Na dovolené v srdci Šumavy si dokonale odpočinete od všedního shonu. Penzion U Pstruha vám nabídne komfortní pokoje pro páry i rodiny, zábavnou hernu a vydatnou polopenzi. V okolí si užijete nespočet příležitostí k výletům, zajímavé naučné trasy, skvělé cyklostezky a zejména nádhernou šumavskou přírodu.

O ubytování

Penzion U Pstruha najdete v obci Modrava, přímo v srdci šumavské přírody. Lokalitu si zamilují nadšení turisté, cyklisté i rodiny s dětmi. V létě nebudete mít nouzi o příležitosti k výletům, v zimě zase náležitě zužitkujete hustou síť běžkařských tras i nedaleké sjezdovky.

V okolí najdete hned několik zajímavých výletních cílů. Navštivte třeba Hauswaldskou kapli (8,4 km) s pramenem léčivé vody nebo 200 let starý Vchynicko-tetovský plavební kanál (6,7 km). Vydat se můžete i do údolí řeky Vydry, Povydří (7,2 km), kudy vede zajímavá naučná stezka. Začíná u Antýglu (4,4 km), bývalého kralováckého dvorce ze 16. století, a vede až k Čeňkově pile (11,5 km) z 19. století.

V zimě si zajeďte zalyžovat třeba na Kvildu (8 km), do ski areálu Nové Hutě (17,6 km) s 1 050 m dlouhým lyžařským vlekem, lyžařského areálu Zadov (22,3 km) se 7 sjezdovkami o celkové délce 4,5 km nebo do ski areálu Kašperské hory (23,9 km), který je skvělou variantou pro rodiny s dětmi. Náročnější lyžaři mohou vyrazit i do trochu vzdálenějšího střediska Špičák (42,6 km), které se se svými 14 svahy řadí k nejlepším lyžařským střediskům na Šumavě.

Kde budete spát?

Ubytujete se ve dvoulůžkovém pokoji s vlastní koupelnou s ručníky, který je vybavený dvěma postelemi, psacím stolem, malou chladničkou, rychlovarnou konvicí a WiFi připojením k internetu.

Pro větší skupiny je vhodný rodinný pokoj. Ten se skládá ze dvou oddělených místností a může být ve variantě se 4 nebo 5 lůžky. Pokoj má vlastní koupelnu s ručníky a k vybavení patří malá lednička, rychlovarná konvice a WiFi připojení.

Na čem si pochutnáte?

V jídelně penzionu si potrpí na poctivou domácí kuchyni. Těšit se můžete na bohaté snídaně formou bufetu a vydatné dvouchodové večeře, během dne si poseďte na slunné venkovní terase s šálkem kávy a zákuskem.

Něco navíc

Při nepřízni počasí se zabavíte v herně penzionu, kde na vás čeká karambol, fotbálek a šipky. K dispozici budete mít také úschovnu kol a lyží.

Penzion U Pstruha

Penzion U Pstruha

Modrava 41 , Kašperské Hory
Česká republika

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 150 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Restaurace
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Minibar

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,3 km
Zastávka
0,2 km
Sjezdovka
8 km