• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 14 €/noc

  • Hotel je částečně bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Relax v lázeňském městě

V Park Hotelu *** v Miskolc Tapolca pouhých 15 minut chůze od oblíbených jeskynních lázní vás čekají pohodlné pokoje i vydatná polopenze.

Těšit se můžete na hotelové wellness centrum, kde si odpočinete při bylinkové či solné terapii, prohřejete se v sauně nebo se naložíte do vířivky.

V hotelu jsou připraveni také na rodiny s dětmi, ať už různými možnostmi zábavy, jako je stolní tenis, fotbálek či billiard, nebo výbavou zahrnující dětské postýlky, židličky a vaničky. Za 5 €/hodina si navíc můžete zahrát tenis.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Alena O.)

Hotel zodpovedal popisu, strava vynikajúca, personál super až na jedného recepčného...

Skvělé (Ingrid P.)

Do tohto hotela sa pravidelne vraciam s mojou maminou. Vždy sa snažia niečo vylepšiť, personál je ústretový, kuchyňa nám vyhovuje. Jediné, čo nám tentokrát nevyšlo bolo to, že mali pokazený výťah - so schodami mala mamina menší problém. Avšak dali nám izbu na 1 poschodí - tak sme to zvládli.

Skvělé (Ingrid M.)

Hotel spĺňal naše kritériá, síce trošku opotrebovaný nábytok, ale bolo čisto. Od wellnessu som očakávala podstatne viac, personál sa veľmi netrhal pri týchto službách. Sauny neboli vyhriate, tak trošku mi to pripadalo, ako by to bol len marketingový ťah zo strany hotela a vôbec sa nepoužívajú. Strava bola OK. Vadili mi smeti okolo hotela pri odpadkových kontajneroch.