

Příjemný pobyt v Povltaví nedaleko Prahy
Penzion U Švarců ***
Penzion U Švarců ***
Zduchovice č.p. 4, Zduchovice
Česká republika
+420 538 880 980
Penzion & Restaurace U Švarců *** se nachází v obci Zduchovice, v malebné krajině středního Povltaví, jen necelou hodinu jízdy autem z Prahy na jih. V tomto krásném prostředí si užijete výlety po historických památkách jako zámeček Zduchovice (150 m), zřícenina královského hradu Kamýk (2,7 km) a tajemný vrch Jezerná se zbytky keltského opevnění a torzem barokní kaple. K přehradě Orlík to pak budete mít 7 km.
V Penzionu najdete útulně zařízené pokoje ve venkovském stylu. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchou a WC, ve většině je pak k dispozici také televize.
Dvoulůžkové pokoje měří 14-15 m² a mohou být vybavené manželskou postelí nebo dvěma oddělenými lůžky, v pokoji najdete také skříň nebo komodu k uložení věcí a malý stolek s posezením.
Třílůžkové pokoje měří cca 16 m² a jsou vybavené manželskou postelí a samostatným jednolůžkem. K dispozici budete mít také šatní skříň a posezení.
V restauraci penzionu si pochutnáte jak na klasických českých jídlech, tak i třeba na pizze a dalších pochoutkách.
Přímo naproti penzionu se nachází nové sportovní víceúčelové hřiště.
Přihlaste se a užijte si výhody Travelkingu naplno.
Rádi vás opět vidíme! Přihlaste se a užijte si výhody Travelkingu naplno.
Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.
Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.
Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.
Prostředí hotelu dobré, pobyt odpovídal popisu vynikající, vše v pořádku, strava vynikající , personál hotelu na úrovni strašně milí lidé ,výletů je v okolí dost a dost i na kola.