Hotel Vápenka má ideální polohu pro milovníky lyžování i turistiky, najdete ho ve výšce 755 m n. m. na klidném a romantickém místě v Krkonoších a to v Horním Maršově.

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji (možnost přistýlky) se standardním vybavením a samozřejmě i vlastním sociálním zařízením se sprchou či vanou.

Těšte se také na polopenzi během které si pochutnáte na tradiční české kuchyni, ale domluvit se můžete i na vegetariánské stravě.

Po celodenním lyžování či túře vám určitě přijde vhod odpočinek ve wellness. K dispozici je zde vířivka a sauna.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Alena K.)

Byli jsme v hotelu Vápenka v Krkonoších Horní Albeřice. I když nám počasí příliš nepřálo, vůbec to nevadilo. Během tří dnů jsme si prima odpočali a hlavně se odreagovali. První den po ubytování jsme vyrazili na Rýchory. Další den byl plán z Pece pod Sněžkou, dojít až na Sněžku, směrem na Výrovku a Luční boudu. Jenže počasí nám nepřálo. Tak jsme šli Modrým dolem zpět do Pece, kde jsme pochodili a poseděli v občerstvení u parkoviště. Třetí výlet jsme dali na Pomezní boudy, návštěva pivovaru, procházka ke kostelíku, tam v restauraci fajn jídlo a posezení. Vybavení nám umožnilo přečkat i nepřízeň počasí např. stolní fotbal, kulečník, vířivka, sauna. Personál, ubytování a stravování bylo naprosto v pořádku. Byli jsme plně spokojeni. S pozdravem, Kratochvílová Alena.

Vynikající (Kristyna L.)

Příroda nádherná, penzion super a obsluha výborná! Děkujeme za všechno!

Skvělé (Soňa M.)

Vše v pořádku. Trošku nás mrzela rozbitá sauna, kterou jsme měly v ceně pobytu, ale jinak bez problémů.