Recenze a hodnocení: Kramářův zámek - Hotel Větrov *** (Krkonoše)

3,6/5
(Celkem 35 hodnocení)Dobré
Vysoké nad Jizerou, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

3,6/5

Personál

3,7

Interiér hotelu

3,4

Lokalita hotelu

4,4

Strava

3,6

Služby hotelu

3,3
5/5  
(Josef L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 2. 2024
Naprosto dokonale retro ubytování.Plno nostalgickych vzpominek
5/5  
(Tomáš B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 2. 2024
Hotel retro -Kramářův zámek,moc hezké.Nový správce se moc snaží .Je obětavý,ochotný,prostě super.Z naší strany není nic k vytknutí.
4/5  
(Jiří D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 2. 2024
Hotel je v krásné vile. Hezké okolí, které je vhodné na výlety za každého počasí. Velmi ochotná obsluha, která se snažila splnit každé přání. Výborné jídlo. Jen vybavení hotelu již pamatuje lepší časy.
1/5  
(Roman M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 2. 2024
Hotel katastrofa, zima, netekla teplá voda a smrad.
1/5  
(Lukáš C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 1. 2024
Tak toto rozhodně není tříhvězdičkový hotel, to si snad děláte srandu! Fotky vůbec neodpovídají tomu co jsme viděli. Toto už nikdy víc, ty negativní recenze jsou rozhodně pravdivé, ty pozitivní nechápu.
1/5  
(Emil K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 1. 2024
Jednoduše hrůza.
5/5  
(Josef Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 11. 2023
S pobytem jsme byli velice spokojeni, ocenění zaslouží hlavně personál hotelu.
2/5  
(Alena K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 10. 2023
Hotel slouží částečně jako ubytovna. Interiér velice skromný, na pokoji pouze postele a noční stolky. Bez televize. Koupelny ze 60.let. Společenská místnost slouží jako sklad. Snídaně velice sporé (nádoba s horkou vodou, čaj Jemnice, rozpustná káva, mléko, šunkový sýr, vysočina, sýr eidam, máslo, houska, jogurt, džem). Večeře na výběr z několika hotovek (sdělí číšník ústně), ohřívaných v mikrovlnce. 9 minutek, vše smažené. Personál se snaží, ale rozklad je vidět všude. Kdysi zámek, nyní celkem ucházející turistické zařízení.
4/5  
(Michaela G. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 10. 2023
Ano, Mumlavský vodopád
3/5  
(Sylva H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 8. 2023
Super místo k výletování.. Retro hotel ani strava nevadila, jen hodně vybydlený pokoj a menší nedostatky u snídani.. Vylepšeno vstřícným panem kuchařem.
4/5  
(Michal K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 8. 2023
Prostředí hotelu je retro, velká zahrada a poklidné místo. Velmi vstřícný personál.
1/5  
(Libuše P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 8. 2023
Okolí krásné, výborná lokalita, zámek z venku krásný, výlet jsme měli do Sklářské Poreby a Harrachova. Jinak snídaně by šla. Večeře už horší, ale co je nejhorší jsou pokoje. Spát jsme šli pozdě tak jsem si nevšimla co mám pod dekou. Prostěradlo se starými velkými skvrnami od krve a fleky na povlečení. Žádné závěsy takže se nevyspíte. A neuchráníte před sluncem. Ráno křik na nádvoří. Jinak mi to připadalo jako ukrajinská ubytovna. Do Jizerských hor se vrátíme ale určitě se ubytujeme jinde. Syn byl spokojený s ping pongem ve sklepě, ale je tam hrozná špína. A není jisté že ho využijete protože ho využívají místní muži s půllitry piva.
4/5  
(Jaroslava K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 7. 2023
Starší hotel, koberce i nábytek opotřebované, WIFI není na pokojích ale pouze v restauraci a na chodbách, večeře chutné jednochodové, snídaně servírované, dostačující.
5/5  
(Martin Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 6. 2023
Moc krásné prostředí, výborne jídlo a ubytování odpovídajíci cenové kategorii pobytu. Krásný výhled a neuvěřitelný klid. Byli jsme moc spokojeni. Přijedeme znovu.
5/5  
(Jarka L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 5. 2023
V hotelu se nám moc líbilo hlavně nás překvapila ochota a vstřícnost všech se kterými jsme se setkali. Všude je čisto, pořádek a hlavně klid. Velmi blízko jak do Krkonoš tak do Jizerských hor. Okolí je oázou k odpočinku. Pan kuchař bere svoje povolání jako poslání, všechna jídla byla výborná, veliké porce a mohli jsme si vybírat z pěti nabídek vč. dvou druhů polévky. Snídaně byly formou doplňovaného bufetu, pouze poslední den, kdy nás tam zůstalo pět jsme dostali bohatě obložené velké talíře perfektně naservírované. Pan kuchař chodil a opakovaně se ptal se jestli máme všechno, že by nám doplnil, kdybychom měli málo. Recenze o negativitě je lež. Všechny hodnotíme velice pozitivně a určitě se do Hotelu Větrov vrátíme.
5/5  
(Vlastimil V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 5. 2023
Vše, co bylo slíbano jsme dostali
5/5  
(Lenka P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 5. 2023
Pobyt byl úžasný - krásný hotel na krásném místě. Vše bylo tak jak mělo být. Pan majitel byl velmi milý, ochotný. Personál kuchyně velmi komunikativní, příjemný, splnil každé přání. Pobyt zde vřele doporučujeme, určitě nebudete litovat ..
