Palace Kutná Hora ****

Palace Kutná Hora ****

Šultysova 153, Kutná Hora
Česká republika

+420 739 285 707

info@palacekutnahora.cz

Check In
14:00 - 17:00
Check Out
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnost procedur
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
100 m
Zastávka
100 m

O ubytování

Palace Kutná Hora **** nabízí ubytování v historické budově v samotném srdci Kutné Hory. Díky mimořádné poloze budete mít jedinečné památky tohoto výjimečného města snadno na dosah.

Historické kutnohorské jádro s pozdně gotickým chrámem svaté Barbory (800 m) a katedrálou Nanebevzetí Panny Marie v Sedlci (2,5 km) je od roku 1995 památkou UNESCO. Střed města tvoří výjimečně dochovaný středověký komplex s řadou gotických, renesančních a barokních domů. K dalším významným památkám patří také bývalý královský palác Vlašský dvůr (300 m), pozdně gotický měšťanský Kamenný dům (400 m), kostel sv. Jakuba (100 m) , jezuitská kolej (600 m) nebo klášter řádu sv. Voršily (500 m). Netradičním zážitkem je návštěva kostnice pod kostelem Všech svatých na hřbitově v Sedlci, kde jsou ostatky asi 40 000 zemřelých při morových epidemiích a husitských válkách uspořádány do jedinečné kostelní výzdoby

Zajímavé informace o dějinách Kutné Hory i těžbě a ražbě stříbra se seznámíte při prohlídce expozic Českého muzea stříbra (150 m), které sídlí v budově Hrádku z 15. století. Více než 1000 originálních modelů lego včetně kutnohorské kostnice a chrámu svaté Barbory sestavené ze stavebnice Lego uvidíte v Muzeu kostek (2,7 km). V Kutné Hoře se navíc svezete po nejdelší bobové dráze v České republice (1 km)!

Kde budete spát?

Těšte se na ubytování v prostorném apartmán Super Deluxe o rozloze 65 m². Skládá se z velké předsíně, obývací části s ložnicí a koupelny. V interiérech s dubovou podlahou a stylovým nábytkem se budete vždy cítit velmi příjemně. K vybavení apartmá patří klimatizace, WiFi připojení, čalouněné posezení, skříňka s minibarem a set pro přípravu kávy a čaje. Vedle pohodlné manželské postele zde najdete také jednolůžko s přistýlkou. Součástí prostorné koupelny je vana nebo sprchový kout, toaleta a toaletní skříň se zrcadly.

Na čem si pochutnáte?

Ráno dělá den, a tak na vás každý den pobytu bude čekat bohatá snídaně ve formě bufetu. Na přání je možné si snídani vychutnat přímo v apartmá. Dvouchodové večeře s nápojem se podávají v nedaleké Vile U Varhanáře.

Kde budete relaxovat?

Den si můžete vždy zpříjemnit profesionální masáží v salonu sídlícím přímo v budově s apartmány.

Něco navíc

Během nedávné kompletní renovaci celého domu byly zrekonstruovány také unikátní historické sklepní prostory. Dnes slouží sklep jako soukromá vinná banka současného majitele. Wine Gothic Club uchovává a klientům nabízí luxusní vína.