Recenze a hodnocení: Hotel Rehavital *** (Severní Čechy)

3,9/5
(Celkem 7 hodnocení)Dobré
Jablonec nad Nisou, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

3,9/5

Personál

4,9

Interiér hotelu

3,6

Lokalita hotelu

3,9

Strava

4,1

Služby hotelu

4,1
4/5  
(Zdeňka K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 5. 2022
Recenzi jsem umístila na stránkách mapy gougle. Vadil nám volný pobyt psů v době snídaně po jídelně, drbání srsti přímo pod nezakrytými talíři s pokrmy. Dále nás překvapila vířivá vana pro dvě osoby, která byla dost nebezpečná a pro kolegyni s omezenou hybností dolní končetiny nepřístupná. Chybí zábradlí vedle schůdků či madla při vstupu do vany. Ostatní v pořádku.
3/5  
(Hana V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 5. 2022
Hrozně měkké postele, chybělo mýdlo ve sprše, prázdné papírové kapesníky, chybí sušák na ručníky. Chvílemi nešla TV, problikávaly žárovky, u kávovaru nebyla jednorázová mlíčka. Okna moc vysoko, nebylo vidět ven a proto tmavý pokoj, kde se muselo pořád svítit! Odpadkový koš nešel sešlápnout takže otvírat ručně. Vířivka skvělá, ale teplota vzduchu nesnesitelné horko!! Snídaně bohaté. Personál ochotný, milý.
2/5  
(Jan P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 10. 2021
Wellness bylo super. Nicméně jako velké mínus vnímám to, že se nedá najíst přímo v hotelu (pouze snídaně- ty byly vynikající). Pokoj byl zrekonstruovaný nicméně velkém minus - postel to byla hrůza, ještě komunistické pružinové matrace a postele pro dva malá.
5/5  
(Lenka H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 10. 2021
S pobytem jsme byli spokojeni, patrně se budeme i vracet :)Příjemné slečny na recepci, skvělé masáže a luxusní wellness. Velké degustační talíře a víno. Vstupenky do ZOO Liberec - optimální velikost ZOO, kterou lze projít cca během 3 hodin. Voucher na lanovku na Ještěd, resp. sedačkovou lanovku Skalka, která je od Ještědu vzdálená cca 1,5km. Co nás překvapilo byl parking (P1) u dolní stanice lanovky za 200 Kč/den (když téměř nahoře na Ještědu je parking za 100 Kč/den).Blízko na výlety do Jizerských hor.
5/5  
(Alena L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 9. 2021
Super hlavně wellness a masáže
3/5  
(Blahoslav N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 9. 2021
Wellness - pouze 1x, což mi připadá málo.Masáž - perfektní provedení - také pouze 1xStrava - pouze snídaně, i když vydatné, ale večeře se nekonaly.Typy na výlet vcelku dobré.Ohledně ubytování - dobré, pouze u pokoje č. 206 byly asi kdysi vypáčené dveře, a proto nedoléhají a večer to zevnitř vypadá dost divně.
5/5  
(Lucie T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 8. 2021
Vše bylo úplně skvělé. Hotel pěkný a čistý, personál velice ochotný. Obdrželi jsme úplně vše podle voucheru. Snídaně pestré a chutné. Wellness výborný a nejskvělejší byly dokonalé masáže. Děkujeme.

Právě v prodeji pro Hotel Rehavital ***

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet