Recenze a hodnocení: Hotel Rehavital *** (Severní Čechy)

4,3/5
(Celkem 11 hodnocení)Skvělé
Jablonec nad Nisou, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,3/5

Personál

4,9

Interiér hotelu

4

Lokalita hotelu

4,3

Strava

4,3

Služby hotelu

4,5
5/5  
(Nela B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 1. 2024
Velmi příjemný a ochotný personál, pokoje byly čisté a útulné, měli jsme k dispozici lyžárnu, wellness luxusní se saunou, vířivkou i občerstvením, kousek od hotelu je restaurace Na Baště, kde dobře vaří.
5/5  
(Lenka N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 1. 2023
S pobytem jsme byli nadmíru spokojeni. Ubytování bylo čisté, útulné a prostorné. Trochu jsme se báli toho, že bude slyšet hluk z vedlejších pokojů, kde byli rodiny s malými dětmi (už se nám to párkrát stalo), ale kupodivu nebylo slyšet téměř nic. Personál byl opravdu milý a vstřícný, slečna na recepci vše skvěle vysvětlila a ukázala. Na pokoji nás čekalo milé překvapení v podobě jizerské minerální vody. Součástí pokoje byla rychlovarná konvice s různými čaji, horkou čokoládou nebo kávou, která přišla opravdu vhod po tom, co člověk vymrzl na výletě a chtěl si odpočinout na pokoji. Občas už se setkáváme s tím, že není součástí ubytování. Byla tu možnost i minibaru, kterou jsme nevyužili, nebo možnost navštívit bar v hotelu. Wellness (sauna s vířivkou) bylo parádní, vše jsme měli po ruce - osušky, ručníky, pro ženy odličovací přípravky a fén, aj. Župany a pantofle byly připraveny na pokoji. Po wellnessu nás na pokoji čekalo Prosseco s občerstvením. Na pokoji jsou také dostupné různé informační letáčky o hotelu, antistresové omalovánky hotelu.. Snídaně byly dobré a ač někdo psal, že by mohla být buchta, my se ji dočkali druhý den. Některé snídaně se obměňovaly. Jediné, co je možné trochu vytknout, že občas nebylo něco doplněno a čekalo se na to delší dobu, nebo už to nebylo vůbec k dispozici. Zkrátka ten rychlejší vyhrál. Přesto byly snídaně výborné. Bylo i fajn pozorovat, jak je hotel dog friendly :). Součástí voucheru byla také návštěva Zoo v Liberci, kterou jsme využili. Zoo se zdála malá, ale byla tak akorát. Bohužel některá zvířata jsme neviděli, protože byli schovaní, nebo nebyli k dispozici, přesto jsme jich viděli víc než dost, hlavně bílé tygry, které jsou unikátem této Zoo. V okolí jsme dále navštívili Ještěd, vyhlídku Proseč, Riegrovu stezku, Krkavčí skálu a o něco dál jiným směrem Nejsevernější bod ČR nebo nazpět domů zříceninu Jestřebí, ale to už je trochu z ruky.
5/5  
(Jana J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 11. 2022
Ubytování, personál, snídaně i wellness vše perfektní.
5/5  
(Jana J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 11. 2022
Tento pobyt mohu jediné doporučit, vše bylo naprosto perfektní,od jídla až po wellness. Na tuto dámskou jízdu nás jelo 8 žen a opravdu jsme si to řádně užily.
4/5  
(Zdeňka K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 5. 2022
Recenzi jsem umístila na stránkách mapy gougle. Vadil nám volný pobyt psů v době snídaně po jídelně, drbání srsti přímo pod nezakrytými talíři s pokrmy. Dále nás překvapila vířivá vana pro dvě osoby, která byla dost nebezpečná a pro kolegyni s omezenou hybností dolní končetiny nepřístupná. Chybí zábradlí vedle schůdků či madla při vstupu do vany. Ostatní v pořádku.
3/5  
(Hana V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 5. 2022
Hrozně měkké postele, chybělo mýdlo ve sprše, prázdné papírové kapesníky, chybí sušák na ručníky. Chvílemi nešla TV, problikávaly žárovky, u kávovaru nebyla jednorázová mlíčka. Okna moc vysoko, nebylo vidět ven a proto tmavý pokoj, kde se muselo pořád svítit! Odpadkový koš nešel sešlápnout takže otvírat ručně. Vířivka skvělá, ale teplota vzduchu nesnesitelné horko!! Snídaně bohaté. Personál ochotný, milý.
2/5  
(Jan P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 10. 2021
Wellness bylo super. Nicméně jako velké mínus vnímám to, že se nedá najíst přímo v hotelu (pouze snídaně- ty byly vynikající). Pokoj byl zrekonstruovaný nicméně velkém minus - postel to byla hrůza, ještě komunistické pružinové matrace a postele pro dva malá.
5/5  
(Lenka H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 10. 2021
S pobytem jsme byli spokojeni, patrně se budeme i vracet :) Příjemné slečny na recepci, skvělé masáže a luxusní wellness. Velké degustační talíře a víno. Vstupenky do ZOO Liberec - optimální velikost ZOO, kterou lze projít cca během 3 hodin. Voucher na lanovku na Ještěd, resp. sedačkovou lanovku Skalka, která je od Ještědu vzdálená cca 1,5km. Co nás překvapilo byl parking (P1) u dolní stanice lanovky za 200 Kč/den (když téměř nahoře na Ještědu je parking za 100 Kč/den). Blízko na výlety do Jizerských hor.
5/5  
(Alena L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 9. 2021
Super hlavně wellness a masáže
3/5  
(Blahoslav N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 9. 2021
Wellness - pouze 1x, což mi připadá málo. Masáž - perfektní provedení - také pouze 1x Strava - pouze snídaně, i když vydatné, ale večeře se nekonaly. Typy na výlet vcelku dobré. Ohledně ubytování - dobré, pouze u pokoje č. 206 byly asi kdysi vypáčené dveře, a proto nedoléhají a večer to zevnitř vypadá dost divně.
5/5  
(Lucie T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 8. 2021
Vše bylo úplně skvělé. Hotel pěkný a čistý, personál velice ochotný. Obdrželi jsme úplně vše podle voucheru. Snídaně pestré a chutné. Wellness výborný a nejskvělejší byly dokonalé masáže. Děkujeme.

Právě v prodeji pro Hotel Rehavital ***

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet