U Sovových mlýnů 9, Praha 1
Česká republika

257 930 160

kampa.prague@pytloun-hotels.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00

Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 400 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za poplatek 500 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,3 km
Zastávka
0,5 km
Aquapark
14,6 km

O ubytování

Pytloun Kampa Garden Hotel Prague *** se nachází v samém historickém srdci Prahy. Hotel nabízí exkluzivní umístění na nádherném městském ostrově Kampa, odkud je to na Karlův most (200 m) doslova pár kroků. Snadno se odtud dostanete také k dalším významným památkám jako je Pražský hrad (1 km), Václavské náměstí (1,5 km) Staroměstské náměstí s orlojem (1 km) či Tančící dům (1,5 km). Příjemnou procházkou se snadno dostanete na rozhlednu Petřín (1,5 km), odkud uvidíte celou metropoli jako na dlani. Nejbližší zastávka tramvaje je vzdálena pouze 500 metrů, stanice metra trasy A leží 700 m od hotelu. Metrem se snadno dostanete i k dalším oblíbeným turistickým cílům, jako je Vyšehrad (3 km), ZOO Praha a Botanická zahrada Praha (6 km) nebo Národní muzeum (2,5 km). V okolí hotelu najdete nespočet skvělých restaurací, kaváren, muzeí i galerií. Za nákupy můžete vyrazit do nedalekého Obchodního centra Nový Smíchov (2 km) nebo do OC Palladium (2 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v komfortně a vkusně zařízeném dvoulůžkovém pokoji. Pro naprosté pohodlí hostů je pokoj vybaven WiFi připojením, satelitní televizí, minibarem, rychlovarnou konvicí, trezorem, telefonem a pracovním stolem s posezením. Ve vlastní koupelně najdete fén, set kvalitní kosmetiky a pantofle.

Na čem si pochutnáte?

Každé ráno pobytu si pochutnáte na vynikající snídani ve formě bufetu. Hotelová terasa nabízí jedinečnou možnost snídat s výhledem na mlýnské kolo Velkopřevorského mlýna a okolní zahrady.

Cestujete s dětmi?

V hotelu vám rádi zapůjčí postýlku a další vybavení pro děti. Výhodou je také blízkost několika velkých venkovních hřišť, kde si užije zábavu celá rodina.