(Monika Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 7. 2017
Vše jak bylo nabízeno jsme obdrželi, hotel příjemný, personál ochotný, strava skvělá, perfektní masáž. Určitě navštívit Konopiště, nejlépe Ekovláčkem přes celý Benešov za 20 Kč!
Reakce hotelu
Děkujeme za hodnocení.
4/5  
(Marcela M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 7. 2017
Vše co bylo na kupónu jsme obdrželi a služby, ubytování byly v pořádku.
Reakce hotelu
Děkujeme za hodnocení.
5/5  
(Nikol J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 7. 2017
Hotel byl pěkný, čistý. Jídlo dobré. Personál milý. Služby byly dle popisu v nabídce. Hezké, klidné prostředí se spoustou možností na výlety (Konopiště, Slapy, Štemberg...).
Reakce hotelu
Děkujeme za hodnocení.
5/5  
(Jaroslava V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 7. 2017
Vše jsme dostali, všichni byli moc příjemní, určitě doporučujeme a zase se rádi vrátíme.
Reakce hotelu
Děkujeme za hodnocení.
4/5  
(Eva B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 6. 2017
Všechno v naprostém pořádku, jen pokoje k silnici zaručí brzké vstávání bez budíčku :-)
5/5  
(Jana D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 6. 2017
Byli jsme velmi spokojeni jak s ubytováním, tak hlavně s milým a příjemným personálem. Wellness jsme nevyužili, protože jsme měli malé dítě a strava výborná.
Reakce hotelu
Děkujeme za hodnocení.
4/5  
(Václav F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 6. 2017
Strava velmi dobrá, personál hotelu velmi ochotný - naprostá spokojenost. V okolí Benešova řada hradů a zámků - velký výběr na výlety. Na Čapí hnízdo doporučujme se jen podívat, ceny za služby super vysoké, jen pro babišovce.
Reakce hotelu
Děkujeme za Vaše hodnocení.
5/5  
(Blanka Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 5. 2017
Prostředí hotelu bylo moc pěkné. Trošku rušivé bylo jakési hučení přes celou nic, někdy i den, asi se spínalo v určitých intervalech. Nemít špunty do uší, asi bychom se nevyspali, ale naštěstí dole u recepce byl na ně automat. Z jídla jsme byli vyloženě nadšení. Co bych hodnotil jako nejlepší dojem z pobytu, tak to byl personál. Velice vstřícný a příjemný přístup. Výlet rozhodně doporučuji do velké zahrady u konopiště. Je to za rohem a je to tam pěkné
Reakce hotelu
Dobrý den, paní Čermáková, děkujeme za Vaši recenzi. Dívala jsem se, na kterém pokoji jste byla ubytována a vůbec mě nenapadá, co by tam mohlo hučet. Možná větrák v koupelně, když se sepne omylem místo světla. Zatím jsme na tomto pokoji žádný problém neřešili, ale děkuji za zprávu. Pošleme tam údržbáře, ať to zkontroluje. Jsme rádi, že jste u nás byli spokojeni. Od června máme nový stálý jídelní lístek, takže pokud byste si někdy chtěli udělat degustační výlet, budeme se těšit :). Zdravíme z Benešova
5/5  
(Petra K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 4. 2017
Popis odpovídal, personál byl velmi milý, jídlo chutné.
Reakce hotelu
Děkujeme za hodnocení!
5/5  
(Renata K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 4. 2017
Všechno bylo supr
5/5  
(Martina K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 4. 2017
Vše souhlasilo s informacemi na kupónu. Ubytování, sportoviště i wellness na dobré úrovni, stravování vynikající, obzvláště večeře. V okolí zámek Vlašim, rozhledna Špulka, vyhlídka Máj.
5/5  
(Jitka H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 4. 2017
Hotelové pokoje jsou jednoduše a čistě zařízeny. Obsluha od recepce přes sportoviště až po restauraci je příjemná, milá. Výlet na nedaleké Konopiště určitě doporučujeme.
Reakce hotelu
Děkujeme za hodnocení!
4/5  
(Lubomíra P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 4. 2017
Prostředí hotelu i sportovního centra se nám líbilo, personál byl velmi vstřícný, měli jsme vyzdobený pokoj k příležitosti našeho výročí svatby, o čemž jsem se recepční zmínila při rezervaci pobytu. Bylo to velmi milé. Využili jsme veškeré služby uvedené na kuponu. Jídlo bylo chutné a dostačující.
Reakce hotelu
Děkujeme za recenzi. Rádi jsme potěšili :).
5/5  
(Světlana S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 4. 2017
Příjemné prostředí, pobyt odpovídal popisu na voucheru, strava výborná, wellness - absolvovali jsme saunu a vířivku, vše bylo perfektní, personál byl ochotný a příjemný, určitě bychom doporučili dále.
Reakce hotelu
Moc děkujeme za hodnocení i případné doporučení dále :).

Právě v prodeji pro S-centrum Benešov ***

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet