• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 200 Kč/noc (po domluvě)

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Penzion Chata pod Sjezdovkou v Čenkovicích

Čenkovice se nachází v Orlických horách téměř v 1 000 m n. m. a jsou ideálním místem pro dovolenou plnou pohybu. Penzion Chata pod Sjezdovkou nabízí ubytování v útulných dvoulůžkových i vícelůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV a WiFi.

V místní restauraci vás zaujme česká kuchyně i grilované speciality. Po namáhavém dni si můžete odpočinout ve wellness centru, kde na vás čeká masážní křeslo, infrasauna nebo vibrační plošina.

Děti čeká dětská hernička, nové dětské hřiště s pískovištěm, skluzavkou a prolézačkami. Celá rodina se může těšit také na ping pong, kuželky či petanque.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Ilona D.)

Krásné prostředí, výborné jídlo, ochotný a milý personál. Vhodné pro pobyt s dětmi.

Vynikající (Ota C.)

Velmi milá a vstřícná obsluha. Strava výborná, pestrá, bohatá. Večeře byly formou bufetu a nebyl problém vyzkoušet všechna jídla, který ten den zrovna nabízeli. O snídani je možno říci to samé jako o večeři. Penzion je útulný. Bohužel jsem měli pokoj pro 5 a 6 lidí, takže se ta útulnost na pokoji trochu vytrácela, ale jinak bylo všude čisto. Využili jsme infrasaunu. Je tam i dětský koutek a venku pískoviště se spoustou hraček. A hlavně...….byl tam neskutečný klid.

Vynikající (Roman Z.)

Všetko OK, milý personál, strava dobrá.