S-centrum Benešov ***

S-centrum Benešov ***

U Vodárny 2215, Benešov
Česká republika

+420 773 129 261

info@scentrum.eu

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 150 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Venkovní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětský koutek
Fitness
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Baby friendly

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,3 km
Zastávka
0,1 km
Aquapark
34 km

O ubytování

Hotel S-centrum Benešov *** najdete v Posázaví ve městě Benešov jen 4 km od zámku a zámeckého parku Konopiště a 35 km od Prahy. A kam se ještě vydat? Na zámky Jemniště a Vlašim, k hradu Český Šternberk, na vrch hory Blaník a rozhlednu Špulka.

Kde budete spát?

Hotel nabízí ubytování ve 24 pokojích, ve kterých nechybí televize, rádio, WiFi ani vlastní koupelna. Na výběr jsou dvou a třílůžkové pokoje, ale i rodinné pokoje se čtyřmi až pěti lůžky a dvěma oddělenými ložnicemi.

Na čem si pochutnáte?

Ve stylové hotelové restauraci Grosso, která se specializuje na italskou kuchyni, se můžete těšit na domácí těstoviny nebo pizzu přímo z pece na dubové dříví. V rámci polopenze na vás čekají výborné snídaně formou bufetu, zatímco k večeři máte na výběr až z 20 jídel a jako zakončení výborný domácí moučník.

Kde budete relaxovat?

Odpočinek vám bezpochyby zajistí relaxační zóna s vířivkou, saunou a párou se solnou tryskou a hvězdným nebem. V létě je k dispozici venkovní bazén. Objednat si můžete také příjemné masáže, které provádí certifikovaní maséři.

Cestujete s dětmi?

Pro děti je v restauraci k dispozici dětský koutek i dětské židličky. Na recepci vám rádi zapůjčí společenské hry či omalovánky, k dispozici je i dětská postýlka.