Dovolená pro celou rodinu v krásném, rodinném penzionu Buldoček pod pralesem Mionší v Beskydech. Polopenze, pizza a ubytování pro 1 dítě do 15 let a 1 dítě do 3 let zdarma. Skvělý výchozí bod pro pěší i cyklo výlety.

Rodinná pohoda v horském penzionu Buldoček**
**

Penzion Buldoček se nachází v malebném prostředí údolí říčky Lomňanky v bezprostřední blízkosti Národní přírodní rezervace Mionší. 

Rodinný penzion Vám poskytne ubytování ve zrekonstruovaných pokojích s vlastním sociálním zařízením a TV. Dále se v penzionu nachází nekuřácká jídelna, bar, dětský koutek, terasa i zahrada vhodná na grilování. Penzion se hodí zvlášť pro rodiny s dětmi. 

Pobyt jen kousek od známého pralesa Mionší

V okolí penzionu se v létě můžete věnovat procházkám nebo projížďkám na kole v krásné přírodě v údolí obklopeném vrcholky beskydských vrchů. Letní osvěžení uvítáte v aquaparku ve Visle nebo Istebné.

V blízkém okolí penzionu dále doporučujeme:

  • výlet do pralesa Mionší
  • výlety na hřeben hor (50 minut na hřeben z penzionu)
  • výšlap na Javorový vrch (1031 m.n.m.) - nejvyšší vrch v povodí Olše, kde jsou skvělé podmínky pro paragliding
  • návštěvu dřevěného kostela Božího těla v Gutech
  • slovenská Čadca s Kysuckým muzeem
  • historická lesní úvraťová železnice Nová Bystřice - Vychylovka

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (renáta F.)

pobyt odpovídal popisu, všichni byli moc milí a velice příjemní. Super velké pokoje. Moc se nám tak líbilo.

Vynikající (Martina H.)

Dobrý den, pobyt odpovídal nabídce. S ubytováním a jídlem jsme byli moc spokojení. Dětský koutek. nevhodně umístěn. Hotel s bazénem byl vzdálen 2,5 km. S malými dětmi jedině autem.

Vynikající (Zdenka P.)

Všetko bolo perfektne, pan majitel velmi ochotny, strava velmi chutna a prostredie krasne, urcite si pobyt zopakujeme.

Vynikající (Alice H.)

Ubytování lepší průměr, strava skvělá, personál vstřícný a milý poměr cena/služby - výborné

Vynikající (Lenka M.)

Byli jsme velmi spokojení, personál byl velice příjemný a ochotný, pokoj byl velký, dobře se nám spalo. Výborně vaří, moc nám chutnala pizza, připravená přímo v penzionu. Děkujeme za příjemný pobyt a určitě se tam zase vrátíme.

Skvělé (Danuše B.)

Prostředí penzionu se nám líbilo, obdrželi jsme vše jak bylo uvedeno v nabídce. Dobrá strava, velmi příjemní a vstřícní majitele. Ubytování je vhodné zvláště pro rodiny s dětmi.

Vynikající (Anna Heczková H.)

S pobytem jsme byli velice spokojeni, majitelé penzionu ochotní, milí. Strava výborná. V okolí krásná příroda a je tam možnost pěších tůr. Pobyt doporučuji, byli jsme tam už podruhé.

Skvělé (Vera B.)

Hezký den, pobyt odpovídal našim představám, krásná krajina, doporučujem pro méně náročné hosty - v této cenové relaci super.

Vynikající (Eliška M.)

Penzion pěkně opravený. Velmi příjemní, ochotní hostitelé, bohaté snídaně (vybrala si i vnučka), s večeřemi i s ubytováním jsme byli rovněž spokojeni. Krásná příroda všude kolem. Můžeme jen doporučit.

Vynikající (Gustav B.)

S pobytem, prostředím, přístupem personálu a se službami jsme byli velmi spokojeni. Rádi bychom se tam vrátili.