• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Prvotřídní ubytování v Jizerských horách

Luxusní Amantis Vital Sport Hotel *** leží v horském prostředí a je obklopen panenskou přírodou Jizerských hor. Ubytování poskytuje v moderních pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, telefonem, WiFi a dechberoucím výhledem do okolní přírody.


Na základě osobní návštěvy tohoto krásného hotelu doporučujeme pobyt všem, kteří hledají klid uprostřed lesů, touží po odpočinku v moderním wellness, chtějí si užít bohatou stravu a nechat se hýčkat.


Při vstupu do hotelu vás upoutá společenská místnost s krbem a recepce. Samozřejmostí je bar a klimatizovaná restaurace, kde si můžete dopřát prvotřídní delikatesy. Ochutnat zde můžete také tuzemská vína.

Relaxace ve wellness

Mít tělo i duši v rovnováze je důležité pro celkovou pohodu a toho jsou si vědomi i v hotelu, proto vám je k dispozici neomezené wellness s hydro-masážními vířivkami, finskou, aromatickou a parní saunou, ochlazovací kádí a odpočinkovou zónou s lehátky, časopisy a občerstvením.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Iva J.)

Hotel moc pěkný, personál velmi příjemný, usměvavý. Wellness v hotelu je opravdu super, můžete být jak dlouho chcete. Snídaně bufetové, chutné, večeře bych čekala lepší, spíše úroveň závodní jídelny. Ale po celodenním lyžování je příjemné, že se najíte a nemusíte vařit. Pozor však na nemilé překvapení - hotel má podlahové vytápění a tedy nemáte možnost usušit si věci. A ve sprchovém koutě je sprcha pouze u stropu, takže si umyjete hlavu každý den. Ale jinak super, užili jsme si to.

Dobré (Hana K.)

S parkováním byl trochu problém. Paní recepční velice ochotná.

Skvělé (Kamila P.)

Hotel hezký, čistý, milý personál, jídlo vynikající, wellness hezký, prostorná sauna, chyběl jen bazén a blízkost sjezdovky. Největší mínus hotelu je naprostá izolovanost od civilizace 2,5 km příjezdovou cestou pro jedno vozidlo! V závějích sněhu vcelku problém.