• Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel je částečně bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Prvotřídní ubytování v Jizerských horách

Luxusní Amantis Vital Sport Hotel *** leží v horském prostředí a je obklopen panenskou přírodou Jizerských hor. Ubytování poskytuje v moderních pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, telefonem, WiFi a dechberoucím výhledem do okolní přírody.


Na základě osobní návštěvy tohoto krásného hotelu doporučujeme pobyt všem, kteří hledají klid uprostřed lesů, touží po odpočinku v moderním wellness, chtějí si užít bohatou stravu a nechat se hýčkat.


Při vstupu do hotelu vás upoutá společenská místnost s krbem a recepce. Samozřejmostí je bar a klimatizovaná restaurace, kde si můžete dopřát prvotřídní delikatesy. Ochutnat zde můžete také tuzemská vína.

Relaxace ve wellness

Mít tělo i duši v rovnováze je důležité pro celkovou pohodu a toho jsou si vědomi i v hotelu, proto vám je k dispozici neomezené wellness s hydro-masážními vířivkami, finskou, aromatickou a parní saunou, ochlazovací kádí a odpočinkovou zónou s lehátky, časopisy a občerstvením.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Ludmila V.)

Hotel odpovídal popisu, byli jsme naprosto spokojeni s poskytnutými službami, penzion byl velmi čistý. Velmi ochotný personál, výborně jídlo, super wellness.

Vynikající (Aleš K.)

Byli jsme na relaxačním pobytu spojeným se sportem. Hotel se nachází v krásném prostředí, trochu odříznutý od světa, což nám vyhovovalo. Pěšky se ale dá dojít na Jizerskou magistrálu (na Souš nebo směrem k Protržence), pokud se vám nechce autem. Příjezdová cesta k hotelu je špatná, teď v zimě sice odhrnutá, ale dost umrzlá a rozbitá a vede po ní modrá turistická značka. Prý se bude na jaře opravovat. Hotel je vkusně renovovaný s úplně novým welnessem a supr bazénem i na plavání (15m). Užili jsme si relax se třemi saunami (finská, parní, aroma) až na to, že fungovala jenom 1 sprcha, ale dalo se osprchovat i v šatnách. Kdo nemusí saunu, k dispozici jsou taky 2 vířivky. Možná jenom škoda, že wellness je otevřený až od 14.00 (bazén), resp. 15.00 (sauny a vířivky). Výborná byla i sportovní a aroma masáž, kterou je potřeba rezervovat předem. Se slevou byla hodina masáže za rozumnou cenu kolem 800 Kč. Pokoje jsou hezké, dobré postele, vyměnil bych snad jenom polštáře, které jsou tenké jak papír. Co se týče jídla, výborná snídaně, sice relativně jednoduchá, ale s kvalitními surovinami. V hotelu vaří celkem dobře, až na špagety bolognese s masovou směsí z konzervy, to trochu pokazilo dojem... A doporučil bych na polopenzi výběr alespoň ze 3 jídel, dvě jsou podle mě málo. V hotelu je mezinárodní personál 7 národností a je úslužný a pohodový, což jsme ocenili. Najdete tady taky dětský koutek a rodiny s dětmi jsou ubytované v oddělené části od párů. Líbila se nám restaurace s klubovým posezením, knihovnou a kulečníkovým stolem. V hotelu byl klid a pohoda po celou dobu pobytu. Okolí je hezké na procházky, běhání, zmiňované běžky i kolo. Na nedalekou sjezdovku se musí ale autem. Řekl bych, že hotel je výborná 3*, jeden z nejlepších, co jsem v této kategorii zažil. Určitě doporučuji jednotlivcům, párům i rodinám s dětmi v jakémkoli ročním období, pokud hledáte klidnější dovolenou v přírodě a oceníte wellness.

Vynikající (Hana D.)

PROSTŘEDÍ- OK, vše čisté, útulně zařízené, příjemná restaurace s lobby, herna dostatečně vybavená, částečně koberec, pingpong a další hry k zapůjčení na recepci. Všude v hotelu dostatečně zatopeno. příjezdová cesta v katastrofálním stavu, za to ubytovatel nemůže. VYNIKAJÍCÍ KUCHYNĚ, dostatečně prostorné wellnes, pokoj účelně zařízený. Trochu pronikal hluk z chodby a byly proleželé matrace, jinak vše OK. Personál od uklízečky, obsluhy v restauraci až po recepci velmi milí a vstřícní lidé.