• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 200 Kč/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Skvělá dovolená na Vysočině

Nadechněte se z plných plic čerstvého vzduchu ze Žďárských vrchů. Tento pobyt vás totiž čeká v malebné vesničce Radostín v blízkosti oblíbeného rekreačního rybníku Velké Dářko.

Ubytováni budete v Hotelu U Šimáka v komfortně zařízených dvoulůžkových pokojích s TV a vlastním sociálním zařízením. Na jídle si poté pochutnáte v hotelové restauraci. Místní šéfkuchař totiž ví, že každý pokrm vyžaduje zvláštní péči a svůj čas. Věříme tedy, že si zde pochutnáte!

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Milada V.)

Klidný čistý penzion s výbornou kuchyní a velmi milým vstřícným personálem. V blízkém okolí Hlinsko, Žďár nad Sázavou, Přibyslav a hlavně spousta dalších cílů s krásnými sochami pana Olšiaka.

Vynikající (Petr D.)

Max. spokojenost.

Dobré (Jana P.)

Hotel byl podle popisu, zařízení staršího data, ale čisté. Jízdní kola odpovídala stavu stání na dešti bez přístřešku. Tenisový kurt možno využít, ale rakety s sebou, což nebylo uvedeno. Snídaně i večeře byly výborné, bohatý výběr i velikost porcí. Personál byl vstřícný, hlavně pan majitel, který byl zároveň i kuchařem. Výlet po okolí určitě zámek Žďár nad Sázavou, Zelenou horu, Velké Dářko, skanzen Veselý Kopec a Žákovu horu. Dle sezony určitě zajít do lesa na houby.