Hotel Černý orel**** najdete přímo v centru Kroměříže a zároveň jen 200 m od proslulého zámku a zahrad, které najdete na seznamu UNESCO.

Pokoje hotelu odpovídají standardu 4*- jsou prostorné, vzdušné a komfortně zařízené.

Něco dobrého na zub si dopřejte v restauraci, kde se podávají jak tradiční české pokrmy, tak i mezinárodní kuchyně.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Marie H.)

Byl to nejlepší pobyt, který jsme absolvovali v rámci využitých nabídek na slevových serverech. Vše bylo dle našeho očekávání, personál měl úroveň, balíček služeb byl skvěle sestavený, vynikající kuchyň.

Vynikající (lUBOŠ K.)

pobyt byl úžasný a určitě se opětna místo vrátime, personal velmi ochotný apříjemný, jídlo perfektni

Vynikající (Lubomír P.)

Byli jsme zde na doporučení známých a na zakoupený poukaz (dvě noci, snídaně formou bufetu, jedna luxusní večeře a NEOMEZENÁ konzumace piva během pobytu). Personál byl naprosto perfektní, vstřícný. Exkurze po pivovaru byla taktéž super. Pán zodpověděl všechny dotazy, nikam nechvátal, šlo vidět, že ho to baví a chce toho povědět co nejvíce. Také exkurze po čokoládovně byla velice zajímavá. Jen dodám, že se jedná o hotelovou kuchyň, kde velice milá paní dělá belgické pralinky. Dostanete ochutnat a řekne vám, jak výroba probíhá. Co se jídla týče, tak 4* jsou zde naprosto namístě :). Perfektní jídlo od předkrmů, až po desert :). Masáže jsme neměli žádné. Zatím nás nic nebolí :-). Doporučuji tedy hotel Černý Orel Kroměříž jako ideální místo pro dovču :).