5/5  
(Kateřina P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 4. 2023
Prostředí hotelu velmi příjemné, hotel čistý, personál maximálně vstřícný a strava velmi chutná.
5/5  
(Martin Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 3. 2023
Byli jsme moc spokojeni. Přijedeme znovu. Negativní recenze o stravě a hluku které jsem cetl neplatí. Na pobytu jsem byl v únoru 2023 a jidlo bylo skvele a byl tam klid. Hotel má nejlepší léta za sebou, ale je tam čisto a noví majitelé jsou milí je vidět, že se moc snaží aby byli návštěvníci spokojeni.
2/5  
(Marie K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 3. 2023
Celkově lokalita výborná, ale hotel už ne. Budova je sice nádherná, ale bohužel neudržovaná. Dle recenzí jsme byli připraveni na chladnější pokoje, ale zima byla opravdu velká, ne však ve všech pokojích, záleží na funkčnosti oken (bohužel lidé s vouchery asi dostávají ty horší pokoje). Snídaně ráno byla dobrá doporučuji však přijít včas, později už nic moc nezbývalo. Překvapilo nás, že hotel uvádí, že pes je povolen, ale když jsme se psem přijeli, personál hotelu byl velmi rozzlobený a nepříjemný, nakonec nám byl pes naúčtován za hodně vysokou částku + poplatek za desinfekci pokoje (i když pokoje moc čistě nevypadaly). Třešničkou na dortu byl snad už jen toaletní papír na příděl (každé ráno jsme měli s ostatními hosty legraci v podobě seběhnutí schodů pro ruličku:-D Pozitivně však hodnotím dětský koutek, který je pro rodiny s dětmi fajn a lokalitu. Dále jsme dostali moc dobré víno. Obecně nejsme moc nároční, jedná se o ubytování levnější cenové kategorie, ale sem už nepojedeme.
5/5  
(Ingrid S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 12. 2022
strava byla velmi dobrá
1/5  
(Jan K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 11. 2022
Personál apatický, bez zájmu, oblečen v teplákách. Jídlo vytažené z mrazáku, pouze vlažné, nevalné chuti. V pokoji se netopí, pouze v noci, lednička nefunkční, TV nefunkční, záchod špinavý, flekatý koberec, fén není. Po chodbách i restauraci se válejí a křičí děti, všude drobky, zbytky jídla, papírky. Toto opravdu nikdy více. Neodpovídá skutečnosti. Fotky jsou několik let staré, možná z dob, kdy to bylo lepší.
3/5  
(Jakub P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 11. 2022
Hotel je na hezkém místě a celkově pobyt odpovídal ceně.
3/5  
(Alexandr D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 11. 2022
Hotel co se týče interiéru perfektní. Je jasné, že zahrada nejvíce utrpěla za sociku a dá ještě hodně práce a fandím panu vedoucímu a hlavně at se vše podaří.
2/5  
(Eva D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 11. 2022
Kramářův zámek je velmi hezká historická stavba s velkým potenciálem, bohužel možná i z nedostatku peněz, nevyužitým. Nejsme nároční, vybavení, které je již velmi zašlé by nám až tak nevadilo. Problém byl v úklidu. Pokoj se zřejmě dlouho nepronajímal, vchod do něj byl zastaven několika židlemi, flekatý koberec, nesvítící světlo v chodbě, velice zatuchlý vzduch, mnoho mrtvých much (na parapetu, ve sprchovém koutě i na posteli...), všude prach, ve skříni staré kapesníky. Vše jsme museli důkladně otřít vlhčenými ubrousky, vyklepat a vyvětrat abychom se nebáli pokoj používat. Upozornění pro ostatní: Je zde pouze jedna zásuvka v koupelně, brát si dvě dobíječky na mobily je zbytečné.
3/5  
(Barbora N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 10. 2022
Ubytování a strava odpovídá ceně.
2/5  
(Oto Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 10. 2022
Cestujeme poměrně často, ale tento pobyt byl jeden z nejhorších. Pro milovníky 80tek snad. To, že na pokoji nebyla televize, by rozhodně nebyl takový problém, to, že v koupelně chyběl slibovaný fén by se také dalo ,,překousnout", to, že nefungovala wifi, přesto, že byla v nabídce, to už mi vadilo. Dalším dost podstatným problémem bylo, že po celou dobu pobytu bylo studené topení a tudíž zima (nejspíš průprava na všude zmiňované 2 svetry). Ani teplá voda v koupelně ze sprchy téměř netekla. Po celou dobu pobytu křik a běhání ukrajinských dětí, občas pro ,,vylepšení" jezdění na poschodí na kolečkových bruslích. Asi by se dalo pokračovat dál, to že si ke snídani nemohu udělat např. čaj dle chuti (což je dnes všude standard), ale jsem odkázán na to cosi, co vyteče z várnice, no nevím. Rozhodně bych se sem nevrátil a určitě ani nikomu nedoporučil.
3/5  
(Hana B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 10. 2022
Prostředí hotelu dle popisu, jen velké mínus... hluk a bordel od ukrajinských děti, které tam celý den až do večera běhaly po hotelu. Vypadá to, že tam bydlí i s rodinami, asi tam jsou maminky zaměstnané. Dle mě večeře z mrazáku jen ohřáté, žádné čerstvé jídlo. Jinak výlety super.
4/5  
(Jaroslava K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 10. 2022
Byli jsme spokojeni.

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet