Biolandhaus Arche ***

Biolandhaus Arche ***

Vollwertweg 1a, Eberstein
Rakousko

+43 4264 8120

hotel@bioarche.at

Check In
od 15:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 8 - 14 €/den
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětský koutek
Lyžárna
Fitness
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od jezera
40 km
Zastávka
1,5 km
Aquapark
8 km
Sjezdovka
32 km

O ubytování

Ubytujte se v rodinném hotelu Biolandhaus Arche ***, který již 27 let provozuje rodina Tessmann. Hotel se nachází v klidném prostředí uprostřed lesů a luk, takže zde snadno zapomenete na každodenní stres. Biolandhaus Arche patří k prvním hotelům zaměřeným na eko turistiku a představuje skvělý výchozí bod pro vaše výlety. Projděte si například Ebersteinův okruh, kde se vám naskytnou pohledy například Motýlí louku či hrad Tudor, nebo si zajděte k jezeru Längsee (24 km). A co by to byl za rakouský hotel, kdyby nenabízel i skiareály? Nejbližší lyžařský vlek Eberstein je vzdálený asi 7 km a nabízí perfektní zázemí pro zimní dovolenou.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve stylově zařízených pokojích s nádhernými výhledy, které uspokojí veškeré vaše potřeby. Všechny mají kromě dřevěného nábytku a WiFi připojení vlastní koupelnu s vanou, sprchou, fénem a WC.

Na čem si pochutnáte?

Biolandhaus Arche vás dostane i kuchyní - podává se zde výhradně vegetariánská strava. Pokud máte z tohoto typu pokrmů obavy, můžete je hodit za hlavu. Lahodná domácí kuchyně se skládá výhradně z čerstvých surovin včetně místních bylinek a zaručeně si ji nebudete moci vynachválit. Každý den se můžete těšit na širokou nabídku ovoce a zeleniny, domácí pečivo, sýry a další místní pochoutky.

Kde budete relaxovat?

Při relaxační dovolené nesmí chybět ani každodenní vstup do wellness o rozloze 80 m², kde si užijete v odpoledních hodinách relaxaci ve finské a parní sauně i infračervené kabině. Neobvykle je součástí relaxační zóny i knihovna, kde si můžete vypůjčit četbu k odpočinku.