Hotel La Bohemia ****

Hotel La Bohemia ****

Stará Louka 375/2, Karlovy Vary
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 500 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
20 m
Vzdálenost od lázní
1,5 km
Zastávka
0,2 km

O ubytování

Hotel La Bohemia **** najdete přímo v srdci vyhlášených lázní - Karlových Varů, a to rovnou naproti Vřídelní kolonádě. Budete to mít tedy kousek i ke všem dalším minerálním pramenům, okolním restauracím a kavárnám a řadě dalších lákadel Karlových Varů. Během zimy si lázeňský pobyt můžete zpestřit lyžovačkou na sjezdovkách skiareálů Boží Dar (29 km), Klínovec (31 km) nebo v Jáchymově (20 km).

Hotel byl otevřen v roce 2019 poté, co prošel kompletní rekonstrukcí. Zachoval si však svůj historický ráz a kochat se tu můžete zlacenými schody, jedinečnými okny i štuky na stropech.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z 20 pokojů. Na výběr jsou jednolůžkové či dvoulůžkové (se společným lůžkem nebo oddělenými lůžky) a také několik apartmánů s kuchyňkou. Všechny pokoje jsou vybaveny setem na přípravu kávy a čaje, televizí, trezorem, WiFi připojením, posezením, šatní skříní a také koupelnou se sprchou a fénem. V některých pokojích na vás čeká také minibar, pantofle nebo psací stůl.

Na čem si pochutnáte?

Hotelová restaurace je otevřena jen během snídaní (8:00 - 10:30 hodin). V útulném prostředí si tu pochutnáte na jídle formou bufetu - vyberou si milovníci sladkých, slaných i zdravých snídaní.

Ověřeno Travelkingem

“V Hotelu La Bohemia jsem si připadal jako bych se vrátil do minulosti, do období baroka s jeho krásnými freskami, nábytkem i interiérem. Z balkónu jsem měl navíc krásný výhled na promenádu. A díky blízkosti hotelu k turistickým stezkám bych pobyt doporučil každému, kdo má rád rozhledny – jen kousek od hotelu jsem jich navštívil několik. Blízko jsou také různé prameny léčivé minerální vody. Do kanystru si ji sice nabrat nemůžete, ale kdo by odolal tomu naplnit si alespoň pár lahviček. :)”” Přečtěte si celou recenzi

Jozef Benovič - Obchodní tým
Osobně ověřeno v: Únoru 2022