Park Hotel ***

Park Hotel ***

Csabai út. 16, Miskolc
Maďarsko

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 1 000 Ft/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Venkovní bazén
Vířivka
Sauna
Baby friendly

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,5 km
Vzdálenost od lázní
1 km
Zastávka
0,4 km

O ubytování

Park Hotel *** se nachází v Miskolci, třetím největší městě Maďarska. O zábavu tu tedy nebudete mít nouzi. Pokud rádi obdivujete architekturu a historické památky, navštivte gotický kostel Avas (5,5 km), který je nejstarší budovou ve městě, podívejte se do ortodoxního řeckého kostel na náměstí Deák tér (6 km) s unikátní výzdobou nebo vyražte na hrad Diósgyőr (10 km), kde dříve sídlila i maďarská královna. Za návštěvu stojí také malebná zahrada Népkert (5 km) se vzácnými květinami i klasicistními domy.

V zimních měsících se potom ve městě odehrávají vyhlášené vánoční trhy, které patří k nejkrásnějším v Maďarsku. Součástí atrakcí bývá vánoční tramvaj, ruské kolo, živá představení a koncerty či různé rukodělné dílny.

S dětmi můžete vyrazit do ZOO (13 km), do Adventure parku Miskolctapolca (1 km) s lezeckými drahami nebo na bobovou dráhu. Nedaleko najdete také Avalon Park (2,2 km) s motokárami, wellness a dětskou džunglí. Pro klidnější strávení dne s rodinou můžete zvolit například výlet jednokolejkou (9,8 km) s výhledem na přírodní scenérie nebo návštěvu Muzea Panonského moře (5 km), ve kterém najdete exhibice věnované vzniku Země, fosilie aj.

V okolí najdete také mnoho přírodních krás, například jezero Csorba (11,4 km), které je populárním místem ke koupání, rybaření nebo pozorování vodního ptactva. Za výlet stojí také Národní park Bükk/Bukové hory (26 km), největší národní park v Maďarsku, který je známý především svými jeskyněmi, nebo jako útočiště řady druhů ohrožených zvířat.

Samozřejmě nesmíme vynechat ani zmínku o slavných lázních. Velkým lákadlem jsou unikátní jeskynní lázně Miskolc Tapolca a Ellipsum Adventure. Navštívit můžete také například Turecké lázně nebo Termální a zážitkové lázně v Egeru (67 km) a termály v dalších městech, jako je Bogács (50 km), Egerszalók (67 km), Demjén (84 km), či Hajdúnánás (90 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji vybaveném televizí, WiFi připojením, ledničkou a vlastní koupelnou.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci si každé ráno pochutnáte na snídani ve formě bufetu. Večer se zde podávají večeře servírovanou nebo bufetovou formou.

Kde budete relaxovat?

Relaxační wellness centrum najdete přímo v hotelu. Odpočinete si u venkovního bazénu a vířivky. Prohřát se můžete ve finské sauně. K dispozici je i solná místnost nebo bylinková místnost.

Cestujete s dětmi?

V hotelu jsou připraveni také na rodiny s dětmi. Rádi vám poskytnou dětské vybavení jako postýlky, židličky a vaničky. Užijte si společnou zábavu při stolním tenisu, stolním fotbálku či biliardu.