Užijte si dovolenou kousek od těch nejlákavějších míst v Jeseníkách. Ať už vás zajímá sport nebo relax, pobyt v Penzionu U Jirsáka je ideální volbou. V ceně balíčku máte chutnou snídani, případně i večeři, formou bufetu a také neomezený vstup do wellness s vířivkou, finskou saunou a ochlazovacím bazénkem.

O ubytování

Penzion U Jirsáka najdete v Šumperku poblíž Jeseníků i několika dalších krásných míst. Například k vodní nádrži Krásné to budete mít 2,7 km, do Hraběšic, kde najdete mimo jiné také ski areál, pak 7 km a na nádhernou procházku se vydejte k Rašeliništi Skřítek (17 km) či zřícenině hradu Rabštejn (21 km).

Kde budete spát?

Penzion U Jirsáka nabízí pohodové ubytování v pokojích se satelitní televizí, WiFi připojením, pracovním stolem s židlí, posezením i vlastní koupelnou se sprchou.

Na čem si pochutnáte?

Pravou chloubou penzionu je místní restaurace, která se kromě pokrmů klasické mezinárodní kuchyně pyšní také lákavou nabídkou steaků z různých druhů mas.

Kde budete relaxovat?

Pokud zatoužíte po chvilce relaxu, je vám k dispozici místní wellness centrum s moderní vířivkou, finskou saunou a parní a solnou kabinou.

Něco navíc

K dispozici zde máte také zapůjčení různých typů automobilů, proletět se po okolí ultralehkým letadlem či se projet na koni.

Penzion U Jirsáka

Penzion U Jirsáka

Šumperská 128 , Vikýřovice
Česká republika

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Kolárna
Lyžárna

Tipy na výlet

Jeseníky

JeseníkyTip na výlet

Takzvanou Jesenickou oblast na severu Moravy tvoří nejvyšší moravské pohoří Hrubý Jeseník spolu se svým podhůřím Nízkým Jeseníkem, Kralickým Sněžníkem a Rychlebskými horami. Chráněná krajinná oblast Jeseníky však zahrnuje pouze Hrubý Jeseník s přilehlou Hanušovickou a Zlatohorskou vrchovinou. Nejvyšším a nejznámějším bodem Jeseníků je Praděd s výškou 1 491 m n.m. Tyto krásné hory nabízí uprostřed podmanivé přírody s čistým vzduchem stovky značených tras pro pěší i cyklisty, najdete tu ale také vyhlášená zimní střediska, lázně, relaxační centra i památky.

Největší lákadla Jeseníků:

  • Praděd
  • Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně
  • Karlova Studánka

Při svých procházkách byste ale neměli minout ani vrcholy Petrovy kameny či Keprník, chaty na Červenohorském sedle, Ovčárnu, vodopády Bílé Opavy a rašeliniště Skřítek či Rejvíz.Pokud do Jeseníků míříte spíše za odpočinkem, navštivte třeba Termální lázně ve Velkých Losinách (kde si můžete zároveň udělat prohlídku Muzea papíru) a v Jeseníku či Balneopark Priessnitzovy lázně.

Více informací
Priessnitzovy lázně Jeseník
Priessnitzovy lázně Jeseník
Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně
Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně
Stezka v oblacích Dolní Morava
Stezka v oblacích Dolní Morava